Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Centuria Київ
Додано 14 лип 2024

Centuria Київ

@centuria_kyiv
Кількість підписників: 1 850
Фото: 1,870
Відео: 85
Посилання: 638
Опис:
"ЦЕНТУРІЯ" НА ЗАХИСТІ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ ▪️ Виховуємо нове покоління Героїв ▪️ Тренування, лекції, вишколи, волонтерство ▪️ Допомагаємо 3 ОШБр ▪️ Проводимо довійськову підготовку для молоді Стань рівним серед кращих — долучайся! t.me/@kadrovuk_kyiv

👥 Кількість підписників

1 850
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +9
Середній/Місяць:: -11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

771
Середній/День:: 971
Середній/Тиждень:: 664
ERR: 41.68%

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,100 25-01-07 15:00
🤔 ТИ ВДЯГНУВ ШАПКУ?Зібрали для тебе кілька практичних порад, як вдягнутись, аби не захворіти у вирішальну зиму. Зберігай і пересилай друзям!▫️ Шари одягуВ одязі не існує "універсальної куртки", яка захистить й від арктичного морозу, й від проливного дощу. Хочеш почуватись комфортно — комбінуй різні шари.Хто шарить — знає за систему ECWCS. Але вона:а) дорога — один тільки 7 шар коштує як середньомісячна зарплатня спеціаліста середнього рівня;б) не потрібна у повному об'ємі. Навіть самі американські військові використовуть не всі шари з того одягу, а в цивільних умовах це буде невиправданий пафос, аніж реальна потреба.Тому тут зібрали спрощені поради, аби ти був готовий до бою за будь-яких умов.▫️ Рухаєшся в місті- не перетворюйся на сніговика — візьми щось середнє між теплом та мобільністю. Термуха, фліска й софтшел — більшого для щастя не треба.- "місто" — поняття обширне. На вулиці й в приміщенні температура різна. Вдягни шари одягу так, щоб не довелося потім рогдягатись догола, аби не спектись.▫️ А якщо треба постояти на вулиці?- От якщо назріває тривала акція — одягайся потепліше. Побережи не стільки голову, скільки руки й ноги — вони мерзнуть швидше. Хоча й за голову не забувай.- Скоріш за все, ти попадеш під холодний вітер. Візьми гортекс або його аналог — з цією курткою буревій тобі не страшний.- Ти не знаєш, скільки доведеться провести на вулиці. Візьми хімгрілки, термос із чаєм чи кавою, електронні стельки — все, що може тебе зігріти. Ще подякуєш потім.▫️ Хочеш вибратись на природу- В такому випадку вдягни термуху 1 level або щось із мембраною. Інакше вже після першого км ти змокнеш, як собака, а ще за годину станеш справжнім білим ходаком.- Довкола сніг — та сама вода. Ти все правильно зрозумів — вдягайся так, наче йдеш під проливну зливу. Тільки замість парасольки подбай про водовідштовхувальний засіб для берців й одягу. А, ну й так, вдягни берці — забудь про кросівки за межами асфальту.- А що у тебе в рюкзаку? Неправильно — там має бути 7 level. Бо коли ти станеш на перепочинок, то дуже швидко охолонеш. Закутуйся в усе, що можеш.Хочеш, аби ми розкрили цю тему детальніше? Дай знати про це в коментах 👌🏻▫️Instagram ▫️YouTube ▫️TikTok
👁 1,100 24-12-31 10:04
🇺🇦 ЯК ТИ ПРОВІВ 2024?Прочитай до кінця. Це важливо. В першу чергу — для тебе.Безумовно, важкий рік. Не краще від попередніх, не гірше за прийдешні. Сповнений випробувань, втрат, наболілого й накипілого, хронічної втоми й періодичного відчаю. За хмарами сірих буднів не проглядається світанок.Здається, саме так має виглядати Кінець Часів.Посеред цього виру безнадії пощастило жити ТОБІ. І так, саме пощастило, хоч тобі здається, що це абсурд.Але дозволь показати тобі дещо. Дізнайся, як на цей рік дивимось ми, українські Nаціоналісти.▫️ Він був складним, й складності загартували нас. Ми вдягнули кремінь замість шкіри, позабули про біль та жаль до себе. Бігали по окопах під палючим сонцем та у лютий мороз. Бились та рубались до першої крові. Вдень, вночі, у будні й на вихідні — кожен день цього року ми присвятили тому, аби стати сильніше, витриваліше, аби стати кращою версією себе учорашніх.▫️ Ми пізнали біль утрати. Розбили наші серця й викували наново зі сталі. Скорботу перетворили на лють, сльози — на Чин. У найтемнішу з ночей стали в один стрій із тими, кого нема серед живих, й поновили дані клятви.Памятати всіх. Мститись за всіх. Допоки останній ворог України не зляже в землю.Безумовно, важкий рік. І тому щасливий рік. У той час, як Західна цивілізація безтурботно гниє від споживання свого "кращого життя", ми ростемо в найскладніший із часів, зростаємо у найтемнішу з ночей.Коли прийде час нових Змагань, ми будемо до них готові краще, ніж будь-хто у цьому світі. Вогонь наших сердець запалить пожежу європейської Реконкісти, якої ще не бачила історія.І посеред цього зламу самої Історії пощастило жити ТОБІ.Тому скажи: ТИ приймаєш виклик?Якщо ТАК — тобі з нами торувати спільний шлях.▫️Instagram ▫️YouTube ▫️TikTok
👁 395 24-11-04 16:45
🇺🇦 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДМИТРА КЛЯЧКІВСЬКОГОІ готові побитись об заклад, ти вперше (або вдруге) чуєш його ім'я. І вже точно промовчиш, якщо тебе спитають про його історію та здобутки.▫️ Зразу скажемо: твоє незнання — це нормально.Адже Клячківський боровся проти найбільшого ворога українців ХХ століття — СРСР. І комуністична погань щедро нагородила його тавром "буржуазного націоналіста" й прирекла на забуття. Принаймні, вони так хотіли. Але не змогли.▫️ Клячківський — один з тих людей, кого ми звемо Героями, імена яких заносимо в Національний Пантеон. Без нього ми б не знали тої УПА, якою вона була — як мінімум, не було б її північної частини.Нам мало відомо про його життя, добре відомо про героїчну загибель у бою й зовсім нічого не відомо про те, ким могла стати ця Людина, якби не червона Москва.Але він став воїном.Ступив на цей шлях з честю, з нею і загинув.Кажуть, Герої не вмирають.Це не зовсім так.Варто казати: "Герої не вмирають, поки ми пам'ятаємо".Сьогодні Клячківському — 113.І він — Nаш ГЕРОЙ 🇺🇦▫️Instagram ▫️YouTube ▫️TikTok
👁 676 24-11-01 14:34
🇺🇦 Українці — майстри історичної провокації.Ми не раз ламали хід світових подій своїм зухвальством та рішучістю. Згадаємо один такий епізод.1 листопада 1918 року, Львів, тоді ще Австро-Угорщина. У Відні поляки домовляються про межі своєї держави, приписавши до своїх кордонів Галичину. Українців, звісно ж, спитати забули. А дарма.З самого ранку у місті Лева та в інших містах Галичини українські військові зайняли важливі будівлі. Командування прийняв Дмитро Вітовський — видна фігура Перших визвольних змагань. Щоб здобути українську державність, галичани пішли з багнетами супроти всіх законів військової науки й воювали проти переважаючих поляків в умовах, в яких інші давно склали б зброю.У пам'яті нащадків цей день увійде в історію як Листопадовий Чин 🇺🇦▫️ Ти спитаєш, до чого призвів той день?Банальний приклад. У 1917 році Україна перебувала у складі двох імперій. Сьогодні їх не існує на мапі світу. А Україна — є, і Львів — її культурна столиця.Це — заслуга молодих відчайдухів, які вчергове змінили хід історії. Попри все.▫️Instagram ▫️YouTube ▫️TikTok
👁 1,300 24-10-14 13:30
🇺🇦 NАШ ДЕНЬЩо надає даті символізму? Що перетворює звичайне 14 жовтня на святий день? Що змушує наші серця цієї дати битися в унісон?🔥 КровЛише кров здатна на таке.Кров наших пращурів. Русинів, яких на бій благословляла Матір Сира-Земля. Козаків, що повертались із переможного походу під Покровом Богородиці. Повстанців, які символічною датою створення Армії обрали саме цей день. Революціонерів, які у 2008 році власною кров'ю виборювали в окупаційного режиму право святкувати Nаш День.▫️ Кожне покоління борців за Велику Україну платило власною кров'ю, аби Свята Мати Героїв постала з попелу Руїни й стала новим Світовим Престолом. Ця кров живить землю, наповнює серця й творить Героїв нової генерації, які продовжують справу своїх попередників, продовжують заради блага нащадків.Це день створення УПА. Свято Покрови. День українського козацтва й День захисника України.14 жовтня — свято Боротьби. Боротьби, яка триває щодня. Боротьба, що творить Nацію.Зі святом, Nашим святом!▫️Instagram ▫️YouTube ▫️TikTok