Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КОНСЕРВАТИВНА ПАРТІЯ
Додано 11 сер 2021

КОНСЕРВАТИВНА ПАРТІЯ

@conservative_ukraine
Кількість підписників: 1 851
Фото: 20
Відео: 4
Посилання: 22
Опис:
📯Наші соцмережі: linktr.ee/conservative.ukraine/

👥 Кількість підписників

1 851
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -15

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

​​«Є час розкидати каміння, а є час його збирати»Мирне життя дає змогу дозволити собі таку розкіш як політика. Дискусії щодо майбутнього облаштування держави, реформи правоохоронної системи, ідеологічні протистояння, пікети, мітинги — все було до війни, і обов’язково настане після. На війні ж місця політиці немає — тут необхідно вбивати. Учасники Консервативної Партії з цим завданням успішно справляються. Ще до початку бойових дій ми активно готувалися до них: організовували військові навчання, закуповували спорядження та налагоджували взаємодію з нашою армією. Ми попереджали про неминучість війни і готувалися до неї. І вона трапилася. Всі до одного учасники Консервативної Партії з першого дня війни стали до лав українського війська, сформувавши батальйон «Реванш». Більшість з нас захищали Київ, а у Харкові наші партійці спричинили багато прикрих неприємностей противнику. Бійці «Реваншу» брали участь у боях за Гостомель, Бучу, Ірпінь, отримували поранення при Мощуні, звільняли Лук’янівку. Не обійшлося і без втрат, які, на жаль, є невід‘ємною складовою війни. Втрат не несуть хіба потвори, які, сидячи в Мюнхені бажають смерті українським військовим. Про них ми не забудемо.У тому числі зусиллями бійців «Реваншу» вдалося звільнити Київщину та відбити наступ на Харків. Але війна досі триває, і ми не зупинимося до того моменту, поки суверенітет нашої держави не буде відновлений на всій території України (і, можливо, навіть трошечки далі😉). Зараз потрібно воювати, а отже потрібен «Реванш». Після перемоги треба буде будувати нову, Велику Україну, а отже прийде час Консервативної Партії.@conservative_ukraine