Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пресслужба Чернігівської міської ради
Додано 14 лип 2024

Пресслужба Чернігівської міської ради

@chernihivrada
Кількість підписників: 3 012
Фото: 3,250
Відео: 52
Посилання: 1,240
Опис:
Офіційний Telegram-канал пресслужби Чернігівської міської ради

👥 Кількість підписників

3 012
Середній/День:: -8
Середній/Тиждень:: -20
Середній/Місяць:: +136

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 699
Середній/День:: 1,420
Середній/Тиждень:: 3,385
ERR: 56.41%

📊 Кількість повідомлень на день

3.3
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.1
Середнє за день: 3.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Наставництво — це регулярна та безоплатна підтримка підлітка, що зростає без батьківської підтримки, безпечним і надійним дорослим.Це доступна й реалістична форма підтримки, що не потребує великих ресурсів. Втім, саме вона може суттєво вплинути на життя конкретної дитини.🔄Гортайте карусель, щоб дізнатися більше. Детальніше пронаставництво. ℹ️ Комунікаційна кампанія «Наставництво — твій досвід у дії» реалізується Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України, Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Офісом дітей та молоді «ДІйМО», ГС «Українська мережа за права дитини» у межах проєкту «Підтримка дітей і молоді з досвідом перебування в альтернативних формах догляду» спільно з ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW, Європейського Союзу та Уряду Швеції. Зміст кампанії не обов’язково відображає погляд уряду Німеччини, ЄС, Швеції та/або ЮНІСЕФ.
Ще одна неділя, коли у місті протягом усього дня триває ліквідація наслідків масованої атаки рф на Чернігів.Від самого ранку першочергові аварійно-відновлювальні роботи проводяться в районі проспекту Левка Лук’яненка. Це одна з локацій, де внаслідок удару пошкоджено багатоповерхівку, релігійну будівлю, територіальний центр соціального обслуговування та об’єкти ринкової інфраструктури.У цьому районі КП «Муніципальна варта» розгорнуло пункт незламності, де правоохоронці приймають заяви від постраждалих, а благодійна організація World Central Kitchen забезпечила людей гарячими напоями та продуктами харчування. На локації працюють комунальні підприємства: «Зеленбуд», «Міськсвітло», «АТП-2528», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13», «Деснянське», «Новозаводське». Комунальне підприємство «Шкільне» забезпечило гарячим харчуванням працівників, які допомагають мешканцям.Також постраждалим надають допомогу благодійні організації — Червоний Хрест, Рокада та Добробат.Спільними зусиллями вже закрито OSB-плитами 210 пошкоджених віконних прорізів, роботи тривають. З огляду на дощову погоду, їх виконання здійснюється у максимально стислі терміни.На завтра заплановано проведення робіт ще за однією адресою — у північній частині міста, де внаслідок вибухової хвилі також пошкоджено багатоквартирні будинки.Щира вдячність усім, хто з перших годин долучився до ліквідації наслідків атаки: комунальним службам, правоохоронцям, рятувальникам, медикам, благодійним і громадським організаціям, волонтерам та небайдужим мешканцям. Завдяки злагодженій роботі місто оперативно оговтується від чергової атаки ворога.
