Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Брижинський
Додано 14 лип 2024

Дмитро Брижинський

@bryzynskyi
Кількість підписників: 5 070
Фото: 3,300
Відео: 302
Посилання: 287
Опис:
Офіційний Telegram-канал начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського

👥 Кількість підписників

5 070
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -38
Середній/Місяць:: -11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 421
Середній/День:: 1,170
Середній/Тиждень:: 3,104
ERR: 67.48%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,480 26-05-26 08:51
👆 Черговий приклад некомпетентності чиновників міської ради та перекладання відповідальності за власні управлінські прорахунки на інших.🔹 У березні 2025 року ТОВ «Тревел Експрес» подало позов до Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про стягнення заборгованості за надані транспортні послуги.🔹 У квітні цього року Верховний Суд у постанові від 08.04.2026 (справа № 927/219/25) констатував нікчемність договору про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування міста Чернігова.🔹 Верховний Суд дійшов висновку, що управління транспорту міської ради, яке очолює пан Рижий, уклало договори на перевезення з порушенням вимог законодавства.🔹 Управління транспорту повинно було укласти нові договори на перевезення з дотриманням законодавства. Але чомусь досі цього не зробило. 🔹 15 квітня цього року Чернігівська міська військова адміністрація додатково проінформувала пана Геращенка та пана Рижого про правові наслідки постанови Верховного Суду та необхідність укладення нових договорів на здійснення перевезень міським транспортом.🔹 Досі такі договори паном Рижим не укладені. Що заважало пану Геращенку, організувати цей процес, а пану Рижому укласти відповідні договори — невідомо.🔹 Відповідно до пунктів 2.2.5–2.2.7 Положення про управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 05.03.2024 № 38/VIII-19, саме Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради: - визначає умови конкурсів на міських автобусних маршрутах загального користування; - проводить конкурси з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування відповідно до чинного законодавства України;- укладає договори на здійснення пасажирських перевезень міським електротранспортом, а також автотранспортом на підставі рішень конкурсного комітету та здійснює контроль за виконанням умов укладених договорів.‼️ Для вирішення цієї проблеми пан Геращенко мав ще два місяці тому поставити своєму підлеглому, Рижому, завдання укласти нові договори з ТОВ «Тревел Експрес».Також хочу наголосити, що ініціатором звернення до суду виступило саме ТОВ «Тревел Експрес».
👁 2,560 26-04-21 13:18
‼️ Олігарх і депутат «Партії регіонів» Атрошенко продовжує здійснювати тіньове управління містом.🔹 Місцевий олігарх, депутат «Партії регіонів», яка у 2014 році привела війну в наші домівки, депутат, який голосував за диктаторські закони та сприяв розгону Майдану, пан Атрошенко продовжує здійснювати тіньове управління містом. Всі комунальні підприємства та ключові управління очолюють чиновники, яких він призначив.🔹 Сьогодні пан Атрошенко заборонив керівникам комунальних підприємств і управлінь використовувати кошти, передбачені для підготовки до нового опалювального сезону. А це сотні мільйонів гривень. Ці кошти сплановані на закупівлю генераторів великої потужності та мобільних котелень та іншого. 🔹 Гроші йому потрібні для майбутніх виборів, а на те, як мешканці будуть зимувати, йому начхати. Цієї зими він нічим не допоміг мешканцям, хоча сам на громаді заробив мільйони доларів, які зараз використовує для відкриття нових підприємств за кордоном.‼️ Пане Атрошенко, не чекайте попутного політичного вітру. Дайте можливість комунальним підприємствам підготуватися до зими. Політичні амбіції зараз недоречні.🇺🇦Слава Україні!!🇺🇦
👁 6,430 26-03-16 08:39
‼️ П’ятий рік триває війна.Наші люди борються за свободу та справедливість.🔹 Але інколи не зрозуміло, де страшніший ворог: на полі бою чи той, який причаївся всередині країни. ”Ждуни та політичні повії” розхитують суспільство та чекають нового політичного сезону.🔹 У нашому місті колишній депутат від Партії регіонів — партії, яка у 2014 році привела війну в наші домівки, депутат, який голосував за диктаторські закони та сприяв розгону Майдану, сьогодні блокує допомогу військовим, бо йому потрібно приховати кошти для майбутніх виборів.🔹 Місцевий олігарх Атрошенко продовжує здійснювати тіньове управління містом. Його люди досі займають усі керівні посади в місті, вони очолюють усі управління та всі комунальні підприємства. Атрошенко викликає їх до себе на наради, ставить завдання, що і де робити, а також доручає розхитувати суспільно-політичну обстановку в місті. Він готується до нового політичного сезону. Чим гірше для міста, тим краще для партії «Рідний дім».🔹 Пане Атрошенко, припиніть розхитувати суспільство, припиніть тіньове управління комунальними підприємствами міста. Відмініть свою вказівку не фінансувати військові частини.
