Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз
Додано 14 лип 2024

Чупік Кулсторіз

@choopeekwarstories
Кількість підписників: 4 709
Фото: 750
Відео: 130
Посилання: 697
Опис:
Я вже перевівся в тил. То цікавинок якби йок. Але ви можете почитати стареньке, за тегами #choopeek на каналі. Історії з війноньки які я пишу(писав) на цій самій війноньці. https://t.me/choopeekwarcomments. Срачі влаштовуєм тут. @ChoopeekNekoTyan2008
Джерело

Чупік Кулсторіз | Поки я перебуваю в ... обмежено дієздатному стані і ходою більше нагад...

Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз Чупік Кулсторіз @choopeekwarstories
3 760 Охват/переглядів 2026-04-14 11:37 Повідомлення №1925
Поки я перебуваю в ... обмежено дієздатному стані і ходою більше нагадую пінгвіна ніж солдата Збройних Сил(тм) є можливість катнути у відпуск і погамати на консолі. Сара одразу ж мене запрягла грати в майнкрафт, але хитра: сама грає в творчому режимі, чи режимах без монстрів, а потім хоче пригод і запригує до мене у режим виживання з скелетами і ендерменами, тягне зі скринь моє залізо і дрова, і веде пильний облік алмазів. Щоб не дай боже тато не нагріб більше неї. Алмази викопує той хто їх перший побачив, і хитра дитина одним оком зиркає на мій екран і кричить "це мої даймондс!!!". Мала і розумна хитрюга.Без Сари то гамав в Хеллдайверс поки гра не набридла. Потім спробував те, се. Ace combat 7, Soul Hackers 2, Death Stranding 1, Dirt 5, Crew 2, Dave the Diver, Deaths Door, Spider man, Tunic, Everspace, V rising, RDR1... вже думав що спіймав ігрове пів шостого, абощо. Нічого не зайшло, аж поки не поставив Ретьорнал. Мені гра розбурхала мою геймерську кров і кілька разів виєбала за криворукість. А потім показала що скоро вийде Saros, не те щоб сиквел Ретьорнала, але суть та сама. Реліз в кінці квітня. Ну, думаю, куплю. А поки чекаю релізу - затестую но я демку Claire Obscure Expedition 33. І, mierde, гра так зайшла що купив повну версію. Пройшов пролог і ввечері почну 1й акт. Гра гарна, музика шикарна, а бойова система сподіваюсь не змусить покинути гру. Їхоча є думки увімкнути ізі. Але потім. А там і саундтрек на Бендкемпі куплю.https://youtu.be/Tn6prJPc-YI?si=eKwmL5k8fuUQCLjo