Непроста доба для Чернігова. Місто продовжує оговтуватися після ворожих ударів — триває ліквідація їхніх наслідків.До виконання робіт оперативно залучені комунальні служби: «АТП-2528», «Міськсвітло», «Новозаводське», «Деснянська», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13», «Муніципальна варта». Фахівці працюють на місцях у посиленому режимі: розчищають території, ліквідовують пошкодження та забезпечують першочергові відновлювальні заходи.До допомоги долучилися й партнери. ГО «Іскра добра» забезпечує харчуванням комунальників, які працюють безпосередньо на локаціях. Благодійні організації «Рокада» та Червоний Хрест надали необхідні матеріали для проведення аварійно-відновлювальних робіт.Не залишилися осторонь і батьки, учні та педагогічний колектив ліцею №22 — вони долучилися до ліквідації наслідків у своєму навчальному закладі.Окремо відзначаємо роботу екстрених служб, які першими реагують на наслідки атак.Дякуємо всім, хто в ці складні години поруч із Черніговом і його мешканцями — за підтримку, допомогу та небайдужість.
Про стан задимленості у м. Чернігові інформує Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.Сьогодні, 17 квітня, внаслідок ворожої нічної атаки жителі Чернігова відчували задимленість, неприємний запах гару та диму в повітрі.У зв’язку із цим фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ» у визначених точках, з урахуванням димового шлейфу, провели відбір проб атмосферного повітря для подальших лабораторних досліджень з метою оцінки ризиків для здоров’я населення громади.Проведено дослідження на вміст оксиду азоту, сірчистого ангідриду, пилу, фенолу, формальдегіду та оксиду вуглецю (чадного газу).Рівень забруднювальних речовин в атмосферному повітрі станом на 11:00 не перевищував гігієнічних нормативів, встановлених наказом МОЗ № 813 від 10.05.2024 «Про затвердження державних медико-санітарних нормативів допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць».Ситуація щодо забруднення атмосферного повітря перебуває на постійному контролі ДУ «Чернігівський ОЦКПХ».
🔷 Офіційна інформація для мешканцівУ зв’язку з аварійною ситуацією в електричних мережах на об’єктах КП «Чернігівводоканал» спостерігається знижений рівень напруги. Через це насосне обладнання автоматично відключається системами захисту.Наразі це призвело до тимчасових труднощів із відновленням нормативного тиску води у районах Масани та частково Шерстянка. Також фіксуються зупинки роботи підвищувальних насосних станцій у зазначених районах.Перехід на альтернативні джерела живлення наразі ускладнений, оскільки на електричних мережах тривають аварійно-відновлювальні роботи з боку енергетичних служб.🔧 Фахівці водоканалу працюють у посиленому режимі та контролюють ситуацію.📌 Після стабілізації електропостачання та відновлення нормативної напруги роботу насосного обладнання буде повністю відновлено, а подачу води на верхні поверхи будинків у зазначених районах нормалізовано.🙏 Просимо мешканців із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.💧 Дякуємо за терпіння та довіру!«Чернігівводоканал» — вода там, де вона потрібна!
Сьогодні у Чернігові офіційно завершується опалювальний сезон 2025/2026.Свідомо не повідомляли про його початок публічно. В осінньо-зимовий період місто працювало в умовах максимальної обережності. Це дозволяло не давати ворогу додаткових сигналів про стан та готовність системи теплопостачання, адже російські військові аналізують, зокрема, і відкриті джерела інформації.Цей опалювальний сезон для всіх міст України став одним із найскладніших - через низькі температури та системні удари по об’єктах теплогенерації й енергетичної інфраструктури.Чернігів також працював у цих умовах. Ворог неодноразово атакував потужності комунального підприємства, яке забезпечує теплом близько половини мешканців міста - як до початку сезону, так і під час нього. Водночас завдяки підготовці в міжопалювальний період і злагодженим діям фахівців під час ліквідації наслідків вдалося не допустити критичних сценаріїв, зокрема пов’язаних із внутрішньобудинковими системами. Місто було з теплом - і це ключовий результат.