Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз
Додано 14 лип 2024

Чупік Кулсторіз

@choopeekwarstories
Кількість підписників: 4 709
Фото: 750
Відео: 130
Посилання: 697
Опис:
Я вже перевівся в тил. То цікавинок якби йок. Але ви можете почитати стареньке, за тегами #choopeek на каналі. Історії з війноньки які я пишу(писав) на цій самій війноньці. https://t.me/choopeekwarcomments. Срачі влаштовуєм тут. @ChoopeekNekoTyan2008
Джерело

Чупік Кулсторіз | Ось я і закінчив Ніер: Реплікант. Це хороша гра свого часу. Свого часу...

Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз Чупік Кулсторіз @choopeekwarstories
1 740 Охват/переглядів 2025-08-20 04:33 Повідомлення №1652
Ось я і закінчив Ніер: Реплікант. Це хороша гра свого часу. Свого часу. Зараз грається не дуже прикольно. Нудні сайд квести і постійна біготня тудим сюдим, маленькі локації. Бойова система не дуже. Хоча і комплексна, але дуже швидко відкриваєш що магія це імба і Whirlwind вбиває все. А що не вбиває - тащиш під щитом.Хороший сюжет. І шикарна музика. Реально терпів геймплей заради музики))) другий і третій епізоди не подужав. Вас змушують переграти другу частину гри, але натикують додаткових катсцен щоб трошки підкоригувати наратив. Непогано, але ще раз збирати всі ті символи... може пізніше колись. А от музика з щоденників - шикарна.Тому, хто не грав в Реплікант і Аутомату - краще пограйте в аутомату. Аутомата це вилизаний, причісаний і підтягнутий Реплікант. А другий (і третій) епізод Аутомати це окремий персонаж зі своїм геймплеєм і історією.А якщо Аутомати вам буде мало - ну то купуйте Реплікант і грайте. А краще - качніть саундтрек і послухайте) https://music.youtube.com/watch?v=emOgCGAca50&si=GieOKiVTYxpjiBkp