Джерело
кімнатка #5 | Велике прохання до тих, хто робив у нас замовлення з розборів давно (с...
458 Охват/переглядів
2026-06-06 14:54
Повідомлення №10899
Велике прохання до тих, хто робив у нас замовлення з розборів давно (старі колективки до 301 включно) і досі щось не забрав або не впевнений, чи забрав усе:📩 Зайдіть в таблицю відслідковувань📩 Перевірте свій нік через функцію "Пошук по сторінці" 📩 Якщо ви знайшли себе в таблиці та доставка не була оплачена — ваш нік буде виділений яскраво-червоним кольором. У такому випадку зв'яжіться з нами через дірект або @chamber5shop (Telegram).📩 Якщо ваш нік не виділений — доставка оплачена. У такому разі просимо заповнити форму на відправлення та забрати товар, який зберігається у нас вже понад 3 місяці, або повідомити, якщо його потрібно потримати довше (наприклад, якщо ви перебуваєте за кордоном або чекаєте наступну колективку — без проблем потримаємо ♥️).Від 12.06 замовлення, у яких доставка не сплачена більше 2ох тижнів від закінчення дедлайну + немає попередження про затримку або ви не читаєте дірект\приватні повідомлення — будуть виставлятись в повторний продаж із вирахуванням коштів за заборгованість вашої неоплаченої доставки.При цьому постійні пропуски дедлайнів навіть в рамках 2ох тижнів можуть привести до блокування, тому бажано сплачувати все вчасно або попереджати нас про можливу затримку. Будь ласка, ставтеся до дедлайнів оплати відповідально. Коли доставка не оплачується вчасно, ми змушені покривати ці витрати власними коштами, а також витрачати додатковий час на пошук замовлень, нагадування та комунікацію. 🥲Ми також розуміємо, що повідомлення в чатах інстаграму можна пропустити, тому створили додаткові сповіщення в цьому каналі за тегом #update_ch5. Сподіваємося, це допомагає вам краще відстежувати інформацію щодо ваших замовлень.І дякуємо всім, хто сплачує все вчасно або попереджає про форс-мажори. ♥️