Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CORVUS Gunfighter
Додано 14 лип 2024

CORVUS Gunfighter

@corvus_tc
Кількість підписників: 3 594
Фото: 1,020
Відео: 305
Посилання: 222
Опис:
Тут про: - зброю та все, що з нею повʼязано - стрілецьку підготовку - діяльність збройового магазину Corvus - новинки нашого виробництва Crusage
Джерело

CORVUS Gunfighter | ДГК/ полумʼягасник/ саундмодератор Давайте, спробуємо швидко розібрати...

Логотип телеграм спільноти - Vlad Kalina. CORVUS TC CORVUS Gunfighter @corvus_tc
1 570 Охват/переглядів 2025-11-12 06:40 Повідомлення №1342
ДГК/ полумʼягасник/ саундмодератор Давайте, спробуємо швидко розібратись, що для чого. І почну я з глушників, бо це зараз наймодніша тема, як щодо виготовлення, так і придбання.Глушник - це красиво, це факт)Чи потрібен він? Вирішувати особисто. Його основна задача: ▪️розсіювати звук, ▪️робити його комфортним для стрільця і оточуючих, ▪️засирати зброю нещадно. Мінуси :▪️жоден глушник не зробить зброю безшумною, оскільки неможливо прибрати «хлопок» виходу кулі на надзвуковій швидкості, для цього треба дозвукові набої. Глушник здатен тільки «розсіяти» звук, щоб було важче зрозуміти з якого напрямку пролунав постріл. ▪️кількість зворотніхгазів зростає, відповідно зростає забруднення▪️глушник акумулює конденсат після стрільби, що значноприскорює корозійні процеси в стволі, якщо не знімати його після стрільби і не обслуговувати зброю. Він не має жити на стволі постійно. Інакше це значно знищує ресурс ствола (пофіг хром, чи ні), оскільки корозійні процеси швидко руйнують його близько до дульного зрізу.▪️бюджетнізразки не відрізняються особою високоточністю, що може не тільки призвести до його руйнування, але і до значного збільшення розсіювання по купності через вплив газодинаміки.▪️ВСІ! Глушникизмінюють СТВ! Не через свою якість, а через вплив на коливання ствола, оскільки досить важка штука накручена на дульний зріз і ствол поводит себе абсолютно по іншому. В додаток, якщо глушник під час коливань торкатиметься цівки - це значно погіршуватиме купність через появу дисонансу в коливаннях.▪️Маскуванняпострілу - це те, що він має робити. Перш за все, щоб не демаскувати стрільця вночі + не засвітити ПНБ, що б не призвести до плавної смерті ЕОПа. І правильно підібраний, дійсно може прибирати спалахи. Проте, будь який глушник гріється дуже швидко і сильно. Відповідно, спалах він прибере, але в ПНБ ворога буде виглядати як якийсь маяк на березі океану. ДГК. Його задача одна - прибрати імпульс віддачі. Я вважаю, що це суто спортивний аксесуар. Всі робочіДГК дуже гучні. Основний мінус - тотальна зневага до оточуючих. Стрільцю може бути більш-менш комфортно, проте, побратими поруч отримуватимуть мікро баротравми від кожного пострілу. При стрільбі лежачи підіймають купу пилу, не рідко прям в обличчя стрільцю. В польових умовах взагалі не бачу сенсу використання на карабінах. Бо комфорт - то на вихідних на полігоні хіба що)Полумʼягасник. Він не просто так встановлюється на більшість військових зразків зброї з заводу. Правильний полумʼягасник розсіює порохові гази, не даючи їм можливість спалахнути. Особливо на коротких стволах, де ця можливість значно більша, через велику кількість в порохових газах незгорівшого пороху. І саме його я вважаю найправильнішим і варіантом роботи в ночі. Бо він і спалах має прибирати, і не демаскує надлишковим нагрівом. Це не обовʼязково має бути стандартний А2 (birdcage), є купа варіантів кастомних. Проте, більшість знецінена, оскільки, переважно, стрільці шукають собі ДГК чи глушники. І все це має бути, але під свої цілі і задачі. Тобто, я не можу сказати, що щось правильно, а щось ні. У мене на різних карабінах стоять і ДГК, і глушники, і полумʼягасники.Проте, обирати їх собі треба, враховуючи плюси, мінуси і власні вимоги під власні умови🫡