Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Караван Летить
Додано 06 січ 2025

Караван Летить

@caravanfly
Кількість підписників: 365
Фото: 144
Відео: 11
Посилання: 181
Опис:
Екстатичні інсайти та придорожня мудрість. Авіаційне кохання, автостопний гон та алхімічний fun. Трішечки поезії. Для зв'язку: @caravanfly_bot
Джерело

Караван Летить | Щойно повернулися з 🇨🇭Швейцарських Альп!Взяли з другом та сином на тиж...

Логотип телеграм спільноти - Караван Летить Караван Летить @caravanfly
319 Охват/переглядів 2025-06-25 17:02 Повідомлення №585
Щойно повернулися з 🇨🇭Швейцарських Альп!Взяли з другом та сином на тиждень авто у аренду в Німеччині. Поїхали до інших друзів-односельчан у кантон Валлє у французькій частині CH.Тиждень хайкали і каталися долинами навколо, забазувавшись біля плейсу наших друзів на краю видовищного альпійського села.Офіційно кемпити у Швейцарів заборонено, як виявляється що схема "стали у лісі за пагорбом понад стежкою" - працююча. Шукати розташування на maps - можна біля "місць відпочинку" (фр. Couvert, нім "rastplatz"). Зазвичай там є як мінімум облаштований мангал/багатя 🔥 + столи та лавки, а у багатьох "багатих" місцях - ще й навіс від дощу та навіть кран зі смачною гірською водою 💧.Якщо ж завідомо не хочеться нічого порушувати - є відносно легальний (та безкоштовний) спосіб - "бівуак".Це коли ставиш намет вже затемно, стоїш одну ніч та рано зраночку знімаєшся. Теоретично це працює на висотах від 2000 м, понад лінією лісу.. Але все відносно, і якщо вас раптом спалили вночі/зранку, то варто згадати мантру "бівуакен" - є непогані шанси пропітляти і не потрапити під штрафи та санкціі.Звісно що другу ніч на тому ж місті опинятися буде не варто.Також чув що у швейцарів добре працюють системи фото/відео спостереження за лісами (проти пожеж та непотребста), тому якщо ваш наметик поодноко стирчить помаранчовою цяткою посеред голого пагорбу - будьте додатково готові до офіційної інспекціі від лісників. Take care!Нехай всім щастить, і нічого такого не буде. Але нагадаю - якщо уж грішити, то не забувайте доброзичливість, чемність та посмішку.