Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Centuria Київ
Додано 14 лип 2024

Centuria Київ

@centuria_kyiv
Кількість підписників: 1 850
Фото: 1,870
Відео: 85
Посилання: 638
Опис:
"ЦЕНТУРІЯ" НА ЗАХИСТІ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ ▪️ Виховуємо нове покоління Героїв ▪️ Тренування, лекції, вишколи, волонтерство ▪️ Допомагаємо 3 ОШБр ▪️ Проводимо довійськову підготовку для молоді Стань рівним серед кращих — долучайся! t.me/@kadrovuk_kyiv
Джерело

Centuria Київ | ЯК ТИ ПРОВІВ 2024?Прочитай до кінця. Це важливо. В першу чергу — для т...

Логотип телеграм спільноти - Centuria Київ Centuria Київ @centuria_kyiv
1 100 Охват/переглядів 2024-12-31 10:04 Повідомлення №1663
🇺🇦 ЯК ТИ ПРОВІВ 2024?Прочитай до кінця. Це важливо. В першу чергу — для тебе.Безумовно, важкий рік. Не краще від попередніх, не гірше за прийдешні. Сповнений випробувань, втрат, наболілого й накипілого, хронічної втоми й періодичного відчаю. За хмарами сірих буднів не проглядається світанок.Здається, саме так має виглядати Кінець Часів.Посеред цього виру безнадії пощастило жити ТОБІ. І так, саме пощастило, хоч тобі здається, що це абсурд.Але дозволь показати тобі дещо. Дізнайся, як на цей рік дивимось ми, українські Nаціоналісти.▫️ Він був складним, й складності загартували нас. Ми вдягнули кремінь замість шкіри, позабули про біль та жаль до себе. Бігали по окопах під палючим сонцем та у лютий мороз. Бились та рубались до першої крові. Вдень, вночі, у будні й на вихідні — кожен день цього року ми присвятили тому, аби стати сильніше, витриваліше, аби стати кращою версією себе учорашніх.▫️ Ми пізнали біль утрати. Розбили наші серця й викували наново зі сталі. Скорботу перетворили на лють, сльози — на Чин. У найтемнішу з ночей стали в один стрій із тими, кого нема серед живих, й поновили дані клятви.Памятати всіх. Мститись за всіх. Допоки останній ворог України не зляже в землю.Безумовно, важкий рік. І тому щасливий рік. У той час, як Західна цивілізація безтурботно гниє від споживання свого "кращого життя", ми ростемо в найскладніший із часів, зростаємо у найтемнішу з ночей.Коли прийде час нових Змагань, ми будемо до них готові краще, ніж будь-хто у цьому світі. Вогонь наших сердець запалить пожежу європейської Реконкісти, якої ще не бачила історія.І посеред цього зламу самої Історії пощастило жити ТОБІ.Тому скажи: ТИ приймаєш виклик?Якщо ТАК — тобі з нами торувати спільний шлях.▫️Instagram ▫️YouTube ▫️TikTok