Джерело
CORVUS Gunfighter | Добрий ранок 🤟Вихідні, як завжди повністю присвячені полігону і бажаюч...
1 120 Охват/переглядів
2025-09-14 03:43
Повідомлення №1187
Добрий ранок 🤟Вихідні, як завжди повністю присвячені полігону і бажаючим чомусь навчитись)Тим часом, повернення до стрільби на великі відстані, відновило спогади про минулорічну поїздку на триденний курс по прикладному снайпінгу до «Alpha Bravo”.Насправді, це був дуже крутий досвід, де виїбало все🤣 Спека, незнайомі локації, зброя, набої, приціл - все що могло піти не за планом, майже так і зробило😁Висновків тоді було дуже багато.Найцікавіше для мене - адаптація до нових умов, бо більшість (в тому числі і я) звикає до свого «домашнього» полігона і дуже важливо змінювати локації, вчитись їх аналізувати і адаптуватись.В перший же день нам були створені умови, при яких з трьох спроб ніхто не вразив гонг 30 см на дистанції 470м 🤣При чому, з 11 людей були троє з .308, один з 6.5CM і всі інші з .338LM.Звичайно, вперед ми пустили .338, бо хіба то дистанція для них… думали всі в той момент🤣 Після першого кола стрільб всі здивовано звернулись до пана Бараненка з питанням «чому?!» «Тому що дебіли!» Можливо, це не пряма цитата, проте я почув саме так)))Бо, нам було надано час на підготовку - всі думали тільки за відстань і зробити незручне положення в балістичному вікні стабільним.Проте, ніхто не додумався подивитись на мапу. Між нами та гонгом було болото. Спека 35+.Ніхто не врахував рефракційну складову. Такі моменти дуже круто запамʼятовуються. Коли створюються умови, в яких у тебе нічого не виходить, потім пояснюється чому, відпрацьовується і є результат💪