🔴Після завершення сезону можна відкрито говорити і про інформаційний аспект. Протягом тривалого часу поширювалися маніпулятивні повідомлення, спрямовані на створення панічних настроїв серед чернігівців.Зокрема, у соцмережах просувалися тези про нібито неготовність міста до зими, загрозу зриву опалювального сезону та «неефективне управління». Ці публікації супроводжувалися образливими формулюваннями на адресу заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка.Ця інформаційна кампанія мала конкретне джерело - ❗️«Новини Чернігівщини❗️Тези повторювалися з публікації в публікацію, змінюючись лише формально. Водночас факти свідчать про інше: система теплопостачання працювала, і мешканці отримували тепло навіть у складних умовах.У нинішніх реаліях важливо усвідомлювати: поряд із фізичними загрозами існує і інформаційний тиск. Анонімні телеграм-канали часто апелюють до емоцій, формуючи викривлене сприйняття ситуації та впливаючи на суспільні настрої.Тому варто критично ставитися до подібних джерел і перевіряти інформацію. 🟢Найкращий орієнтир - це реальний стан речей: наявність тепла, води та електропостачання у ваших домівках.Протягом усього опалювального сезону керівництво міста та об’єктів критичної інфраструктури, а також усі працівники - працювали в режимі підвищеної готовності, щоб оперативно реагувати на виклики. Головне завдання було виконано - місто пройшло зиму з теплом.Головний ворог - росія - не припиняє спроб позбавити нас базових умов життя та власне самого життя. Тому важливо зберігати пильність не лише до фізичних загроз, а й до інформаційних впливів. ❗️Фільтруйте повідомлення з анонімних джерел - за ними завжди стоять конкретні інтереси, які не мають нічого спільного з підтримкою українців❗️
❗️❗️Тимчасові зміни в роботі електротранспорту 3 та 4 квітня 2026 року.У зв’язку з проведенням планових робіт та технічного обслуговування на енергооб’єкті, 03.04.2026 та 04.04.2026 у роботі електротранспорту Чернігова відбудуться тимчасові зміни.На цей період:🔹 буде призупинено рух тролейбусних маршрутів:🚎№ 7А «Міська лікарня № 2 – Залізничний вокзал»;🚎№ 10 «Автозавод – Лижна база».🔹 буде змінено рух маршрутів № 8 та №9: 🚎у напрямку Лижної бази від перехрестя просп. Л. Лук’яненка та вул. Шевченка тролейбуси курсуватимуть по вул. Шевченка до кінцевої «Лижна база»; 🚎по просп. Левка Лук’яненка тролейбуси не курсуватимуть.Просимо пасажирів врахувати зазначені зміни під час планування поїздок.Відстежувати рух транспорту можна в системі DozoR City: https://city.dozor.tech/ua/chernigiv/cityНагадаємо: у всьому міському транспорті загального користування діє безоплатна пересадка впродовж 30 хвилин за умови оплати транспортною карткою від моменту валідації.Інформацію щодо відновлення руху раніше запланованого терміну буде повідомлено додатково.
Шановні працівники та працівниці сфери житлово-комунального господарства!Велика і щира вдячність кожному з вас за вашу щоденну та відповідальну працю. Сьогодні вона вже точно не сприймається як щось само собою зрозуміле. Чернігів пам’ятає, як під час облоги міста у 2022 році комунальники продовжували працювати, допомагали ліквідовувати наслідки ударів рф і підтримували життєдіяльність міста. Ви стали символом стійкості для тих, хто залишався тут: якщо тримаються комунальники — вистоїть і місто.Чотири роки повномасштабної війни Чернігів залишається з теплом, водою, прибраними вулицями. Ця зима була дійсно складною — і через погодні умови, і через посилення обстрілів об’єктів критичної інфраструктури з боку росії. Та місто пройшло її завдяки людям, які працюють у сфері ЖКГ. У найважчі моменти ви робили значно більше, ніж просто виконували свою роботу: повертали тепло й воду під час блекаутів, розбирали завали після ворожих ударів, ліквідовували їхні наслідки та відновлювали пошкоджену інфраструктуру.Щиро дякуємо вам за витримку, професіоналізм і відданість місту. Бажаємо міцного здоров’я, безпеки, сил та якнайшвидшої Перемоги. Нехай ваша праця завжди буде гідно оцінена, а у ваших домівках панують тепло, добробут і спокій.
