Програма забезпечення наших захисників доступним транспортом, ініційована волонтерами України.На цей раз організовуємо вантажний бус для пілотів 28-ї бригади ім. Лицарів Зимового Походу. Важливість транспорту в бойових умовах і так важко переоцінити, а транспорту, який за раз довезе багато подарунків - ще важче. 🎯Ціль - 400 000 грн.http://send.monobank.ua/jar/kKcG76wKzПлануємо пригнати авто, за необхідності відремонтувати, забезпечити хлопців запасною гумою та інструментами.За участь передбачено призи: - кожен донат кратний 200 грн. приймає участь в розіграші курсів з тактичної медицини від @ua_rescue , похідні ножі,дбайливо підібрані нашим спеціалістом, ліхтарики та брендовані павер банки- кожен донатер з донатом в 1000, 2000 та 5000 грн. отримує особливий шеврон @spilno_zbir .При донаті не з монобанку вказуйте спосіб звʼязку з вами в призначенні платежу(!)Вся інформація та посилання доступні в нашій шапці профілю. Віримо, що разом ми зможемо швидко відправити машинку хлопцям!Слава Україні!🇺🇦
Сюрреалізм четвертого року повномасштабної війни.Під стінами приміщення з пафосною табличкою «Культурно-мистецький центр НаУКМА» зібралося студенство Києво-Могилянської академії. Саме тієї Могилянки, яка з 1632 року була осередком українства і несла правильні сенси там, де їх не було.Але сьогодні студенти стоять під стінами, а не всередині. Бо двері для них — зачинені.Керівництво академії — в особах Сергія Квіта, Дмитра Мазіна і Владислави Осьмак — заборонило лекцію українського військового, який пройшов пекло найгарячіших ділянок фронту. Йому відмовили через висновок так званого “комітету з етики” — мовляв, він занадто правий, аби читати в академії лекції.Тема лекції: «Героїчна порода: від старої України до Третіх визвольних змагань».Я особисто мав розмову з Мазіним і Осьмак. Звертався до них від імені командування 3-го Армійського корпусу. Попереджав про недопустимість ситуацій, у яких люди, що боронили Київ, не мають змоги прочитати лекцію в цьому ж Києві. Але марно.Сьогоднішня Києво-Могилянка перетворилася на режимний об’єкт, який більше нагадує університет епохи Януковича, ніж простір вільної думки.Звертаюся до всієї військової і освітньої спільноти:Це вимагає публічної оцінки. Бо питання не лише в одній відмові — питання в тому, чому сьогодні військовий — ворог в академії, яка завжди була оплотом українського духу.Чому ці люди беруть участь в освітньому процесі?Чого вони навчать студентів?Ненавидіти армію? Зневажати жертву? Цуратися правди, якщо вона незручна?Прошу про максимальний розголос.
Програма забезпечення наших захисників доступним транспортом, ініційована волонтерами України.На цей раз організовуємо вантажний бус для пілотів 28-ї бригади ім. Лицарів Зимового Походу. Важливість транспорту в бойових умовах і так важко переоцінити, а транспорту, який за раз довезе багато подарунків - ще важче. 🎯Ціль - 400 000 грн.http://send.monobank.ua/jar/kKcG76wKzПлануємо пригнати авто, за необхідності відремонтувати, забезпечити хлопців запасною гумою та інструментами.За участь передбачено призи: - кожен донат кратний 200 грн. приймає участь в розіграші курсів з тактичної медицини від @ua_rescue , похідні ножі,дбайливо підібрані нашим спеціалістом, ліхтарики та брендовані павер банки- кожен донатер з донатом в 1000, 2000 та 5000 грн. отримує особливий шеврон @spilno_zbir .При донаті не з монобанку вказуйте спосіб звʼязку з вами в призначенні платежу(!)Вся інформація та посилання доступні в нашій шапці профілю. Віримо, що разом ми зможемо швидко відправити машинку хлопцям!Слава Україні!🇺🇦
А тепер потік свідомості з приводу останніх новин.В класний час я у відпустку потрапив, ставка на best Putin friend не зіграла.Ми зараз маємо ситуацію де на нас будуть тиснути - постійно і безумовно. Чому? Бо ми не можемо їм дати рівну відсіч. Два діда маразматика допизділися по схемі : зупиняємо як є , хохли заплатять за все.З приводу наших дій і можливостей:Була надія на смейсмологічні явища в Полтавській/Сумській області. Але нажаль то не те, що б ми хотіли... У нас зараз починають формуватися умовні кооперації деяких підприємств. Поки що все в зародку. Але більш тісна взаємодія дасть чудовий результат.Поки працюють старлінки по діючому контракту - у нас все буде ± стабільно. А далі є два варіанти : Україна - но авейлебел регіон або з власної кишені. Сумніваюся, що проканає державне замовлення. В будь-якому випадку - варіантів заміни повно : інші аналоги супутникового зв'язку, ті ж самі вай-фай мости як і у підарів. Що у підарів? А у них зараз весело - економічна нестабільність викликає невизначеність багатьох інвесторів. Це призводить до затримок , бо санкції досі діють. Вже не деякі підприємства, а досить-таки значна частка промисловості працює виключно на погашення відсотків кредиту, в тому числі підприємства ВПК. Це тішить , але поки не радує. Бо РФ їм додатково видає субсидії з резервних фондів на розширення. Безумовно, вони далі намагатимуться тиснути - Курвськ і Покровськ , на мій погляд - пріоритет 1. Далі Часів Яр і Білогорівка з Куп'янськом для того, щоб апелювати дєду 2 фром ЮСА , що вони й далі наступають і можуть це робити , і тому треба змусити Україну здатися.Це те що в голові затрималося, далі буде як трохи газет почитаю і хоч трохи краще ознайомлюся з деякими ситуаціями
