Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Караван Летить
Додано 06 січ 2025

Караван Летить

@caravanfly
Кількість підписників: 365
Фото: 144
Відео: 11
Посилання: 181
Опис:
Екстатичні інсайти та придорожня мудрість. Авіаційне кохання, автостопний гон та алхімічний fun. Трішечки поезії. Для зв'язку: @caravanfly_bot

👥 Кількість підписників

365
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +1

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 283 25-12-18 08:30
Якийсь треш продовжує творитися на кордонах 🇹🇭Тайланду!Ну ж бо Дональд Трамп недозакінчив їм війноньку з Кампучією, конфлікт знову розгаряється. Бонус-треком тайці вирішили жити далі без іноземних туристів, які забезпечують до 10-12% ВВП.Бо шпигунські ігри - куди цікавіше! - Іноземців тепер масово загортають на паспортному контролі. Когось годинами допитують, когось потім пропускають, когось депортують, а хтось сидить у тюрячці хостельного типу. При чомв "сервіс" коштує 1000 бат ніч, їжа теж за свій рахунок. Є пости від українців про 5 днів такого утримання!При чому багато хто з людей має гроші, зворотні квитки, та все таке інше. Українців хлопців туристів загортають дуже активно; жінкам з дітьми трохи легше, але все одно треба бути готовими терміново купляти зворотній квиток. Депортація до України поки технічно не працює - тож відправляють звідки прилетів (іноді вимагають - тією ж авіакомпанією).У підвищеній зоні ризику - ті, хто має бордери/visa extension та іншу зимовальну штампову історію у паспортах.Але і тих хто прилітає в Таїланд вперше - також звітують про допити з пристрастієм.Все це в основному стосується тих, хто влітає по безвізовим штампам / visa exemption, власники довготривалих DTV и бізнес візбачу що в цілому проходять. В мене самого dtv ("digital nomad" visa) ще з минулого року, але все одно відчуття від всієї цієї історіі - на трієчку
👁 319 25-06-25 17:02
Щойно повернулися з 🇨🇭Швейцарських Альп!Взяли з другом та сином на тиждень авто у аренду в Німеччині. Поїхали до інших друзів-односельчан у кантон Валлє у французькій частині CH.Тиждень хайкали і каталися долинами навколо, забазувавшись біля плейсу наших друзів на краю видовищного альпійського села.Офіційно кемпити у Швейцарів заборонено, як виявляється що схема "стали у лісі за пагорбом понад стежкою" - працююча. Шукати розташування на maps - можна біля "місць відпочинку" (фр. Couvert, нім "rastplatz"). Зазвичай там є як мінімум облаштований мангал/багатя 🔥 + столи та лавки, а у багатьох "багатих" місцях - ще й навіс від дощу та навіть кран зі смачною гірською водою 💧.Якщо ж завідомо не хочеться нічого порушувати - є відносно легальний (та безкоштовний) спосіб - "бівуак".Це коли ставиш намет вже затемно, стоїш одну ніч та рано зраночку знімаєшся. Теоретично це працює на висотах від 2000 м, понад лінією лісу.. Але все відносно, і якщо вас раптом спалили вночі/зранку, то варто згадати мантру "бівуакен" - є непогані шанси пропітляти і не потрапити під штрафи та санкціі.Звісно що другу ніч на тому ж місті опинятися буде не варто.Також чув що у швейцарів добре працюють системи фото/відео спостереження за лісами (проти пожеж та непотребста), тому якщо ваш наметик поодноко стирчить помаранчовою цяткою посеред голого пагорбу - будьте додатково готові до офіційної інспекціі від лісників. Take care!Нехай всім щастить, і нічого такого не буде. Але нагадаю - якщо уж грішити, то не забувайте доброзичливість, чемність та посмішку.
👁 411 24-12-10 03:53
Може ви знаєте вже, але для мене було одкровенням - українцям тепер можна зробити візу в 🇲🇦Марокко онлайн!!Хоч і з певними нюансами!!Так, місячна віза коштує аж десь 70 євро. Також її дають лише якщо в вашому паспорті є якась з «сильних» віз (США, Канада, Нова Зеландія, Шенген ітд…). Не знаю як точно вони це онлайн перевіряють, мабуть треба прикласти фото сторінки з візою..Ось посилання на ютуб дівчини, яка розповідає про цей процес із власного досвіду.Також гугл пише що ця e-visa має коридор 180 днів та 30 днів перебування, і може бути продовжена всередині країни без отримання residence permit’а до 90 днів..Мабуть можна жити і довше, країна до цього мабуть більш ніж придатна.Знаю, що дуже багато європейців їдуть своїми кемпервенами на зимівлю до Марокко кожного року.. 🏄🥦🫖До війни нам було потрібно отримувати мароканську візу у посольстві у Києві, треба було прикладати бронювання всіх отелів по маршруту і всяку таку подібну єресь. Хоч сама віза і коштувала в рази дешевше, я вважаю що все ж таки відбулася лібералізація візового режиму, особливо для тих українців, хто вже перебуває за кордоном. Смішний синхрон відбувся - позавчора у гостях дівчина запитала, куди б я мріяв поїхати. Як людина, яка за неповні три роки, в сумі кілька десятків разів перетнула кордони 15 чи 17 країн, я, звісно сказав, що вже не дуже мрію про нові😅. Але замислився, і перше що зміг назвати це чомусь було саме Марокко!.