Джерело
CORVUS Gunfighter | Добрий ранок, панове🤟Тож, коротко і простими словами щодо буферів.По-п...
2 150 Охват/переглядів
2025-07-11 03:25
Повідомлення №1150
Добрий ранок, панове🤟Тож, коротко і простими словами щодо буферів.По-перше, проблема овергазу - не завжди проблема!Якщо розглядати стандартні військові арки - вони майже всі будуть з довжиною газової carbine і трохи «овергазовим» отвором в стволі (в діапазоні 1.78-1.95 мм). І це робиться спеціально для трохи надмірного тиску, щоб зброя працювала в умовах забруднення. В таких випадках, важкий буфер встановлюється для збільшення комфорту стрільба - щодо віддачі і газів в обличчя Стрільця. Також, для зменшення зносу алюмінія ресиверу, оскільки важкий буфер уповільнює затвор. Жодних регульованих газблоків! Логіка військової зброї - чим менше різьбових зʼєднань, тим надійніше. Військова зброя не має бути комфортною, вона має бути надііною! Відповідно, вона не потребує тонких налаштувань. Висновок - буфер, завдяки уповільненню затвора, сприяє більшому виходу газів через вікно викиду гільзи. Проте, гази починають діяти на зброю, починаючи з газового отвору в стволі, потім навантаження отримує газовий ключ, потім лічина у місці фіксації Кам піном, потім бойові упори - і тільки потім затвор починає рух з можливим дискомфортом для стрільця у виглядів газів в обличчя і надмірного імпульсу віддачі.Тобто, те, що ми відчуваємо - це фінальна стадія впливу овергазу!І, якщо ми говоримо саме про усунення овергазу - то це ТІЛЬКИ регульований газблок!Він зменшує газовий отвір в стволі, відповідно - менше газу впливає на затвор і кожну його деталь окремо!Відповідно, строк служби затвору буде значно довшим. Оскільки, саме овергаз, особливо з використанням глушників, є основним спонсором поламаних лічин в районі отвору під кам пін, оскільки, лічина отримує надмірне навантаження і здається в найслабшому місці - або цей отвір, або бойові упори.З цього висновок - якщо мова йде про власну зброю, на яку ми витратили чимало грошей, дуже бажано, щоб вона прожила якнайдовше! Тому усувати овергаз треба саме встановленням регульованого газ блоку. Оскільки тільки він, правильно налаштований, дійсно усуває цю проблему і ваша арка буде вдячна.Якщо ж мова йде про умовний Colt та інші зразки військових арок - першочергове це надійність роботи. В такому випадку, овергазу трохи має бути.Але, мінус в цій історії, що дуже бажано мати з собою завжди ЗІП, а саме - запаску лічину. Бо, так, арка не є ідеальною. І, нажаль, зазвичай, поламка лічини - то питання часу.Тож, висновки, як завжди робіть самі)