В коментарях пишуть про погану владу, яка не дає людям зброю і лише вільні люди мають зброю, озброєні люди навели б порядок і інше бла-бла-бла. Люди, отямтесь! Ви раби своїх відмазок. У вас ніхто не забирав права на зброю. Так - воно дуже погано нормативно оформлено. Але воно було практично завжди після відновлення Незалежності. Будь-хто з вас, хто досягнув 25 років може придбати снайперську гвинтівку аж до калібру 12,7 мм. Причина, що ви досі не озброїлися не лише у поганій владі, а і у вас в дзеркалі. Так - це дорого. Так - це бюрократія (насправді вже не дуже зовсім). Але це вирішується. У вас малий дохід? Киньте, курва мать курити, на два роки і ви закумулюєте достатньо ресурсів аби купити напівавтоматичний нарізняк по середині ринку. Порох і Зеля не дають зброї? Ви живете в час, коли ви цілком ЛЕГАЛЬНО можете самі її придбати. І вам за це нічого не буде. Поки кожен сам не почне думати про своє забезпечення засобами активного захисту - всі балачки про "вільні люди", "наведення порядку" - пусті слова. П.с. автор цих слів не закликає до збройного повалення будь-чого та засуджує порушення чинного законодавства.
Друзі, з смутком і біллю повідомляю вас про жахливу втрату. Не стало Георгія Рудакова, друга Принтера. Це стало великим ударом особисто для мене. Жора в якійсь мірі був моїм протеже. В такій же мірі як і протеже Філіна, але це нічого не міняє. Жора був надзвичайно неординарною особистістю, і я би з радістю почав розписувати весь його бойовий шлях, від гч в Розвідці Ноєм, до спецпризначенця УДА, але! Але це нахуй нікому не треба. Ті хто знав Принтера і так знають за що будуть його любити і пам'ятати. Для тих хто не знав - це нічого не змінить. Проте одну просту річ зробити ви можете: будьте достойні жертви Принтера. Принтера і тисяч інших, які віддали найдорожче, за те що вважали найважливішим. Жора назавжди залишиться в моїй пам'яті як чоловік чесної долі, контрактор, воїн, доброволець, а головне друг. Дякую за те що був брате, мені тебе не вистачатиме. Побачимось по той бік. Георгій Рудакова, друг Принтер навіки в строю!Єбалай Акбар!Прощання з Георгієм Рудаковим відбудеться 23 жовтня у місті Миколаїв на проспекті Миру о 11:00. Поховають героя на Новоматвіївському цвинтарі.З родини у Жори залишилась тільки наречена, буду дуже вдячний якщо захочете підтримати її фінансово. Даю посилання на банку каналу, всі накопичені кошти переведу їй. https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr
29.Третій день народження з жетоном на шиї. Вже дуже дохуя насправді. Я дуже сильно змінився за цей час. Але бля і не змінився. Я все ще люблю комп'ютерні ігри, зоряні війни, і заливать піздак по барам. Але з'явились і нові хобі: нищити ворога, стріляти з вогнепала, писати текста. Я наче і та сама людина яка другого березня 2022 перетнула кордон з наміром вступити до війська, але одночасно і безмежно далека. Змінилось абсолютно все, і одночасно нічого. А головне що досі не пропало бажання жити. Не просто не пропало, а тільки посилилось. В мене є все що потрібно людині для щастя. Родина, друзі, мета, робота, мрії і плани на майбутнє. Тому я хуйовий штурмовик, бо в штурмовика не має бути прив'язаностей. Але я вірю що можу бути непоганим баунті хантером, благо певні скіли присутні. Тому ПВК Єбалай цвіте і пахне.А ще я заїбався. От наче всього третій рік як на війні, а заїбався. Як собака. Чесно. Але один хуй продовжу тягнути цю лямку. По перше-не зможу інакше, по друге-черга з тих хто може мене замінити шось дуже ріденька . Тому лишається лише їбашить і сподіватись на світле майбутнє. На щастя цей день народження я проводжу хоч і на Донбасі, але на вихідному і з коханою, а це вже ніхуясобіблять, варто того щоб за це боротись. Висновків не буде. Всім війна!Доповідь закінчив.А для тих хто хоче привітати мене з днем народження і посприяти давній мрії купити власний нарізняк:https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr5375411214219755