Поетапне відновлення гарячого водопостачання абонентам КП «Теплокомуненерго».Станом на 16:30 12.02.2026 року подачу гарячої води відновлено за наступними адресами:Житловий фонд:вул. Х. Алчевської, 1, 2, 5;вул. Гонча, 52, 52А, 54, 76, 78, 80, 84, 88, 90;вул. Коцюбинського, 47, 49, 51, 84;вул. В. Тарновського, 30, 34;просп. В. Чорновола, 4, 6, 8, 11, 49.2;вул. Радченка, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20;вул. Старобілоуська, 14А, 14Б, 14В, 25Б, 27А, 31, 33, 35, 49, 49А;вул. Котляревського, 3, 4, 13, 15;вул. Мстиславська, 25, 26, 28, 33, 34, 36Б, 38А, 40, 42, 45, 47, 52, 56, 58, 79, 81, 83;вул. П'ятницька, 23, 32, 47, 49, 53, 61, 63, 80, 90, 92, 94, 102;вул. С. Русової, 25;вул. В. Стуса, 12, 15, 15А, 20;вул. Княжа, 21;вул. Гоголя, 8, 10, 22;вул. Київська, 2, 6, 14;просп. Миру, 35Б, 52, 54, 56, 61, 65, 80, 89,вул. І. Мазепи, 37, 37А, 41, 43, 43А, 45, 46, 47, 48, 49;вул. Текстильників, 17, 24, 24А, 25А, 39, 41;вул. Самоквасова, 6А, 10;вул. Пантелеймонівська, 35, 35А, 37, 39;вул. Промислова, 1, 2, 2А;просп. Перемоги, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 21, 25, 27, 29, 35, 37, 92, 100, 102, 104, 107;вул. Жабинського, 1, 3, 9, 21;вул. Мацієвського, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10А, 11, 12, 12Б, 15, 17;вул. Національної Гвардії, 4, 6, 8, 10, 12/6, 14, 16, 25А, 37, 39;вул. Шевчука, 2, 3, 4, 8;вул. Самострова, 9, 11, 13, 22;пров. Вокзальний, 7, 15.Соціальні об’єкти:ДНЗ № 50 (вул. Котляревського, 3А);ДНЗ № 71 (вул. Костомарівська, 6А);ДНЗ № 1 (вул. Київська, 30);ДНЗ № 21 (вул. П'ятницька, 35А);ДНЗ № 35 (вул. Гоголя, 9);ДНЗ № 32 (вул. Богуна, 27);Ліцей № 19 (вул. Мстиславська, 73);Ліцей № 32 (вул. Шевчука, 11);Ліцей № 34 (вул. Текстильників, 27).✍️КП «ТКЕ»
Поетапне відновлення гарячого водопостачання абонентам КП «Теплокомуненерго»!Станом на 16:30 11.02.2026 року подачу гарячої води відновлено за наступними адресами:Житловий фонд:вул. Г. Полуботка, 19, 20;вул. Гонча, 31;вул. Коцюбинського, 79, 81, 83;вул. В. Тарновського, 30, 34;вул. В. Чорновола, 49.2;вул. Радченка, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20;вул. Старобілоуська, 25Б, 27А, 31, 33, 35;вул. Котляревського, 34;вул. Мстиславська, 109;вул. Леонтовича, 3, 5;вул. І. Мазепи,11, 21А, 68, 68А, 68Б, 72А;вул. Текстильників, 6, 13, 14, 18, 20, 22;вул. Індустріальна, 3;вул. Реміснича, 31, 32, 33;вул. Пирогова, 1, 2, 3, 22, 22А;просп. Перемоги. 63, 67, 71, 75;вул. Любецька, 2, 9А, 11;Соціальні об’єкти:ДНЗ №24 (пр-т Перемоги, 61).Важлива інформація для споживачів. Якщо після відновлення гарячого водопостачання температура води є недостатньою або послуга відсутня безпосередньо у вашій квартирі, це може бути пов’язано з наявністю повітряних пробок у внутрішньобудинкових мережах. У такому разі просимо мешканців верхніх поверхів, за можливості, випускати повітря з трубопроводів. При неможливості виконати ці роботи самостійно, зверніться до наших фахівців.☎️Контактні телефони для довідок: аварійно-диспетчерська служба: (0462) 678-220; інформаційний центр теплопостачання у м. Чернігові: 0-800-407-707 (дзвінки безкоштовні).До уваги мешканців житлових будинків з ОСББ! Перед відновленням гарячого водопостачання фахівці підприємства інформують голів ОСББ. Просимо НЕ ІГНОРУВАТИ повідомлення та забезпечити своєчасний випуск повітря з трубопроводів.