Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Картковий клуб
Додано 14 лип 2024

Картковий клуб

@cardclub_ua
Кількість підписників: 1 105
Фото: 47
Посилання: 307
Опис:
Все найцікавіше і найкорисніше про банківські платіжні картки (БПК)
Джерело

Картковий клуб | Кешбек на паливоІз сьогоднішнього дня стартує програма нарахування кеш...

Логотип телеграм спільноти - Картковий клуб Картковий клуб @cardclub_ua
1 800 Охват/переглядів 2026-03-20 07:41 Повідомлення №580
Кешбек на паливоІз сьогоднішнього дня стартує програма нарахування кешбеку на паливо. Водії вже давно прочитали, для інших повідомляю: 15% - на дизельне пальне10% - на бензин5% - на автогаззагальною сумою до 1000 грн на місяць включно.Почитав, що пишуть у різних (нефінансових) телеграм-каналах - і вирішив трохи доповнити їхню інформацію. Отже, там пишуть, мовляв, "якщо ви підключені до програми "Національний кешбек", то подібні нарахування будуть відбуватися автоматично"Або навіть "якщо у Вас відкрита картка "Національний кешбек", то нічого робити не треба"Хочу трохи пояснити. Бо журналісти далекі від нюансів )) Отже, якщо ви користуєтесь однією карткою від одного банку (і не маєте 2-3 десятки карток, як от я, наприклад), у цьому ж банку відкрили картку "Національний кешбек" і вже отримували на неї нарахування за купівлю українських продуктів і товарів, то так. Більше нічого робити не треба. А от якщо ви використовуєте картку "Національний кешбек" від одного банку (я, наприклад, користуюсь карткою від Глобуса), а оплачуєте іншими картками... то варто пересвідчитися, що ви підключили ці інші картки до програми "Національний кешбек". Ось, наприклад. Я продукти оплачую картками Глобусу, Сенса, абанку. Всі три до програми "Нацкешбек" підключені. А от бензин я можу оплачувати тією карткою, якою на поточний момент вигідніше. Зазвичай - карткою Сенсу RED2.0, бо там безкоштовна розстрочка на 3 місяці на купівлі від 1000 грн, а це вигідніше набагато, ніж кешбек 2-3%. А ось картки Таскомбанку (і за компанію Izibank) у програмі "Нацкешбек", наскільки мені відомо, взагалі не приймають участі. Від слова "зовсім". Тому якщо цими картками оплачувати бензин (наприклад, кредиткою VeryCard з 1% чистого кешбеку), то Нацкешбеку не буде. До чого я веду. Переконайтесь, шановні водії, що картки, якими Ви оплачуєте заправку, підключені до програми "Національний кешбек". Із сьогоднішнього дня - вже актуально. Ні цвяха, ні жезла! Щасливої дороги!#Національний_кешбек