Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - кімнатка #5
Додано 06 січ 2025

кімнатка #5

@chamberfiveu
Кількість підписників: 1 605
Фото: 3,990
Відео: 2
Посилання: 525
Опис:
🗝 Наш Інстаграм: https://instagram.com/chamber5.shop 🗝 Корисні посилання: https://mssg.me/chamber5shop

👥 Кількість підписників

1 605
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +7
Середній/Місяць:: -3

📊 Кількість повідомлень на день

6
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 4.4
Середнє за день: 6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 765 26-06-16 15:36
#update_ch5 ❗️Важливе оновлення щодо відправокЗараз у черзі перебуває близько 100 форм на доставку. За останній час одночасно накопичилась велика кількість отриманих колективок з Японії та Кореї одночасно, через що багато замовлень потрібно об'єднувати, а також були вимушені затримки через обстріли і до цього додалось погіршення здоров'я адміночки, яка займається відправками. Тож обробка та відправка замовлень займає більше часу, ніж зазвичай.Ми знаємо про затримку та щиро перепрошуємо всіх, хто чекає свої посилки довше дедлайну відправок.На даний момент ми працюємо над закриттям черги та в першу чергу обробляємо найстаріші замовлення. Наша мета — до 24.06 максимально відправити замовлення, що накопичились.Водночас хочемо попередити, що з 24.06 до кінця місяця відправок не буде через необхідність нашої адміночки поправити здоров'я. Розбори та індивідуальні викупи при цьому все ще будуть відбуватись.Тому якщо ваше замовлення потрібне вам терміново, будь ласка, напишіть нам у повідомлення каналу або тг @chamber5shop, щоб ми врахували це при відправці.Якщо ми не встигнемо відправити частину замовлень до початку ресту, їх відправка буде перенесена на початок липня.Усі форми та повідомлення бачимо, нічого не загубилося. Нам дуже шкода, що через цю ситуацію вам доводиться чекати довше, ніж зазвичай 💔Дякуємо за терпіння, підтримку та розуміння ❤️
👁 458 26-06-06 14:54
Велике прохання до тих, хто робив у нас замовлення з розборів давно (старі колективки до 301 включно) і досі щось не забрав або не впевнений, чи забрав усе:📩 Зайдіть в таблицю відслідковувань📩 Перевірте свій нік через функцію "Пошук по сторінці" 📩 Якщо ви знайшли себе в таблиці та доставка не була оплачена — ваш нік буде виділений яскраво-червоним кольором. У такому випадку зв'яжіться з нами через дірект або @chamber5shop (Telegram).📩 Якщо ваш нік не виділений — доставка оплачена. У такому разі просимо заповнити форму на відправлення та забрати товар, який зберігається у нас вже понад 3 місяці, або повідомити, якщо його потрібно потримати довше (наприклад, якщо ви перебуваєте за кордоном або чекаєте наступну колективку — без проблем потримаємо ♥️).Від 12.06 замовлення, у яких доставка не сплачена більше 2ох тижнів від закінчення дедлайну + немає попередження про затримку або ви не читаєте дірект\приватні повідомлення — будуть виставлятись в повторний продаж із вирахуванням коштів за заборгованість вашої неоплаченої доставки.При цьому постійні пропуски дедлайнів навіть в рамках 2ох тижнів можуть привести до блокування, тому бажано сплачувати все вчасно або попереджати нас про можливу затримку. Будь ласка, ставтеся до дедлайнів оплати відповідально. Коли доставка не оплачується вчасно, ми змушені покривати ці витрати власними коштами, а також витрачати додатковий час на пошук замовлень, нагадування та комунікацію. 🥲Ми також розуміємо, що повідомлення в чатах інстаграму можна пропустити, тому створили додаткові сповіщення в цьому каналі за тегом #update_ch5. Сподіваємося, це допомагає вам краще відстежувати інформацію щодо ваших замовлень.І дякуємо всім, хто сплачує все вчасно або попереджає про форс-мажори. ♥️
👁 462 25-12-17 15:29
