Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - чемуренга
Додано 14 лип 2024

чемуренга

@chemurenga_channel
Кількість підписників: 1 069
Фото: 3,130
Відео: 376
Посилання: 259
Опис:
ракування і несмішні меми
Джерело

чемуренга | В коментарях пишуть про погану владу, яка не дає людям зброю і лише ві...

Логотип телеграм спільноти - чемуренга чемуренга @chemurenga_channel
345 Охват/переглядів 2024-10-31 09:34 Повідомлення №1865
В коментарях пишуть про погану владу, яка не дає людям зброю і лише вільні люди мають зброю, озброєні люди навели б порядок і інше бла-бла-бла. Люди, отямтесь! Ви раби своїх відмазок. У вас ніхто не забирав права на зброю. Так - воно дуже погано нормативно оформлено. Але воно було практично завжди після відновлення Незалежності. Будь-хто з вас, хто досягнув 25 років може придбати снайперську гвинтівку аж до калібру 12,7 мм. Причина, що ви досі не озброїлися не лише у поганій владі, а і у вас в дзеркалі. Так - це дорого. Так - це бюрократія (насправді вже не дуже зовсім). Але це вирішується. У вас малий дохід? Киньте, курва мать курити, на два роки і ви закумулюєте достатньо ресурсів аби купити напівавтоматичний нарізняк по середині ринку. Порох і Зеля не дають зброї? Ви живете в час, коли ви цілком ЛЕГАЛЬНО можете самі її придбати. І вам за це нічого не буде. Поки кожен сам не почне думати про своє забезпечення засобами активного захисту - всі балачки про "вільні люди", "наведення порядку" - пусті слова. П.с. автор цих слів не закликає до збройного повалення будь-чого та засуджує порушення чинного законодавства.