Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шльондри Волині
Додано 14 лип 2024

Шльондри Волині

@chljondruvolyny
Кількість підписників: 1 443
Фото: 1,470
Відео: 167
Посилання: 156
Опис:
ГОЛОВНИЙ ОПОЗИЦІЙНИЙ КАНАЛ ВОЛИНІ Мочу "замайбахів" і їхніх прислужників. Якщо не подобається - підіть і подрочіть на Аверс

👥 Кількість підписників

1 443
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +12

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 409
Середній/День:: 1,600
Середній/Тиждень:: 1,144
ERR: 97.64%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 2.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,180 26-03-23 10:07
Луцький міський голова Ігор Поліщук написав заяву про складання своїх повноважень.Про це повідомив представник Громадянського руху «СВІДОМІ» Андрій Лучик. Представник Громадянського руху «СВІДОМІ» Валентин Хаймик уже інформував, мовляв, аудитори знайшли мільйонні порушення, зокрема, на міських будівництвах. Нагадаємо: вранці 19 грудня детективи НАБУ проводили обшуки у стінах міської ради та вдома у мера. Щобільше, правоохоронці нібито вилучали у міського голови й мобільний телефон, а за інформацією Валентина Хаймика, детективи можуть викликати на допит керівника міста і, йморвірно, навіть вручити йому підозру.Пізніше правоохоронці повідомили: затримали на хабарі в 30 тис. доларів двох депутатів. За ці кошти останні обіцяли забезпечити позитивне голосуваннята ухвалення «потрібних» рішень Волинською обласною і Луцькміськрадою, аби дозволити будівництво багатоквартирного житлового будинку.За даними слідства, йдеться про голосування щодо земельної ділянки, де колись була льодова арена «Снігова королева»
👁 1,510 26-02-16 16:15
💰 140 тисяч доларів, золото та антикваріат: «сюрприз» у сейфі луцького депутата 🎁🤷‍♀️ Вилазять цікаві подробиці розслідування НАБУ у луцьких депутатів з промерської більшості - керівник фракції набивав банківську скриньку доларами 🤫Тож, поки ми в Луцькраді постійно говоримо про гроші для військових та зарплати освітянам, голова фракції «Слуга народу» Роман Бондарука думає, як збагатитися на схемах та голосуваннях.Давайте просто зафіксуємо реальність:💵 Вилучено 140 000 доларів готівкою. Це майже 6 млн грн! Вони чомусь лежали в сейфі;🪙 Перстень, годинник, старовинні монети. 🤨Найбільше бісить навіть не сума, а цей безкінечний цинізм. 🤡Людина активно захищає проекти рішень написані ШІ у сесійні залі, говорить про «нове життя» і чесність, пропонує молитися на початку сесій, а паралельно орендує комірку під пачки кешу. Дуже хочеться вірити, що слідство розкрутить цю історію до кінця і виведе на чисту воду усіх, хто незаконно збагачується, маючи мандати від громади. Що ж, молитва в поміч, Романе!
👁 1,200 25-12-30 07:48
По Рубльову Який теж фігурує в плівках Вітіва1. Саме за сприяння Народного депутата Вячеслава Рубльова у 2023 році на посаду начальника екологічної інспекції у Волинській області було призначено його помічницю (коханку) Віру Баландіну. 2. Після тихого звільнення пані Баландіної, посаду начальника екоінспекції Волині, у 2025 році, зайняла ще одна людина з орбіти Рубльова, Віктор Барчук. До слова без допомоги як помічника пані Баландіної, Вічеслав Рубльов обійтися сьогодні не може, тому вона як права рука у Волинській області продовжує працювати в команді останнього.3. Віктор Барчук, в минулому також робив брудну роботу для пана Народного депутата Рубльова, займаючи посаду заступника, а згодом в.о директора Військового лісгоспу на Волині. Обороти були та і є космічними.4. Нова керівниця нацпарку «Цуманська пуща», Тетяна Близнюк, є ще однією «родичкою» Вячеслава Рубдльова, яка щомісячно дякує 💶💵 за посаду і прикриття.І це далеко не вся «історія» заробітку Народного депутата Вячеслава Рубльова на Волині.
👁 1,400 25-05-23 14:46
😠 Я давно вивчаю корупційні подвиги наших чиновників. Але він такої неприкритої наглості навіть я охренів.КП «Луцькводоканал» провело тендер і уклало угоду на 1,3 млн грн. Водоканал замовив водопровідні та санітарно-технічні роботи. А конкретно - реконструкцію ділянки напірного колектора на Потебні,71.Так от. Одним із засновників і директором фірми, яка виграла тендер, є чоловік заступника головного бухгалтера цього підприємства. Це ТзОВ «Зеніт». Її керівник – Гаюк Сергій Олексанрович – чоловік заступниці головного бухгалтера КП «Луцькводоканал» Гаюк Ірини Юріївни. Про те, що жінка досі працює на водоканалі – йдеться на сайті підприємства.До речі, вона ж – главбух скандального ДП Евода Трейд. ❗️Для тих, хто в танку, поясню: це явний конфлікт інтересів і ознаки злочину. 