Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкові хроніки ВікіБукс🤎
Додано 06 гру 2025

Книжкові хроніки ВікіБукс🤎

@chroniclesvikibooks
Кількість підписників: 5 406
Фото: 487
Відео: 50
Посилання: 195
Опис:
а шо тут треба писати?
Джерело

Книжкові хроніки ВікіБукс🤎 | Я вчора перед сном вирішила почати нову книгу і почитати буквально пів...

Логотип телеграм спільноти - Книжкові хроніки ВікіБукс🤎 Книжкові хроніки ВікіБукс🤎 @chroniclesvikibooks
3 210 Охват/переглядів 2026-01-09 19:50 Повідомлення №789
Я вчора перед сном вирішила почати нову книгу і почитати буквально півгодинки…сама не знаю, як так вийшло, але я дочитала книгу менше, ніж за добу🫣«Обери мене» від Тесс Ґеррітсен і Ґері Бравер (пробач мене, Ґері Бравер, але я дізналась, що ти співавтор вже коли читала подяки😁)Чесно, анотація мені здалась занадто банальною і не те, щоб дуже цікавою, але мені просто хотілось почитати щось від Тесс Ґеррітсен, тому було байдуже, що саме починати:Терин Мур, студентку Університету Співдружності, знайшли мертвою: дівчина випала з вікна шостого поверху. На думку близьких, юна, талановита, приваблива Терин - остання, кого можна запідозрити у суїцидальних намірх. Досвід детективки Френкі Луміс також підказує: цей випадок не схожий на самогубство.Кожна нова знахідка все дужче заплутує слідство. Виявляється, Терин мала достатньо секретів, під вагою яких могла зламатися… Або ж хтось був зацікавлений у тому, щоб змусити її замовкнути назавжди. Але мене настііільки захопила ця історія, що я аж сама не очікувала 🫣Це одиночна книга і для мене вона прям не схожа на серію «Хірурга», бо було дуже багато розділів від персонажів книги в минулому і моментами я настільки починала переживати за їхні сімейні драми, що забувала про те, що це взагалі трилер і тут йде розслідування вбивства🔪 Це сподобалось, бо я максимально підключилась до персонажів і змогла прожити їхні історії і емоції на максимум 📚А ще ця книга змусила нормально так колихатись мій моральний компас, бо інколи мені аж самій хотілось, щоб з жертвою вже щось сталось та співчувала тим, кого в житті зазвичай засуджую🫣 думала про це перед сном, хоча зазвичай я про книгу забуваю, як тільки її закриваю!Фінал супер неочікуваний, але логічний і мотив зрозумілий, хоча зняла бал чисто за те, що до цього було нереально додуматись читачу. Я почала здогадуватись за 5 сторінок до того, як нам розкрили вбивцю і мотив😁Моя оцінка: 9/10, дуже раджу😋