Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК ⛵
Додано 06 січ 2025

☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК ⛵

@cloud_squad
Кількість підписників: 65
Фото: 7,730
Відео: 1,480
Посилання: 1,800
Опис:
Тут живуть Першопроходці Підтримати можна тут - https://send.monobank.ua/jar/5NFnfP7chD Ютуб - https://youtube.com/@1enex?si=mfzqtaJ9CX8tQShN Твіч - https://www.twitch.tv/lenex21 Лінива Шарлотта - https://t.me/SharlotSquad
Джерело

☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК ⛵ | | 🔵 Макс Ферстаппен може завершити кар’єру в Формулі-1Ферстаппен цього...

Логотип телеграм спільноти - ☁️ Облочний сквад? | #УМК #УХК #УФК 🌱 ☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК ⛵ @cloud_squad
27 Охват/переглядів 2026-03-30 18:50 Повідомлення №18953
🔴 | 🔵 Макс Ферстаппен може завершити кар’єру в Формулі-1Ферстаппен цього сезону є одним із найжорсткіших і, ймовірно, найпомітніших критиків нового регламенту Формули-1. Після гран-прі Японії він заявив, що новий формат перегонів є «антигонщиковим» і що він уже замислюється, чи варто взагалі продовжувати кар’єру, якщо більше не отримує задоволення від спорту.ℹ️ Сезон для чотирикратного чемпіона почався жахливо, але сам він зазначає, що навіть якби перемагав — його думка не змінилася б.🗣️ Я цілком можу прийняти те, що йду сьомим чи восьмим, там, де зараз і перебуваю, тому що я також розумію: неможливо постійно домінувати або бути першим чи другим, чи щоразу боротися за подіум.Я дуже реалістично до цього ставлюся, і раніше вже бував у такій ситуації. Я не лише перемагав у Ф1. Але водночас, коли ти йдеш сьомим чи восьмим і не отримуєш задоволення від усієї цієї формули , що стоїть за цим, це не здається природним для гонщика.Звісно, я намагаюся адаптуватися до цього, але це неприємно — те, як ти маєш проводити гонки. Це справді антигонщикова історія. І в якийсь момент, так, це просто вже не те, чим я хочу займатися .