1️⃣Службова особа установи, яка проводила тендер, має приватний інтерес, який може вплинути на її службові дії. А це порушення Закону «Про запобігання корупції».2️⃣Посадовець мав доступ до документів, міг брати участь у плануванні або прийнятті рішень — це порушення процедур публічних закупівель згідно із законом «Про публічні закупівлі»).3️⃣А ще є ознаки службового зловживання: якщо буде доведено отримання неправомірної вигоди або умисне сприяння «своїй» фірмі — це вже тягне на кримінал.🤔Фірма «Зеніт» має ще одного цікавого співзасновника. Це Цьось Оксана Олександрівна – дружина ректора ВНУ Анатолія Цьося. ...Ну і з огляду на все описане вище, певно, два мої наступні питання прозвучать як риторичні:😤 Чому у цьому тендері брав участь всього один учасник???😡 Якого хріна Луцькводоканал, де працює 587 працівників, наймає сторонню фірму, аби робила їх пряму роботу – ремонтувати напірний колектор?!? Підпишіться на Хроніки
👁 877 25-05-02 16:48
Зараз ми коротко розповімо як мер Луцька уже готується до виборівОтже: ❗️Поїздка в Штати для безглуздого піару щоб засвітитись поруч із Президентом США.❗️Спроба залучитись підтримкою молоді, чи то намагання продемонструвати «прогресивний підхід», залучивши студентів до співпраці із міською радою. Чого, чомусь, не робилось протягом попередніх 5 років.❗️Використання адмінресурсу для піару в соціальних мережах❗️Так звана 1000 Поліщука! Показове переживання за бюджетників. Мер вирішує суто для галочки підняти на тисячу гривень (На тисячу, Карл!) заробітну плату працівникам дитячих садочків. ❗️Показовий інтерес до добробуту ВПО, справі до якої за великим рахунком він взагалі не має відношення.❗️Показові фото з дітьми як інструмент політичної агітації. Тут взагалі без коментарів.❗️Надто надмірний піар на допомозі військовим (справді важливій справі), але його допомога нашим воїнам неспідставна із тим наскільки мер на цьому прагне заробити політичні бали, виглядає якось цинічно і зовсім не правильно.
👁 919 25-04-07 07:44
У свободівців є гасло: "Свій до свого по своє"І ось вам гарна ілюстрація цього гасла. Коли фірма Були, поплічника Товстенюка, виграє вигідний тендер. 🗣Фірма з російським «душком» ремонтуватиме у Луцьку будинок, у який влучив «шахед»Йдеться про будівлю на проспекті Відродження, у яку влітку 2024-го влучила ворожа повітряна ціль. Тоді постраждали останні поверхи. Відновлювали її довго, бо ніяк не могли знайти підрядника. Витратили на ремонт близько трьох мільйонів. 👉🏼Вже 2 квітня 2025 року департамент ЖКГ луцької мерії замовив послуги з капітального ремонту. Вартість – понад 300 тисяч гривень.За ці кошти підрядник до кінця цього року має:🔺провести демонтажні роботи (розібрати кам'яну кладку, блоки, покрівлю);🔺здійснити мурування оголовків;🔺встановити парапетні блоки;🔺облаштувати покриття з рулонних матеріалів на мастиці🔺очистити покрівлю від сміття та вивезти його.Договір уклали із ТОВ «Луцьктехнобуд». Зареєстроване воно в обласному центрі на Лідавський. Основний вид діяльності – будівництво трубопроводів. На ринку компанія вже понад 25 років. Цікаво, що до лютого 2015 року вона мала дещо іншу назву – Спільне українсько-російське підприємство товариство з обмеженою відповідальністю «Луцьктехнобуд». 🧐Після лютого 2015-го приставка українсько-російське зникла з назви. Власник ТОВ – Олег Танзе, а директор – Констянтин Петрочук. Той самий Петрочук, який до 2020 року був заступником міського голови. Окрім того, фірма фігурувала у 2018-му засвітилась у скандалі із незавершеним будівництвом ЖК.
👁 1,100 25-03-22 21:22
❗️З луцьких дитсадочків масово звільняються вихователі. Лише за 3 останні місяці з садочків Луцька звільнилися 108 працівників 😲Загалом у дошкіллі громади вакантними залишаються 63 посади вихователів та 45 посад технічного персоналу. Критично низька заробітна плата – ось одна з основних причин такої ситуації 😑 Вирішувати її планують шляхом збільшення надбавки за престижність.І диво спустилося на нашу землю! Неначе неопалима купина, з якої Бог говорив Мойсеєві, з фейсбуку до люду простого звернулася луцька влада і каже: збільшимо надбавку за престижність для вихователів у садочках. Навіть 23 млн гривень на це виділимо! А десь приблизно в цей час очільник департаменту освіти луцької влади на депутатській комісії з питань освіти розказував, що грошей немає і нічого підвищити не можна 😑А тепер згадайте всі ті тендери на харчування в садочки, де були мільйонні переплати... Їх розіпхали в приватні кишені. Розіпхали за рахунок вихователів і їхніх помічників, які навіть 10 тисяч не отримують. І зараз, коли луцька влада почала марити виборами, згадали про цю жебрацьку зарплату. Нате, мовляв, їжте...А чи всі пам.ятають, що як почалося велике вторгнення, то цю надбавку за престижність з вихователів зняли? Спочатку було 20%, а потім знизили до 5%. Згадайте, що в бюджеті було перевиконання. Але його не хотіли пускати навіть на Збройні сили. Їх намагалися освоїти через різноманітні ремонти.❗️Бо луцька мерія думає про відкати, а не про людей🟠тут ЛУЧИК там🟠
