Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз
Додано 14 лип 2024

Чупік Кулсторіз

@choopeekwarstories
Кількість підписників: 4 709
Фото: 750
Відео: 130
Посилання: 697
Опис:
Я вже перевівся в тил. То цікавинок якби йок. Але ви можете почитати стареньке, за тегами #choopeek на каналі. Історії з війноньки які я пишу(писав) на цій самій війноньці. https://t.me/choopeekwarcomments. Срачі влаштовуєм тут. @ChoopeekNekoTyan2008
Джерело

Чупік Кулсторіз | росіянське іпсо постійно намагається посіяти розбрат між українцями. Д...

Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз Чупік Кулсторіз @choopeekwarstories
2 880 Охват/переглядів 2026-02-28 12:17 Повідомлення №1881
росіянське іпсо постійно намагається посіяти розбрат між українцями. Для нас вигадують жахалки, прибільшують існуючі. І все це для того щоб ми перестали битися, щоб захопити наші міста і села не зтерши їх на порох, а гарненькі і недоторкані. Вони хочуть зменшити ціну втрат за квадратний кілометр українськкої землі.Але всі ці спроби не матимуть успіху. По одній простій причині - ми їх ненавидим більше ніж найгіршого мусора, більше ніж найкрадущого міндіча. Принаймні ті люди які здатні воювати.рускій робе ставку на сцикуна, на ухилянта, на дебіла. рускій задоволено потирає лапки що якісь кретини десь б'ються з тцк, чи захуярили якогось мєнта. Але обісцянець хоч і здатен вбити, але він панічно боїться власної смерті, через що він не може битися коли знає що шанс загинути досить високий.Правди ніде діти - ніхто не хоче помирати. Хто хотів - вже давно вмер. І всі завжди будуть розказувати що на війну, в саме очелло, має йти хто завгодно але не він/вона.Сумбурно. Та й пофігу якось. Завтра просплюся і знову до роботи. А там два три тижні і договорнячок :-))))))))