Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК 🇮🇱
Додано 06 січ 2025

☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК 🇮🇱

@cloud_squad
Кількість підписників: 65
Фото: 7,730
Відео: 1,480
Посилання: 1,800
Опис:
Тут живуть Першопроходці Підтримати можна тут - https://send.monobank.ua/jar/5NFnfP7chD Ютуб - https://youtube.com/@1enex?si=mfzqtaJ9CX8tQShN Твіч - https://www.twitch.tv/lenex21 Лінива Шарлотта - https://t.me/SharlotSquad

👥 Кількість підписників

65
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -2

📊 Кількість повідомлень на день

5.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 9
Середнє за день: 5.5

Історія змін лого

Історія змін назви

☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК ⛵ 2026-06-03
☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК 🌱 2026-04-02
☁️ Облочний сквад? | #УМК #УХК #УФК 🌱 2026-04-01
☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК 🕯 2026-02-24
☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК 🇮🇱 2025-11-19
☁️ Облочний сквад | #УМК #УФК 🇮🇱 2025-06-13
☁️ Облочний сквад | #УМК #УФК ☁️ 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

🔴 | 🔵 Макс Ферстаппен може завершити кар’єру в Формулі-1Ферстаппен цього сезону є одним із найжорсткіших і, ймовірно, найпомітніших критиків нового регламенту Формули-1. Після гран-прі Японії він заявив, що новий формат перегонів є «антигонщиковим» і що він уже замислюється, чи варто взагалі продовжувати кар’єру, якщо більше не отримує задоволення від спорту.ℹ️ Сезон для чотирикратного чемпіона почався жахливо, але сам він зазначає, що навіть якби перемагав — його думка не змінилася б.🗣️ Я цілком можу прийняти те, що йду сьомим чи восьмим, там, де зараз і перебуваю, тому що я також розумію: неможливо постійно домінувати або бути першим чи другим, чи щоразу боротися за подіум.Я дуже реалістично до цього ставлюся, і раніше вже бував у такій ситуації. Я не лише перемагав у Ф1. Але водночас, коли ти йдеш сьомим чи восьмим і не отримуєш задоволення від усієї цієї формули , що стоїть за цим, це не здається природним для гонщика.Звісно, я намагаюся адаптуватися до цього, але це неприємно — те, як ти маєш проводити гонки. Це справді антигонщикова історія. І в якийсь момент, так, це просто вже не те, чим я хочу займатися .
⚡️ Маркувати українські та російські ігри тепер можна прямо у клієнті Steam за допомогою надбудови MilleniumMillenium - це опенсорсний фреймворк для Steam, який дозволяє поглиблено кастомізувати клієнт (встановлювати скіни, плагіни тощо).Детальний гайд (відео-туторіал зверху): завантажуємо та встановлюємо Millenium з сайту steambrew.app додаємо плагін Extendium: Steam -> Millenium -> Plugins -> Встановити плагін, де пишемо код 788ed8554492 вмикаємо плагін, зберігаємо зміни, перезапускаємо Steam та відкриваємо Extendium за допомогою іконки пазлу у верхній частині вікна магазину— далі Manage Extensions -> Install Extension -> вставляємо посилання на розширення— важливий фікс: після встановлення йдемо у папку Steam\plugins\extendium\.extensions і шукаємо папку з назвою %D0%BF%D0%BE%D0%... (це наше розширення)— воно не запускається через кирилицю у назві, тому перейменовуємо папку латиницею (наприклад, hrai)— перезапускаємо Steam ще разТепер розробники маркуються прямо у клієнті.@hrainovyny
З НОВИМ РОКОМ ВІД КУБІЧНОГО ВСЕСВІТУ!!!!ТорГар: Цей рік був тяжким, однак сповнений гарних та приємних подій. Бажаю вам залишити все погане в цьому році та почати з чистого листа у наступному. ❄️Прилаїр: Хочу додати, що свято - святом, але в такі дні потрібно бути вкрай обережними, бо всі ми знаємо, наскільки русня йобана🫡Проте всеодно вітаю з Новим твенті твенті сікс рокомФанро: Також, варто звертати увагу на близьких, рідних та друзів. Дбати, підтримувати, навіть якщо вони десь далеко, чи на фронті.З новим роком.(Випустіть з підвалу)Фрогі: я люблю полові органи мужчинМІНІСТР ХАЙПА АКА МЄДВОРЛД АКА Я: ну звісно знову проганяти про "це рок був не простим" я не буду, у усіх нас є завжди і гарні і не дуже моменти, головне залишатись людьми, не опускати нос навіть коли здається що у тебе все іде не так, і знати що все точно буде добре, навіть якщо так може не здаватись зараз. СІКС СЕВЕН ОН Е МЕРІ КРІСТМАСДанісімо: Головне не стан, а прогрес, головне не там де ти є, а там куди ти йдеш. Тому бажаю усім в новому році йти до своїх мрій, нехай ваші бажання виконуються, а ви будете досягати нових вершин! Авжеж мирного неба над головою, з новим роком та Слава Україні!