Джерело
Відгуки про заклади. Чернівці | Таксі Bolt!Роки користуюсь, жодних проблем ні з мого,ні з їх боку.Але ...
3 560 Охват/переглядів
2026-01-22 06:50
Повідомлення №4454
Таксі Bolt!Роки користуюсь, жодних проблем ні з мого,ні з їх боку.Але все колись буває вперше! Їхала з діагностичного центру,права рука після травми не працює.В додатку вказала адресу, розрахунок карта.Приїхав вчасно.Як тільки почали їхати одразу питання:-як я маю їхати на вашу Пирогова?- мабуть з Київської.-О,то там +1.5 км об'їзд,а сумма більша!-я вам доплачу готівкою -я не маю права брати готівку!Я вас довезу лише до тюрми,а там спускайтесь як хочете!Я пояснюю,що права рука і так травмована,вона зафіксована на пов'язці і це видно,я не можу спускатись по Нагірній.З таким успіхом я могла би і на маршрутці приїхати за 15 грн.Кажу йому:-То як ви бачили адресу, треба було не брати замовлення!Короче,сварився зі мною всю дорогу,звинуватив,що я не маю до нього поваги,він мені робить добре,а я така невдячна і всяке таке..Додому він мене таки довіз,не через Київську,а ще ближче, ніж з Соборної.Нерви витріпав,наче я їхала безкоштовно!#Bolt🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами