Джерело
Cultivate change | Станіслав Гуляєв | Сьогодні 15:30 — 17:00 збираємося на футбол. Якось вже ділився з вами,...
1 440 Охват/переглядів
2025-12-18 11:48
Повідомлення №52
Сьогодні 15:30 — 17:00 збираємося на футбол. Якось вже ділився з вами, але, можливо, ще хтось дозрів.До речі, добра половина гравців — це саме читачі блогу. Влітку я кинув запрошення, багато хто відгукнувся — і от уже пів року граємо та спілкуємось.В календарі у запрошені, я прописав всі деталі, поділюся з вами:Футбол REJO – ВДНГГраємо на полі зі штучною травою, в манежі. Формат: 5х5. Якщо більше людей — є заміни, якщо 15 — 3 команди.🧼 Є душ (можна взяти капці та рушник)🥤 Є бар (вода, напої)🚗 Паркінг платний — 180 грн, можна під’їхати прямо до манежу або залишити авто за територією та пройтись пішкиРозклад:1. Частина людей приїжджає за 50-30 хв (пʼють чай, розминаються, спілкуються)2. Починаємо грати, коли всі готові, розігріті. Гарна розминка — важлива.3. Якщо хочеш інвайт на пошту — скинь свій emailПринципи гри:1. Граємо в задоволення, для гарних емоцій2. Усі гравці мають аматорський рівень3. Обираємо здоров’я і глузд замість ризикованих стиків4. Спілкуємось з командою під час гри5. Якщо рахунок +5 і більше — перемішуємось, щоб балансувати сили6. Токсіков, агресивно граючих — нахуйФорма:Літо — шорти, футболка, бутси для штучної травиОсінь/Весна — шорти/футболка + лосини/лонгслівЗима — манеж підігрівається, краще мати шорти/лосини + футболку/лонгслів, щоб було з чого обрати + худі/вітрівку на час розминкиЯкщо є бажання доєднатися сьогодні, або в наступні рази — пишіть мені або у коментарі.