Джерело
Cultivate change | Станіслав Гуляєв | 24–26 квітня їду в Карпати — у дикий кемп.Палатки, гори, вогонь, чай, ...
1 130 Охват/переглядів
2026-04-17 17:00
Повідомлення №56
24–26 квітня їду в Карпати — у дикий кемп.Палатки, гори, вогонь, чай, баня (переносна — з печі та брезенту), розмови, походи, і міцний сон на природі!Без готелів і звичного комфорту.Чоловіча компанія, природа і достатньо часу наодинці.Збирається група близько 15 людей.Вже 2 роки в мене немає запиту “відпочити від справ” або від втоми.Навпаки — хотілося більше цікавих проєктів і зайнятості, ніж було.І зараз я йду в цю подорож не тому, що хочу відпочити, а просто тому, що це цікавий час і процес.У програмі: походи, життя в таборі, вечори біля вогню, різні практики.Думаю, і свою проведу.Чаю нап’ємось китайського, візьму з собою все необхідне для церемонії і можливо, Іван-чаю попʼємо 😂Деякі вершини ще засніжені — десь піднімемось і зустрінемо сніг.Цей похід збирає мій друг, і від цього ще більше бажання бути присутнім і провести цей час!Знаю майже кожного, хто буде. Ще і три людини від мене приєдналися, знайомих. Починаю збирати речі — люблю цей момент за тиждень до поїздки. Щось докуплю, щось орендую.Дослідники 2.0 — дикий, чоловічий кемп у Карпатах.🏔️