Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чернеччинська територіальна громада
Додано 14 лип 2024

Чернеччинська територіальна громада

@cherotg
Кількість підписників: 349
Фото: 9,760
Відео: 434
Посилання: 742
Опис:
Офіційний телеграм-канал Чернеччинської сільської ради

👥 Кількість підписників

349
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +16

👁️ Середній перегляд на повідомлення

112
Середній/День:: 97
Середній/Тиждень:: 140
ERR: 32.09%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.6

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ТВОРЧІ АКТИВНОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ ГРОМАДИНарешті ми готові розповідати про хід реалізації проєкту «Перший мандрівний фестиваль молодіжної творчості «Chernechchyna Art Brunch», який вже об’єднав десятки представників учнівської молоді громади і продовжує свою активність в різних населених пунктах: від Чернеччини до Сонячного, від Хухри до Поліг!Малювання нафтою, акварельний живопис, заходи з згуртування молоді та громадської активності: і це далеко не все, що вже було проведено!А попереду на нас чекає ще ціла купа активностей в різних куточках громади: від творчої майстерні з графіті та класичного живопису з гуашшю до нетрадиційних технік малювання фарбами холлі, ну і звичайно, ще більше активностей, які спрямовані на розвиток лідерських якостей учнівської молоді!На свтлинах ви можете побачити наші перші активності та відчути атмосферу творчості та згуртування, а ми хочемо сказати, що проєкт «Перший мандрівний фестиваль молодіжної творчості «Chernechchyna Art Brunch» реалізується КУ «Молодіжний центр «Простір» Чернеччинської сільської ради» за грантової підтримки Українсько-Данського молодіжного дому.
НОВІ ПАРТНЕРСТВА ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИЧернеччинська сільська рада підписала Меморандуми про співпрацю з Громадською організацією “Янголи Слобожанщини” та Громадською організацією “СХІД”.Метою підписаних документів є консолідація зусиль сторін, спрямованих на всебічний розвиток Чернеччинської сільської територіальної громади, розбудову громадянського суспільства та підвищення якості життя її мешканців.Меморандум передбачає співпрацю сторін у широкому колі напрямків, спрямованих на розвиток громади, підвищення рівня обізнаності населення та підтримку соціальних ініціатив. Зокрема, йдеться про спільну роботу у сфері освіти, правової просвіти, молодіжної політики, волонтерства, міжнародного партнерства та впровадження європейського досвіду. Усі ці дії покликані сприяти зміцненню громадянського суспільства та сталому розвитку Чернеччинської сільської територіальної громади.Підписання Меморандумів стало важливим кроком до розбудови партнерських відносин, спрямованих на розвиток громади, посилення її спроможності та інтеграцію у європейський простір.
ПРЕДСТАВНИКИ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ4–7 листопада 2025 року в місті Полтава відбулася підготовки тренерів/-ок із надання першої психологічної допомоги (ППД) для громад Сумщини, організована Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.Захід мав на меті підготувати фахівців, здатних навчати мешканців своїх громад навичкам першої психологічної допомоги, підвищуючи готовність населення діяти в умовах стресу та надзвичайних ситуацій.У навчанні взяли участь представники шести партнерських громад Сумської області — Дубовʼязівської, Конотопської, Кролевецької, Лебединської, Сумської та Чернеччинської громади, яка продемонструвала активність та зацікавленість у розвитку психологічної спроможності громади.Протягом чотириденного навчання учасники взяли участь у рольових іграх, групових дискусіях, практичних вправах і психогімнастиці, спрямованих на розвиток навичок спілкування, активного слухання та етичної взаємодії під час кризових ситуацій. Отримані знання стануть основою для створення системи взаємопідтримки та психологічної стійкості в Чернеччинській громаді.
🔘Працюємо на прикордонніВідвідав громади Шосткинського району – Ямпільську, Свеську, Хутір-Михайлівську.Спілкування з людьми, огляд об’єктів, розв'язання нагальних питань – це постійна робота, яку ведемо разом із громадами.• Попри щоденні виклики війни та близькість до кордону, медики продовжують виконувати свій обов’язок – надавати допомогу, рятувати життя, підтримувати людей. Глибока повага і вдячність.• Оглянув багатоквартирний будинок у Свесі, який постраждав від російського удару. Разом із керівництвом громади обговорили можливі шляхи забезпечення мешканців сертифікатами на придбання нового житла. Люди мають отримати гідні умови для проживання.• Зустрівся з представниками місцевого бізнесу. Є низка питань, які потребують опрацювання на рівні обласної військової адміністрації або центральних органів влади. Усі вони зафіксовані – працюємо над шляхами їх вирішення спільно з громадами. • Окрема увага – організації підвезення пасажирів із Шосткинської громади до станції у Конотопі. Уже місяць перевезення здійснюється автобусами. Напрацьовуємо рішення, щоб зробити цей процес більш зручним і сталим.Постійний особистий діалог із громадами – це можливість чути людей, знати їхні потреби й оперативно реагувати на виклики. Прикордоння залишається під нашою особливою увагою. Ми поруч із людьми і робимо все, щоб вони відчували підтримку навіть у найскладніших умовах.
НОВІ КНИЖКИ В БІБЛІОТЕКИ ГРОМАДИЧи потрібна «Стратегія розвитку читання» під час війни?Так! Бо нація, яка читає – НЕПЕРЕМОЖНА! Бо читання є основою повсякденної діяльності кожної людини: інформаційної, освітньої, пізнавальної, професійної, навіть під час війни. Бо формування стійкого інтересу до читання української книги як ніколи стає потужною зброєю проти російської всебічної агресії.На виконання операційного плану реалізації у 2023-2025 роках Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», за кошти з місцевого бюджету було придбано 128 книг на суму 20 000 грн для бібліотек Чернеччинської сільської ради.У найближчий час до бібліотек надійде нова література: видання для дорослих, дітей та підлітків, що охоплюють різні жанри та тематики, забезпечуючи широкий вибір літератури для кожного користувача. Щоденною працею, кожним заходом, проведеним у бібліотеці, кожним словом , бібліотечні працівники переконують – читання допомагає нам вирівнювати свій психологічний стан, дбати про своє ментальне здоров’я і залишатися стійкими та сильними.І все це – безперечна віра в нашу Перемогу! Слава нашим захисникам!
ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТАНапередодні професійного свята – Дня працівників соціальної сфери – у Чернеччинській громаді відбулося урочисте привітання колективу Комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради.За сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість справі працівникам Центру було вручено грамоти від голови Чернеччинської сільської ради. Це подяка фахівцям за їхню щоденну працю, людяність, чуйність і небайдужість до потреб жителів. Саме завдяки соціальним працівникам багато сімей, літніх людей, осіб з інвалідністю та тих, хто потрапив у складні життєві обставини, відчувають підтримку та турботу.Приємною новиною для колективу стало і те, що почесною грамотою Департаменту з питань соціальної політики Сумської обласної державної адміністрації нагороджено Жанну Єрмак, заступника директора КУ «Центр соціальних послуг» Чернеччинської сільської ради.Це – визнання не лише особистих заслуг, а й підтвердження значущості роботи всього колективу, який щодня робить нашу громаду добрішою та людянішою.Дякуємо всім працівникам соціальної сфери за їхнє велике серце, витримку й любов до людей!
ПРОДОВЖУЄМО СТВОРЮВАТИ УМОВИ ДЛЯ НАДАННЯ ЯКІСНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ДІТЯМ ГРОМАДИВідповідно Концепції Нової української школи у закладах загальної середньої освіти для оновлення та забезпечення сучасним обладнанням закладів освіти Чернеччинською сільською радою придбано 4 інтерактивні панелі.Інтерактивна панель для школи – це сучасний пристрій, який поєднує функції комп’ютера, мультимедійної дошки та великого дисплея. На відміну від класичної дошки чи проєктора, вона дає змогу безпосередньо взаємодіяти з матеріалом – писати, малювати, переміщати об’єкти, працювати з додатками.Завдяки таким пристроям заклади освіти з легкістю створюють навчальний простір із сучасним обладнанням для ефективного і цікавого навчання.Інтерактивна панель у НУШ робить освітній процес більш наочним та захопливим: вона допомагає поєднувати ігрові елементи з поданням складних тем, використовуючи відео, наочність та інтерактивні вправи. Важливо, що панель підтримує різні додатки та онлайн-ресурси. Сьогодні Нова українська школа активно впроваджує такі рішення, адже це суттєво підвищує якість освіти. Продовжуємо створювати у Чернеччинській громаді освітній простір, що надихає дітей на нові досягнення!
🇺🇦 Провів чергове засідання Ради оборони областіРазом із військовим командуванням обговорили першочергові та найбільш важливі питання для жителів Сумщини.• Наразі ворожа армія продовжує активні бойові дії на лінії зіткнення. Ситуація залишається напруженою. За тиждень по території області росіяни скинули понад 120 КАБів і застосували понад 400 БпЛА.☑️ Водночас маємо позитивні результати роботи наших сил ППО – знищення ворожих літальних апаратів стає системним і ефективним.Разом із військовими визначили поточні потреби щодо фінансування підрозділів, у першу чергу – тих, хто захищає наше небо.Підготували звернення до Міністерства оборони України та Головнокомандувача ЗСУ щодо зміцнення системи протиповітряної оборони. Маємо підтримку та конкретні результати у цьому напрямку. ▫️Окрему увагу приділили підготовці до осінньо-зимового періоду.Розуміємо ризики, з якими може зіштовхнутися область через ворожі атаки, аналізуємо всі можливі сценарії розвитку подій.• Спільно з енергетиками, постачальниками газу, комунальними службами, очільниками РВА та громад напрацьований алгоритм дій у разі блекауту й чіткі кроки для забезпечення життєдіяльності.🫱🏻‍🫲🏼Дякую нашим оборонцям, енергетикам, працівникам комунальних служб, волонтерам – завдяки спільному розумінню й згуртованості ми вистоїмо, пройдемо цей опалювальний сезон і зробимо все, щоб люди були зі світлом і теплом.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ!Напередодні стартував перший етап Всеукраїнських предметних олімпіад 2025 року. Інтелектуальні змагання розпочалися з географії та біології – природничих наук, що вивчають різні аспекти природи, взаємодію людини з навколишнім середовищем, вчать мислити логічно і глибоко.Цьогоріч організацією учнівських олімпіад опікується Мала академія наук України, що додає заходу ще більшого наукового значення і престижу.За підтримки та всебічного сприяння Чернеччинської сільської ради учні закладів освіти Чернеччинської громади стали активними учасниками олімпіадного руху, гідно представивши свої заклади та громаду в цих змаганнях.Здобувачі освіти продемонстрували високий рівень знань, логічне мислення та справжню любов до науки. Маємо переможців олімпіади з географії:- Балабан Вікторія, учениця 9 класу Хухрянського ліцею (опорний заклад освіти) – ІІІ місце (підготувала вчитель Карпенко Л.В.);- Олондар Владислав, учень 11 класу Хухрянського ліцею (опорний заклад освіти) – І місце (підготувала вчитель Карпенко Л.В.).Маємо перемоги і в олімпіаді з біології:- Лебідь Захар, учень 8 класу Хухрянського ліцею (опорний заклад освіти) –ІІ місце (підготувала вчитель Аулова Т.О.);- Балабан Анна, учениця 10 класу Хухрянського ліцею (опорний заклад освіти) –ІІ місце (підготувала вчитель Матюшенко Л.М.);- Голікова Вероніка, учениця 8 класу Сонячненського ліцею – ІІ місце (підготувала вчитель Колодяжна Л.М.);- Шелудько Софія, учениця 10 класу Сонячненського ліцею – ІІІ місце (підготувала вчитель Колодяжна Л.М.).Дякуємо учасникам та їх наставникам за наполегливість і старанність, Бажаємо нових перемог, відкриттів і ще не раз підкорити вершини науки!
▪️Ситуація з енергопостачанням на Сумщині частково стабілізована, аварійні бригади продовжують працювати над відновленнямПро стан енергосистеми області, зокрема на Шосткинщині, яка вже тиждень відновлюється після масованих ворожих атак, розповів в ефірі «Єдині новини» на ICTV.• Графіки аварійних відключень, які були вимушено введені НЕК «Укренерго» на Сумщині, наразі скасовані. Енергосистема працює у штатному режимі.• Без електропостачання в області все ще лишається понад 20 тисяч абонентів – переважно у 5-кілометровій прикордонній зоні.• У Шосткинській громаді після масованого удару відновлено водопостачання та газопостачання, триває відновлення сталої подачі електроенергії мешканцям.▪️Це був нелегкий тиждень. Всі зусилля профільних служб, волонтерів, ДСНС були спрямовані на ліквідацію наслідків атак і підтримку людей.Дякую Міністерству внутрішніх справ України та Уряду за допомогу й координацію дій у цьому напрямку. Також вдячність сусіднім регіонам – Харківській і Полтавській областям – за оперативну допомогу в розв’язанні гуманітарних питань. 🫱🏻‍🫲🏼Дякую жителям Сумщини за єдність і взаєморозуміння у цей непростий час. Разом працюємо, щоб якнайшвидше відновити все зруйноване.