#admin_ch5Перед камбеком ENHYPEN хочемо звернути увагу на важливий момент і попросити уважно прочитати цей нотіс, щоб краще розуміти механіку розборів івент-карт.Коли оголошується івент (lucky draw, special gift тощо), івентну карту неможливо купити окремо в корейському шопі — для її отримання потрібно придбати альбом за повною вартістю.Оскільки івентів зараз багато, на кожен з них фізично неможливо розбирати і альбоми, і карти разом — в Україні просто не набереться достатня кількість бажаючих на таку кількість альбомів.Тому частину івент-карт ми викуповуємо окремо у азійських продавців, які здійснюють масові закупівлі альбомів. Масові — це не 3-5 сетів, а іноді 100–500 сетів ОТ7\ОТ5 і т.д. на один івентІ таких івентів у них декілька одночасно.За таких обсягів продавцям потрібен час на сортування, об'єднання та відправку замовлень. Вони заздалегідь попереджають про це на своїх сторінках, і це є нормальною практикою. Більшість ГОМ/шопів, які працюють з такими розборами, це розуміють і відстежують звіти продавців.Окрім цього, івент-карти ще потрібно надрукувати, тому їх відправка з альбомами шопами зазвичай відбувається не наступного дня, а через 2 тижні й більше. Ті, хто давно колекціонують, знають, що деякі китайські івенти можуть друкуватися 6+ місяців. Нещодавно, наприклад, івент Samidare Yizhiyu розіслали лише через 1,5 року 😇 Якщо мова про китайські\філіпінські івенти і т.д., а продавчиня кореянка, їм теж потрібен час на доставку до Кореї, і цей час теж може відрізнятись залежно від кількості альбомів, вибору служби доставки (море\авіа і т.д.). Потім - отримання на нашу адресу та формування посилки до України (теж час).Раніше ми намагались відкривати більше черг, щоб кожен міг отримати бажану карту, і шукали будь-які можливості придбати карти без необхідності самостійно розбирати велику кількість альбомів, іноді навіть покриваючи незакриті позиції власним коштом. Ми розуміємо, що при розборах івентів разом з альбомами карти приходили б швидше, але й коштували б дорожче — через оплату альбомів та їх доставку в Україну.Наразі ми переглядаємо формат роботи з майбутніми івентами, оскільки бачимо зростання кількості питань і невдоволення щодо термінів попередніх розборів. У деяких випадках розсилка дійсно може затягуватись на кілька місяців — навіть якщо продавець уже отримав альбоми, але фізично не встигає швидко обробити всі замовлення. Ми зі свого боку постійно підтримуємо з ними зв’язок і уточнюємо статуси.Тому запрошуємо вас до обговорення в коментарях:чи готові ви платити більше за передзамовлення івентів разом з альбомами, чи вам комфортніше чекати довше?Не має значення, яку групу ви збираєте, питання саме в співвідношенні "час\ціна".Дякуємо за розуміння й просимо вести дискусію конструктивно та без пасивної агресії.Давайте залишатися людьми й поважати одне одного
👁 477 25-06-25 17:56
💙 ПРЕКЛЕЙМ-ЧАТ : The Star Chapter : TOGETHER 💙Вслід за Енха вирішили створити преклейм-чат на лакі, ПОБ та Єжу та інші івенти для нового камбеку ТХТ (Чат створюватиметься в Телеграм; він буде закритим, вся інформація в ньому розповсюджуватиметься лише для присутніх там) При оголошенні івенту/появи прев'ю карт ми відправлятимемо інформацію разом з ціною в цей чат першим пріорітетом з можливістю пре-клейму (передчасного запису) для присутніх. Після бронювання присутніми в преклейм-чаті, пост на розбір для загальної черги вже публікуватиметься з вашими бронями. Якщо на івент вже є прев'ю - виписатись можна лише з переносом вас в останню чергу \ пошуком заміни.Якщо на івенті немає прев'ю, виписатись можна після появи прев'ю протягом 24 годин.📩 Для участі в преклейм-чаті достатньо лишити нік мембера, якого колекціонуєте, в коментарях. (бронювати можна буде не тільки мембера, на якого запишетесь - нам треба розуміти на скільки черги можуть закриватись і чи достатньо колекціонерів різних мемберів.