Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкові хроніки ВікіБукс🤎
Додано 06 гру 2025

Книжкові хроніки ВікіБукс🤎

@chroniclesvikibooks
Кількість підписників: 5 406
Фото: 487
Відео: 50
Посилання: 195
Опис:
а шо тут треба писати?

👥 Кількість підписників

5 406
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -10
Середній/Місяць:: -21

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 1.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Готуйте костюми, бо сутінках між світом людей і фейрі відчиняються двері до найтаємничішого вечора цього літа… Фентезійний бал за мотивами всесвіту «Жорстокого принца» На один вечір ми перенесемось до двору інтриг, магії та небезпечної краси. На вас чекає костюмована подія, де кожен гість стане частиною великої гри.🕯 У програмі балу:— каліграфія— арома-бар, де ви зможете створити для себе парфуми на згадку— розпис свічок — фентезійні макіяжі — розпис пряників — чайна дегустація — художниця намалює вам портрет за донат— інтерактивна гра, що триватиме протягом усього вечора — аукціон за донат із цінними призами — конкурси та подарунки від спонсорів— фотозони, фотографи та відеографи — музика і танці— ярмарок🍷У вартість квитка входять welcome drink та закуски.На локації також буде працювати бар із напоями за окрему плату👑 Наприкінці вечора за результатами гри ми оберемо короля або королеву балу.Чекаємо вас 18 липня о 17:00 Локація: Одеса, Культурний центр «UNION”, Троїцька 43Перші три дні вартість квитка 2000 грн Діставайте свої найрозкішніші образи, готуйте маски, коштовності й таємниці — Ельфгейм уже чекає на вас🧙🏻Продаж квитків вже відкрито
Рівно чотири роки тому в цей день росіяни окупували моє рідне місто. Мій Енергодар.❤️‍🩹Тоді близько 10 000 людей голими руками і натовпом декілька днів стримували російську колону на околицях міста. Але вони все ж зайшли і обстріляли місто та атомні блоки. Це був день, коли мене вперше в істериці накачували заспокійливим. Місто обстрілюють, в новинах пишуть, що в наш дім та в мій етаж прилетіло, а тато/мама і брат «поза зоною досяжності». Додзвонилась до сусідки, яка сказала, що вибух був в сусідній квартирі. Потім до тата - атомщика, який завжди казав, що з атомною ніколи нічого не станеться, вона захищена від всього…але «її не проектували від прямих влучань з російського танку, тому приготуй на всякий випадок йод, якщо що, то я тебе наберу»Ніч з 3 на 4 березня це мій страшний сон, який мені сниться стабільно і стабільно я прокидаюсь в холодному поту.Мені чудом пощастило не потрапити в окупацію, бо 23 лютого я поїхала на навчання в Одесу, але від усвідомлення, що я не встигла попрощатися…забрати свої речі…пофотографувати свій дім - мені погано.Я ненавиджу росіян щодня. Ненавиджу сильніше, ніж вчора. І так щодня. Я ненавиджу все російське. Ненавиджу, ненавиджу і буду ненавидіти все життя.Мені боляче гуляти рідним містом гугл картами. Мені боляче забувати рідні вулички. Я не памʼятаю, які шпалери були в моїй кімнаті. Мені боляче від цього.Я знаю, що енергетичну столицю Европи точно колись звільнять. Можливо це буде через рік, пʼять років чи десять, але я дочекаюсь.Мені просто хочеться повернутись додому хоч на день і я вас дуже прошу допомогти мені в цьому і задонатити на мою банку для 3 штурмової. Будь ласка, давайте закриємо її сьогодні❤️‍🩹🫂https://send.monobank.ua/jar/8aPcRt5NpY
Напевно мене тільки зараз догнало по емоціям, прийшло усвідомлення того, наскільки близько від мене прилетіло (два прильоти у двір, третій в будинок)Прийшло усвідомлення, що в сотні метрах від мене загинула людинаІ чесно, найстрашнішими були не самі вибухиНайстрашнішим було підійти до вікна, побачити зарево і думати куди б це могло прилетіти (це відчувалось, як в уповільненній зйомці)Чомусь думка про те, що це може прилетіти в твій дім приходить останньою і здається абсурдноюА потім найстрашніше - опускаєш погляд і бачиш людей, які вибігають з підʼїзду, бачиш у них на руках дітей, а потім хапаєш кота і біжиш в кімнату без вікон, бо чуєш, як падає ще один шахед, який тепер попадає не в двір, а в будинок.