Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці
Додано 14 лип 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Кількість підписників: 10 456
Фото: 1,940
Відео: 189
Посилання: 2,810
Опис:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Джерело

Відгуки про заклади. Чернівці | АНОНІМНО Наприкінці осені замовили банкет для святкування хрещення в р...

Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 880 Охват/переглядів 2026-01-15 07:34 Повідомлення №4433
АНОНІМНО Наприкінці осені замовили банкет для святкування хрещення в ресторації #Хата на вул. Руській. Замовляли заздалегідь, за місяць до свята. Склали меню, запитали, чи зможемо під час застілля щось дозамовити у разі чого, домовились за розміщення столів, все ок. По сумі замовлення вийшло так, що ми мали принести свої напої. У день святкування за 2 год. до застілля телефонує адміністратор і каже, що «щось не сходиться по сумі, чи не могли би ми сказати, що ми саме замовляли і в якій кількості». У цей момент ми вже в церкві, де відбувається обряд, і, звичайно ж, ці дзвінки нам не доречні. Меню, яке ми замовили, залишилось записане в блокноті в адміністратора, нам його додатково не скинули, а за місяць ми, замовники, не пам’ятаємо все. Зрештою, наша справа - зробити замовлення, а ресторану - підготувати стіл. Вирішити цей момент виходить не відразу, адже мені телефонує адміністратор, який приймав замовлення, а чоловіку в цей час дзвонить інший адмін, який в той день працює в закладі. Між собою вони ніби не спілкуються. Домовляємось, що нам на стіл докладуть ще якусь гарячу страву на їх вибір (спойлер: доклали тарілку соління, яке у нас ніхто не їсть). Прийшли в ресторацію. За наш стіл тим часом сідають якісь люди, не наші гості. Запитую адміністратора, яка стверджує, що це наші 😂 Бачу, що на столі не та вода і алкоголь, які ми привезли, але страви з нашого замовлення. Доказую, що тут щось наплутано. Далі адмін говорить, що наш стіл інший, де другі страви і алкоголь. За 30 хв розбираємось і чужих людей просять пересісти з нашого столу за свій, той інший. Кілька персональних тарілок, де люди почали їсти, нам замінюють, відпитий узвар і воду обіцяють поновити, але зрештою ніхто це не зробив (хоча в рахунок в кінці включили 😄). Наші гості в цей час стояли і просто чекали 😥За цілий вечір офіціант нам ні разу не приніс поновити води за столом, не завжди приходив, коли його викликали, не прибрав жодної використаної серветки чи пустої пляшки зі столу. Коли хотіли дозамовити страви в процесі, нам сказали «зараз це неможливо, нема світла». Ок. Дочекалися увімкнення світла, замовили дві порції дитячих вареників (так зазначено в меню), запитали в офіціанта, чи вони без спецій. Вареники з картоплею були звичайні, у начинці багато перцю. Трьохрічки відмовились їх їсти. Показали вареники офіціанту і попросили наступного разу казати, що є в складі, бо діти перець не їдять, на що почули «Що, там є перець?». Реакція - тільки здивування і заперечення офіціанта. Мабуть, через те ж відключення світла в закладі не працювали витяжки і увесь дим з мангалу йшов у зал. Всидіти були неможливо, дим виїдав очі. Але це вже питання організації роботи в умовах блекауту, хоча до загального враження від часу проведеного в ресторації воно теж додало свого. Столик для подарунків, який нам при замовлені сказали, що поставлять для зручності, так і не виділили. Рахунок оплатити ми просили кілька раз. Офіціант все не виносив його 😅 хоча в результаті ми залишили чайові і не влаштовували розборок. Враження було зіпсоване. З плюсів - гарний зал, смачна українська кухня. І те, що при повній посадці керуюча пішла на зустріч і дала змогу кілька разів погодувати маля, замінити підгузок у своєму кабінеті (те, що в закладі в наш час немає окремої кімнати, де це можна зробити - звичайно мінус, адже в один час з нами в закладі святкували ще 2 хрестин і теж були малючки). Повертатись на банкет у «Хату» точно більше не хочеться. Хіба завітаємо на вечерю, можливо, просто столики вони обслуговують краще.#Хата🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами