Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чернеччинська територіальна громада
Додано 14 лип 2024

Чернеччинська територіальна громада

@cherotg
Кількість підписників: 349
Фото: 9,760
Відео: 434
Посилання: 742
Опис:
Офіційний телеграм-канал Чернеччинської сільської ради

👥 Кількість підписників

349
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +16

👁️ Середній перегляд на повідомлення

112
Середній/День:: 97
Середній/Тиждень:: 140
ERR: 32.09%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.6

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Новий простір можливостей: відкриття офісу «Зроблено в Україні» в Охтирці!Чудова новина для жителів всього Охтирського району! В місті запрацював новий офіс підтримки малого та мікробізнесу «Зроблено в Україні», створений на базі Охтирської філії Сумського обласного центру зайнятості. Це не просто консультаційний пункт — це місце, де бізнес знаходить нові перспективи, доступ до грантових програм та підтримку у найважливіших питаннях.🟢 Що пропонує офіс? ▪️ Консультації щодо урядових програм підтримки, таких як «Власна справа», «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» та інших важливих ініціатив. ▪️ Інформація про компенсації для роботодавців за працевлаштування ВПО, людей з інвалідністю та представників інших соціально важливих категорій. ▪️ Спеціалізовані програми для середнього бізнесу, включаючи підтримку аграрного сектору та підприємств переробної промисловості.Тепер кожен підприємець Охтирського району має можливість звернутися за професійною підтримкою з понеділка по п’ятницю за адресою:м. Охтирка, вул. Батюка, 24 А.Більше інформації за телефоном: 0953109880.Створюйте свій успішний бізнес разом із «Зроблено в Україні» та не проґавте шанс отримати допомогу на найвищому рівні! Охтирська філія Сумського обласного центру зайнятості.
Співпраця громад-партнерівЗ метою створення єдиного простору для професійного розвитку педагогічних працівників Охтирського району, обміну досвідом, розширення сфери обслуговування, ефективного використання ресурсів між Чернеччинською, Кириківською та Комишанською громадами, ураховуючи запити педагогів та в рамках співпраці протягом вересня-жовтня 2024 року працівники КЗ «ЦПР ПП» Чернеччинської сільської ради відвідали заклади освіти громад-партнерів та надали методичні рекомендації й консультативну допомогу з актуальних освітніх питань.У ході зустрічі з колегами було обговорено оцінювання результатів навчання у 5-7 класах, навчання учнів за межами України, процедуру атестації педагогічних працівників тощо.Зустрічі пройшли у форматі конструктивного діалогу, освітяни отримали практичну допомогу з питань організації освітнього процесу та ведення шкільної документації.Така дієва співпраця Центру професійного розвитку з громадами-партнерами складає міцний фундамент для упровадження сучасних моделей розвитку освітнього процесу в умовах Нової української школи.
🌟 Щиро вітаємо наших юних митців! 🌟Маємо за честь привітати переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Образотворче мистецтво» – «Юні художники Сумщини»!Завдяки постійній підтримці Чернеччинської сільської ради позашкільна освіта йде пліч-о-пліч із загальною середньою. У нашій громаді створені всі умови для розвитку дітей не лише на уроках, але й у гуртках. Художня творчість — це ключ до розвитку фантазії, уяви та внутрішнього світу дитини. Малювання не лише розвиває дрібну моторику й уважність, а й допомагає дітям вчитися порівнювати, аналізувати та виражати свої почуття через мистецтво.💫 Вітаємо з перемогою! 💫Катерина Майба з роботою «Перемога у нас в крові», учениця Литовської філії Чернеччинського ліцею, здобула почесне ІІІ місце. Дякуємо вчительці Оксані Логвиненко за натхнення!💥 Пишаємось лауреатами конкурсу:Денис Легеза, малюнок «Перемога у нас в крові», вихованець гуртка «Джура» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дітей та юнацтва «Палітра дитинства», керівник Юлія Легеза, Чернеччинський ліцей. • Мирослава Ковалевич, малюнок «Наш невидимий захисник», вихованка гуртка «Сонячненські барви» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дітей та юнацтва «Палітра дитинства», керівник Наталія Іванченко, Сонячненський ліцей. • Анастасія Леснік, малюнок «Наш ангел-охоронець», вихованка гуртка «Паперова філігрань» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дітей та юнацтва «Палітра дитинства», керівник Олена Мурай, Бугруватський ліцей. • Діана Зуза, малюнок «Наша перемога кров’ю дається», Хухрянський ліцей, учителька Наталія Дараган.Дякуємо нашим талановитим дітям і їхнім педагогам за безцінний внесок у розвиток молодого покоління. Бажаємо натхнення та нових творчих досягнень!
