Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Християнський форум 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Християнський форум 🇺🇦

@christianforumua
Кількість підписників: 2 150
Фото: 2
Відео: 2
Посилання: 234
Опис:
Відповіді та обговорення різних релігійних запитань. Запропонувати питання для обговорення: https://t.me/ForumFeedBackBot

👥 Кількість підписників

2 150
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -42

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Слава Ісусу Христу) можливо, хтось ознайомлений із канонами, може дати відповідь. Я православна, але ходжу до УГКЦ, через те що перебуваю закордоном. Тут теж є місія ПЦУ, але в них літургія лише в суботу, та й то не кожного тижня, бо фактично дуже мало священиків, і отець мусить розриватися між багатьма містами. Є надія, що з часом буде налагоджено все, але ж зрозуміло, що людина не може так довго перебувати без святих таїнств, знаю, що це не є перешкодою за таких умов. Тобто це не те, що я не хочу, але виходить, що до сповіді мушу приступати здебільшого в УГКЦ. Так ось, моє питання стосується розбіжностей у віровченні щодо гріхів, їх мало, але є. Наприклад, у православ'ї євхаристійний піст триває 6 годин, і поширюється на воду, а в УГКЦ 2 год, із дозволом споживати воду. Якщо, наприклад, я не їла, але пила воду, мені священику сповідатися за моїми канонами, чи за канонами УГКЦ?😅 тому що на думку греко-католицького священика, в цьому гріха нема, але мене їсть совість 😭Може, це дріб'язкове питання, але я б дуже хотіла на нього почути відповідь 😅😅надіслати своє питання | читати правила