Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 3 х 4
Додано 14 лип 2024

3 х 4

@channel_3HA4
Кількість підписників: 5 574
Фото: 991
Відео: 166
Посилання: 307
Опис:
ЧАТ: @channel_youtube_3HA4 Тут в спільноті спілкуються українською мовою це суто технічне правило, і тому, якщо ти хочеш бути в спільноті тобі треба виконувати просте правило — спілкуватися українською мовою.

👥 Кількість підписників

5 574
Середній/День:: +19
Середній/Тиждень:: +51
Середній/Місяць:: +79

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 125
Середній/День:: 1,760
Середній/Тиждень:: 2,156
ERR: 38.12%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,200 24-10-07 13:00
Переглядав цікаве інтерв'ю з видатним вченим минулого століття Уорреном Маккалоком, на якому йому задали питання:- Чи вважає ви правильним, що вчені повинні керувати країною та світом?Від відповіді я отримав глибоке задоволення:- Вчені не підходять до такого завдання, ми готові відкривати, як влаштований світ, але ми не можемо нав'язувати іншим, що робити.Трішки про нього:_______________Уоррен Маккалок — американський нейрофізіолог і кібернетик, один із засновників кібернетики та обчислювальної нейронауки. У 1943 році він, разом із математиком Волтером Піттсом, опублікував знамениту роботу «Логічне числення ідей, що стосуються нервової активності». У цій роботі Маккалок і Піттс запропонували математичну модель нейронів, яка вказувала на те, що нервова система може бути описана логічними операціями і, отже, може функціонувати як цифровий комп'ютер. Вони вважали, що нейрони в мозку можна моделювати як прості логічні елементи, що працюють на бінарних принципах "вкл/викл", подібно до цифрових машин. Ця робота вплинула на подальший розвиток нейронних мереж і штучного інтелекту.
👁 2,200 24-10-05 15:55
Я викликаю «АВТОРИТЕТ»____Досить дивним чином я помітив певну тенденцію аргументувати своє бачення певної ситуації через початкове ведення авторитету своєї професії, звання або ще чогось, що повинно сигналізувати про певний авторитет, наприклад у розмові про штучний інтелект деякі люди починали коментар зі слів: - Я працюю у сфері ІТУ спілкуванні про розлади зі слів: - Я лікарУ спілкуванні про препарати: - Я мама, тато, брат і сватІ все було б добре, якщо б далі коментарі розвивали дискусію щодо досвіду у темі та базувались на обговорені певних процесів з якими вони мали або мають справи, але ні, весь подальший текст стосувався тільки особистих переконань та певного бачення світу, якщо казати за ІТ, то це було заперечення, що ми насправді знаємо як працює обчислення в «Чорній коробці» LLM моделі.Але це не правда, видатні науковці, які займаються ШІ прямо стверджують, що не знають, як відбувається процес обчислення і тому це має термін «Black box», коли ми відслідковуємо вхідний сигнал та вихідний сигнал, але те що відбувається в середині для нас невідомо.Цей цікавий метод, відчути можливість висувати твердження через початкову привʼязку до авторитету мене досить сильно засмучує, бо замість обговорення чогось і в правду важливого, я тільки дізнаюсь про переконання людини, які не збігаються з поданою інформацією і все. Також такий метод працює і в іншу сторону, коли в дискусії перший аргумент зводиться до руйнування обізнаності у темі щодо дискусії свого опонента, тобто по великому рахунку це чудові маніпуляції щоб посилити свої твердження та знехтувати чужими, але у висновку:- авторитет це ілюзія і чим більше на нього покладатися, тим важче буде усвідомити - що ти помилявся. Висновок:Потрібно менше вести дискусій з людьми, а більше читати книги.