- Олефіренко Любов Василівну, учительку історії Бугруватського ліцею;- Салій Ольгу Іванівну, учительку початкових класів Пологівської гімназії;- Савченко Людмилу Василівну, виховательку КЗ «Чернеччинський ЗДО (ясла-садок) «Чайка»;- Пронюшкіну Ольгу Сергіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Чернеччинського ліцею (опорний заклад освіти);- Голод Світлану Миколаївну, заступника директора з виховної роботи Чернеччинського ліцею (опорний заклад освіти);- Бондар Аліну Ігорівну, головного спеціаліста відділу освіти;- Бікулову Анну Володимирівну, директорку комунального закладу позашкільної освіти «Центр дітей та юнацтва «Палітра дитинства»;- Бублика Андрія Андрійовича, начальника господарчої групи відділу освіти;- колектив обслуговуючого персоналу Сонячненського ліцею.Подяку відділу освіти Чернеччинської сільської ради оголошено:- Шкробот Світлані Миколаївні, педагогу-організатору Височанського ліцею;- Варакіній Інні Василівні, учительці природничої та соціальної і здоров’язбережувальної освітніх галузей Пологівської гімназії;- Сідельник Світлані Дмитрівні, учительці біології та хімії Лутищенської філії Хухрянського ліцею (опорний заклад освіти);- Баклан Тетяні Федорівні, учительці англійської мови Лутищенської філії Хухрянського ліцею (опорний заклад освіти);- Сліпченко Тетяні Петрівні, керівнику гуртка «Центр дітей та юнацтва «Палітра дитинства»;- Селегею Сергію Олексійовичу, керівнику гуртка «Центр дітей та юнацтва «Палітра дитинства»;- Лобановій Юлії Юріївні, медичній сестрі Сонячненського ліцею;- Гулаковій Ірині Олексіївні, комірнику Сонячненського ліцею;- Вовку Івану Васильовичу, кочегару Литовської філії Чернеччинського ліцею (опорний заклад овіти). Святковий настрій, позитивні емоції всім присутнім подарували працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» Чернеччинської сільської ради, привітавши освітян музичними та хореографічними композиціями.Вітаємо вас, працівники освіти, з професійним святом і бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності!Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого ви вивели в самостійне життя, кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму в помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!
СумщинаСитуація на прикордонні станом на 21.006 серпня 2024💥Протягом дня росіяни здійснили 45 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 132 вибухи. Обстрілів зазнали Миколаївська, Хотінська, Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Білопільська, Великописарівська, Глухівська, Шалигинська, Есманьська, Зноб-Новгородська громади.▪️Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (5 вибухів), мінометів (22 вибухи), удари FPV дронів (5 вибухів)▪️Миропільська громада: здійснено обстріли з мінометів (6 вибухів), авіаудар КАБ (1 вибух).▪️Білопільська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади та нанесли удар дроном-FPV (1 вибух) та 4 удари зі ствольної артилерії.▪️Юнаківська громада: зафіксовано артобстріли (8 вибухів), мінометний обстріл (1 вибух), авіаудари КАБ (11 вибухів).▪️Есманьська громада: ворог вдарив з міномету (20 вибухів) та завдав удару FPVдроном (1 вибух).▪️Хотінська громада: росіяни нанесли авіаудари КАБ (4 вибухи).▪️Великописарівська громада зазнала атаки дронів-FPV (3 вибухи), обстрілів з мінометів (5 вибухів), гранатометів (3 вибухи).▪️Зноб-Новгородська громада: були мінометні обстріли (7 вибухів).▪️Глухівська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.▪️Шалигинська громада: ворог вдарив з мінометів (4 вибухи).▪️Хотінська громада: зафіксовано обстріл з міномету (10 вибухів).▪️Миколаївська громада: здійснено мінометний обстріл (10 вибухів).
​​Дорогі читачі!Уже незабаром Україна відзначатиме День незалежності. Ми на Суспільному хочемо відзначити його разом з вами. Для цього просимо вас надсилати сімейні фотографії, які асоціюються з різними подіями, що трапилися в Україні протягом останніх 33 років, і головне — з незалежністю. Це можуть бути, наприклад, фотографії з Євро-2012, знімки з часів Помаранчевої революції, ваші плівкові світлини з 90-х. Це можуть бути фото з вашими рідними, які боролися та підтримували незалежність. Ви також можете розповісти про вашу персональну сімейну історію, яка не привʼязана до історичних подій, але асоціюється у вас з українською незалежністю. Найцікавіші історії ми опублікуємо у соцмережах Суспільного.Що для цього потрібно зробити? Надіслати на пошту [email protected] фотографію та короткий опис, хто зображений на цьому знімку, в якому місті та коли він був зроблений, що на ньому відбувається і чому фото асоціюється у вас з незалежністю.Просимо надсилати ваші листи до 10 серпня 2024 року. Дякуємо!
12 липня було отримано позитивний результат по сказу. В цей же день відбулось позачергове засідання Державної протиепізоотичної комісії при Охтирській районній державній адміністрації, на якому прийнято рішення про накладення карантину на с. Іванівка по сказу та затверджено план заходів по ліквідації даного захворювання, проведено подвірні обходи як ветеринарною службою з метою виявлення підозрілих у зараженні тварин так і медичною службою з метою виявлення контактних осіб.Працівники Охтирської районної державної лікарні ветеринарної медицини розпочали проводити щеплення проти сказу всіх сприйнятливих тварин в карантинній зоні та проводити роз’яснювальну роботу серед населення про необхідність таких щеплень.Враховуючи те, що сказ є особливо небезпечним невиліковним захворюванням, збудник якого передається через покуси та ослинення, а за півтора літніх місяці це вже другий випадок в Охтирському районі. Охтирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає мешканців м. Охтирка та Охтирського району не ігнорувати проведення обов’язкових щеплень проти сказу собак та котів, які проводять ветеринарні фахівці Охтирської районної державної лікарні ветеринарної медицини, бо тільки профілактичні заходи можуть уберегти Вас та Ваших улюбленців від цієї небезпечної хвороби.