👁 1,000 25-03-06 15:36
🗣Як департамент освіти Луцької мерії прикриває свої тендерні мутки здоров.ям дітейЗнову про злощасні тендери на «молочку», які, ймовірно, заточили під «своїх» постачальників і наварили таким чином близько 4 млн. Зокрема, від переможця вимагали наявність міжнародного сертифіката FSSC 2200, який є далеко не у всіх. Адже він потрібен, щоб возити продукцію за кордон. Багато хто каже, мовляв, вимагають ці документи й переплатили такі гроші, аби купити лише якісну продукцію, адже на дітях не можна економити. ❗️Цілком і повністю згоден, що на дітях економити не треба, АЛЕ!👉🏼У цій ситуації є важливий нюанс. Якщо департамент освіти так дбає про якість харчування діток, тоді чому попередні три роки вони не вимагали цього сертифікату? З цього треба робити логічний висновок – їм було начхати, яку молочну продукцію їдять діти в наших садочках.Інше логічне питання – чому цей сертифікат не вимагали й не вимагають в інших тендерах, наприклад, на м.ясо, рибу, картоплю тощо? Напрошується логічний висновок, що зараз вони просто-напросто травлять наших дітей?🤷🏻‍♂️Насправді ж відповідь очевидна – ніхто з цих підприємців не має цього сертифіката. Якщо його будуть вимагати, діти банально лишаться голодними. Власне тому сертифікат FSSC 2200 є лише в документах на «молочку», щоб перемогти міг лише «правильний» постачальник.🟠тут ЛУЧИК там🟠
👁 1,600 25-01-17 17:17
ЯК ВОЛИНЬ ІНВЕСТУЄ В АВСТРІЮ!Любить родина олігарха Палиці елітні курорти. Спочатку Ігор Палиця вклався у Буковель, а тут і син Захар стопам батькам пішов і в одному з інтерв’ю заявив, що вдало інвестував мільйони у розвиток елітного австрійського курорту Земмерінг. Ну що ж залишається лише аплодувати такому молодому таланту, який у свої 28 років вже встиг обзавестися масштабними проєктами у країні ЄС. Мабуть, тато радий, що у нього є такий малий. А малий радий, що у нього такий тато, який ще у 2012 році почав готелі Земмерінгу скуповувати пачками.Першим, фірма афільована з олігархом, придбала Panhans Grandhotel – найбільший готель Земмерінгу, а вже у 2013 році ще один готель – ARTIS Hotel. Тепер час придбане легалізувати та розвивати. А тут і Захар знадобився. І нічого, що власний син виступив у ролі так би мовити «прокладки». Жарти жартами, але прикро що ці «господарі життя» вкладають мільйони у закордонні курорти, коли у власній країні йде війна, а люди віддають останні копійки на потреби Воїнів
👁 1,300 25-01-16 08:55
У день, коли у Луцьку відбувався похорон відразу трьох полеглих воїнів (навіть у наші чорні часи таке буває рідко), коли українські міста ще зализували чергові рани після звірячого «різдвяного» обстрілув одному з австрійських медіа вийшло інтерв’ю Захара Палиці з його фото на фоні австрійських гір.В статті його називають «головним акціонером Panhans Holding Group». Хоч і уточнюють, що він - «син українського промисловця та екс-губернатора Одеси Ігоря Палиці». Компанія Panhans Holding Group володіє цілою низкою готелів на престижному австрійському курорті Земмерінг. Про те, як майже 12 років тому Ігор Палиця купував ці готелі, можна прочитати тут. Тепер же 28-річний Захар Ігорович Палиця, син народного депутата України роздає солідні інтерв’ю, де зізнається в палкій любові до австрійської природи і історії. При тому, звісно, нахабно бреше, що це він вирішив вкласти мільйони в цей курорт: «Я вибрав Земмерінг для мільйонних інвестицій, коли вперше катався тут на лижах. У той час я був підлітком і одразу закохався в чудовий ландшафт і культурну спадщину цього місця. Моє захоплення історією привело мене до дослідження минулого Земмерінга. І тоді я зрозумів, що готель Panhans є справжньою гордістю краю».Оце ж вибіркова любов у мажора, правда? Не в боратинські кручі він закохався. Не в мальовничі волинські озера. І не в українську історію. А в австрійський курорт 💩Ось тут можна прочитати повністю переклад інтерв’ю Захара Палиці. І оцінити масштаби планів справжнього власника компанії - Ігоря Петровича Палиці - інвестувати мільйони не в ЗСУ і не в Україну.