Повідомлення telegram каналу - @cat_proit

Логотип телеграм спільноти - ITCAT 2024-07-14

ITCAT

Кількість підписників:
5014
Фото:
799 
Відео:
Посилання:
433 
Категорія:
Технології
Опис:
Cучасна онлайн-база безоплатних та платних ресурсів для старту в IT Наші канали: @aplaywork @osvita_vdoma @top_vacansii @BrainHubbb @engimproving @staty_boss Сайт: mediacat.in.ua Замовлення: @mediacattg_bot Адмін: @aplay_publish

Канал CATFRONTEND - @cat_proit - №1398

Де працювати: типи IT-компаній
Новачки в IT можуть недооцінювати тип компанії при виборі першого місця роботи. Одначе саме він впливає на стиль комунікації, бізнес-процеси та те, чого очікує роботодавець від фахівця.
1️⃣ Продуктові компанії — фокусуються на створенні, тестуванні, підтримці, операційній і маркетинговій діяльності власних продуктів. 58% фахівців зазначають їх як компанії мрії.
📌 Приклади компаній: WiX, MacPaw, Headway, GitLab та PrePly.
✔️Переваги: тісний зв’язок з командою та розуміння бізнес-цілей; висока залученість; пріоритет на якість; стабільне навантаження; можливість бачити практичний результат свого кодингу, вплив на продукт.
✖️Недоліки: обмежені можливості розвитку у різних стеках, доменах, проєктах, а також одноманітність у завданнях. Високі вимоги на вакансіях, можливі овертайми; залежність від ринкових тенденцій.

2️⃣ IT аутсорсинг-компанії — це бізнеси, які можуть частково або повністю взяти на себе функції розробки або супроводу програмного продукту.
📌 Приклади компаній: Sigma Software, Intellias, ZONE3000, Infopulse та SoftServe.
✔️Переваги: можливість змінювати проєкти та вивчати новий стек; системні інструменти для росту та навчання, а отже й швидке зростання: опція спілкування з іноземними замовниками.
✖️Недоліки: ризики, що клієнт відмовиться від послуг аутсорсу, а команду відправлять на бенч або скоротять; рутинні проєкти та «ефект конвеєра»; менше можливостей розвивати «продуктовий майндсет»; менше впливу на кінцевий продукт і нижча залученість у процес.

3️⃣ Аутстафінг-компанії різняться від аутсорсингових тим, що у замовника є більше можливості для співпраці з командою напряму.
📌Приклади компаній: N-iX, TechMagic, Codify, Boosty Labs та інші.
Підприємець може брати участь у найманні та відборі співробітників, а також інших командних процесах (в аутсорсах же клієнт може навіть не перетинатися з розробником свого проєкту).
Для самого ж співробітника робота в аустафі може міксувати плюси й мінуси як в роботі в продуктовій компанії, так і в аутсорсі.

Звісно, є й інші типи компаній. Наприклад, ви можете працювати в IT-департаменті поза IT або у вебстудії. Окрім того, є й гібридні види, до прикладу, аутсорс з власними розробками.
#поради_itcat
Зображення до поточного посту у каналі "CATFRONTEND" - @cat_proit
600
24-10-25 12:10