Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bystriievska
Додано 14 лип 2024

Bystriievska

@bystriievska
Кількість підписників: 4 399
Фото: 4,790
Відео: 81
Посилання: 193
Опис:
Привіт, я Настя Тут про все, що мені подобається - гарні речі/думки/інспірейшн/лайфстайл Мій інст: https://www.instagram.com/bystriievska?igsh=a3RmZWJxZ2RqNDkz Ютуб: https://youtube.com/@bystriievska?si=v3pxkobDGlG4ZK8B
Джерело

Bystriievska | про мою НЕ аскезуздається в кінці травня наткнулась на пост дівчини, я...

Логотип телеграм спільноти - Bystriievska Bystriievska @bystriievska
2 130 Охват/переглядів 2025-10-02 09:20 Повідомлення №4046
про мою НЕ аскезуздається в кінці травня наткнулась на пост дівчини, яка вже рік не вживає алко. вона ділилась своїм позитивним досвідом і акцентувала на нав’язеній культурі вживання в суспільстві.чесно, я не знаю чому саме цей пост, але він засів в голові і в цей же момент рішення в голові було прийнято. думаю, що на швидкість прийняття рішення повпливало і те, що вже якись час я помічала, що в 90% випадків мені не подобається смак і стан після, при цьому якихось особливих веселощів очікувати також не приходиться. сьогодні 137 день і якщо б я не купила додаток clean day в перший день, навряд чи я памʼятала б дату. додаток доречі раджу, він не навʼязливий, з приємним інтерфейсом, цитатами і ачівками, що відкриваються по ходу справи.що за цей період змінилось? я забула що таке похмілля 😄 майже не було днів коли я була «не в ресурсі» , я просто живу і не випадаю зі справ. це круто. думаю, що на процес схуднення і наявність набряків це 100% вплинуло також.на заходах і по суботах ввечері, я пʼю лимонади, комбучу, безалкогольні коктейлі і це реально смачно. також можу викурити цигарку. і це мій теперішній «піти у відрив» :)із мінусів.коли кажеш, шо не пʼєш, тебе вже не заставляють випити як раніше, не шеймять, але кажуть: аа , аскеза. до якого числа?складно пояснити, що тепер це стиль життя і що я ні до чого себе не змушую. більше того, не виключаю, що буду куштувати його колись ще, просто не зараз. люди таке не розуміють по більшій мірі…