Ловиш себе на думці, що - відчувати, як трясеться будинок набагато страшніше, ніж чути звук вибуху. Найжахливішим є усвідомлення того , що шахеди не випадково запустили по житловій території, бо 3 штуки «випадково» не впадуть в плюс мінус одне місцеВже через пару хвилин приходить дивна думка про те, що згорів спортзал, в який я позавчора дивилась абонементи і постійно забувала записатисьІ «Аврора» в яку я завтра мала йти за стразами для макіяжів. І взагалі думати про макіяжі дивно, там же людина помирає зараз. Але відчуваєш себе безпорадною і взагалі не знаєш, що робити.Пишеш в чат будинку «чи потрібна там якась допомога?», але в чаті такі самі розгублені люди, які нічого не розуміють.А потім лягаєш спати і це відчувається ще дивніше. Типу, тут сталось ТАКЕ, а я просто лягаю спати, бо на завтра у мене плани, які не зміняться через якийсь там приліт в дім?У мене зараз настільки змішані емоції, що я просто не розумію, яку емоцію треба юзати в таких ситуаціях.
Я не розумію, як ця жінка може писати настільки різні книжки в одному жанрі!!! «Шпигунське узбережжя» 10/10🤯Сюжет: Меґґі Вілл, власниця ферми в маленькому містечку, розводить курей і вправно відстрілює лисиць. Хто здогадається, що свого часу жінка об’їздила пів світу? Адже вона... шпигунка. Труднощі з останньою місією змусили Меґґі вийти на пенсію і ретельно приховувати своє справжнє життя.Одного дня перед будинком пані Вілл знаходять труп. Жінка розуміє: це послання від ворогів з минулого, натяк, що наступною буде вона. От наскільки інтригуюче звучить анотація - настільки ж інтригуюча була книга🔥Тут групка пенсіонерів -шпигунів розбирається з наслідками останньої справи, яка вийшла з під контролю і поставила під загрозу життя всіх, хто до неї причетний 🫣*я не знала, шо читати про пенсіонерів так цікаво!Я люблю всі книги Тесс Ґеррітсен, але ця була настііільки насичена на сюжетні повороти, що я ледве не після кожної глави сиділа з відкритим ротом😧 Єдине, я брала її, як одиночну книгу, але виявилось, що я почала новий цикл😁ну нічо, про цих персонажів я з радістю прочитаю ще хоч 10 книг🥹Коротше, дуже дуже раджу!
Я вчора перед сном вирішила почати нову книгу і почитати буквально півгодинки…сама не знаю, як так вийшло, але я дочитала книгу менше, ніж за добу🫣«Обери мене» від Тесс Ґеррітсен і Ґері Бравер (пробач мене, Ґері Бравер, але я дізналась, що ти співавтор вже коли читала подяки😁)Чесно, анотація мені здалась занадто банальною і не те, щоб дуже цікавою, але мені просто хотілось почитати щось від Тесс Ґеррітсен, тому було байдуже, що саме починати:Терин Мур, студентку Університету Співдружності, знайшли мертвою: дівчина випала з вікна шостого поверху. На думку близьких, юна, талановита, приваблива Терин - остання, кого можна запідозрити у суїцидальних намірх. Досвід детективки Френкі Луміс також підказує: цей випадок не схожий на самогубство.Кожна нова знахідка все дужче заплутує слідство. Виявляється, Терин мала достатньо секретів, під вагою яких могла зламатися… Або ж хтось був зацікавлений у тому, щоб змусити її замовкнути назавжди. Але мене настііільки захопила ця історія, що я аж сама не очікувала 🫣Це одиночна книга і для мене вона прям не схожа на серію «Хірурга», бо було дуже багато розділів від персонажів книги в минулому і моментами я настільки починала переживати за їхні сімейні драми, що забувала про те, що це взагалі трилер і тут йде розслідування вбивства🔪 Це сподобалось, бо я максимально підключилась до персонажів і змогла прожити їхні історії і емоції на максимум 📚А ще ця книга змусила нормально так колихатись мій моральний компас, бо інколи мені аж самій хотілось, щоб з жертвою вже щось сталось та співчувала тим, кого в житті зазвичай засуджую🫣 думала про це перед сном, хоча зазвичай я про книгу забуваю, як тільки її закриваю!Фінал супер неочікуваний, але логічний і мотив зрозумілий, хоча зняла бал чисто за те, що до цього було нереально додуматись читачу. Я почала здогадуватись за 5 сторінок до того, як нам розкрили вбивцю і мотив😁Моя оцінка: 9/10, дуже раджу😋