Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Картковий клуб
Додано 14 лип 2024

Картковий клуб

@cardclub_ua
Кількість підписників: 1 105
Фото: 47
Посилання: 307
Опис:
Все найцікавіше і найкорисніше про банківські платіжні картки (БПК)
Джерело

Картковий клуб | Про важливість вивчення тарифівЄ такий чудовий старезний радянський ан...

Логотип телеграм спільноти - Картковий клуб Картковий клуб @cardclub_ua
1 610 Охват/переглядів 2026-03-02 20:20 Повідомлення №576
Про важливість вивчення тарифівЄ такий чудовий старезний радянський анекдот (ще з часів мого дитинства). Переповідаю коротко:під час війни у В'єтнамі викрали нашого техніка з аеродрому і почали допитувати, намагаючись дізнатись різні секрети про радянські літаки. Били, катували - він нічого не сказав. Звільнили його якимось чином з полону, за стійкість нагородили орденом Леніна... І от сидить він, бухає зі своїми колегами і за черговою чаркою горілки каже знамениту фразу:- Вчіть, хлопці, матчасть... Ой, б'ють там сильно, як мовчиш... До чого я його згадав? Зараз зрозумієте. Виводив я чесно зароблене з одного кешбек-сервіса (назвемо його... нехай Letyshops) на "ВсеКарту" від ПУМБ. Виводив кілька разів, все було чудово. Потім пару разів виводив на картку Радабанку - і теж все норм. І от... захотілось мені кинути на картку White (дебетову від Альфи, тобто Sense, хоча... була Альфа, Альфа і лишилась, тільки вивіску змінила). Далі - як було. Поставив на вивід: падає на картку 168 грн і через 2 хвилини дивлюсь... на картці 88 грн. А де ще 80? Лізу у список операцій і бачу: " -80 грн - комісія за зарахування міжнародного переказу з картки"Що за [вирізано цензурою]? Я ж на 100% впевнений, що сервіс - наш, український. Виявляється, що вони для відправки використовували якусь картку прибалтійського банку. І от. На ПУМБ воно надходило як звичайний переказ. На Радабанк - теж. А от на Sense... як "переказ з картки закордонного банку", а там комісія 1%, мінімум 80 грн.Пункт 5.9 ось цих тарифів.Ну, що робити... Матюкнувся, згадав анекдот - і вирішив розповісти вам. Звідси треба зробити певні висновки: бувають варіанти, коли будь-які зарахування без комісії, а бувають ... коли не всі. Тож вчіть матчасть, бо може бути... неприємно і навіть дуже. #тарифи #Sense