👁 1,210 26-03-11 12:38
👆 Ми пройшли опалювальний сезон 2025–2026. Були проблеми, були обмеження з електропостачанням, тепло- та водопостачанням, але всі комунальні підприємства зробили все можливе, щоб основні системи життєзабезпечення міста залишалися в працездатному стані.🔹 Ми не проводили евакуацію населення, не зливали воду в системах. Енергетики цілодобово відновлювали електроживлення в надскладних погодних умовах та під ворожими обстрілами. Комунальники відновлювали мережі, підрозділи Національної поліції, ДСНС, медичні працівники рятували людей.🤝 Сьогодні подякував колективам за їх роботу.🔹 Ми створили систему реагування на надзвичайні ситуації в місті. Але, на жаль, так було не завжди. Я памʼятаю, як у лютому–березні 2022 року міська влада, яку на той час очолював місцевий олігарх Атрошенко, імітувала діяльність. Усе зводилося до палаючих патріотичних промов у соціальних мережах.🔹 Місто мало шалені ресурси (гроші, техніку та інше), але не створило ні запасів пального, ні запасів їжі, ні запасів медикаментів, не було організовано евакуацію людей. Люди залишилися напризволяще, а керівники міста на службових авто рятували лише свої скарби. Мешканці міста трималися завдяки допомозі волонтерів та допомагаючи один одному.‼️Ворог і надалі буде намагатися поставити нас на коліна, наносячи удари по критичній інфраструктурі, тому ми повинні вже зараз почати підготовку до наступної зими.
👁 2,310 26-03-04 16:26
👆Керівництво міської ради, начальник управління транспорту, всі перевізники повинні чітко усвідомити мою принципову позицію, від якої я не відійду.‼️Усі повинні почути:Ми не будемо піднімати вартість квитка для наших людей у громадському транспорті. Проїзд для пільгових категорій буде безоплатний.🔹 Війна принесла нам дуже багато лиха.Всі понесли втрати: хтось втратив рідних і близьких, здоров’я, хтось втратив дім та роками нажите майно.🔹 Всі керівники повинні використовувати кожну можливість для того, щоб у ці часи підтримати людей.Будь-які зміни в організації перевезень у громадському транспорті не повинні проводитися за рахунок наших людей.🔹 Наша стратегічна мета — розвивати комунальний транспорт, зробити все можливе, щоб комунальне підприємство було конкурентоспроможним, щоб громада, як власник комунального підприємства, мала можливість контролювати його і розвивати. Щоб не склалася така ситуація, як зараз, коли перевізник когось шантажує.🔹 Якби за ці 2 роки, протягом яких ми говоримо про розвиток комунального підприємства, щось було зроблено керівництвом міської ради, якщо б воно ці 2 роки працювало над цим питанням, то зараз у нас не було б тих проблем, які маємо зараз.🔹 Оце мої принципові позиції.Я мешканець нашого міста, представник державної влади, не представник бізнесу чи олігархату. Я захищаю і буду захищати простих людей нашого міста.
👁 2,880 26-02-17 08:33
‼️ Некомпетентність керівництва міської ради та управління транспорту вражає. Протягом двох років ТОВ «Епітранс» не виконує умови договору. (за 2 роки не придбав жодного нового автобуса, а це була головна умова договору. Кошти громади використав на власний розсуд). 🔹 Протягом останнього місяця не дотримується графіків перевезення, при цьому вимагає збільшення тарифів і оплату за проїзд у два рази. А керівник управління транспорту навіть не знає змісту договору, який підписували з цим перевізником. Не знає, що робити, коли перевізник не виконує умови договору. Відповідний лист я отримав від пана Геращенка, де вони звертаються до мене за консультацією.🔹 Для керівництва міської ради та управління транспорту було новиною те, що в умовах невиконання договору вони повинні оголосити новий конкурс, а перевізник зобов’язаний здійснювати перевезення до оголошення переможця відповідно до чинного законодавства. Я роз’яснив, як потрібно діяти, та наголосив, що вони повинні захищати інтереси мешканців, а не приватного перевізника.🔹 Військова адміністрація захищає мешканців громади і усі дії військової адміністрації направлені на те щоб захистити мешканців від свавілля знахабнілих мародерів, які уже майже 10 років розкрадають бюджет громади.
👁 3,260 26-02-02 10:48
Провів селектор по ситуації в Україні. На сьогодні українські енергетики, ремонтні бригади повністю відновили стан енергосистеми, який був до технологічної аварії в суботу. Робота системи стабілізована, але, звісно, через надзвичайно холодну погоду та наслідки російських ударів усі виклики залишаються складними. За добу були нові російські обстріли об’єктів енергетики у прифронтових і прикордонних громадах, але цілеспрямованих ударів російських ракет і «шахедів» по енергетичній інфраструктурі не було. Російська армія, як і в попередні дні, зосереджена на терорі проти нашої логістики, передусім залізничної. Були, зокрема, удари на Дніпровщині та в Запоріжжі – саме по об’єктах залізниці. Сьогодні на селекторі визначили окремі доручення щодо цього для командувача Повітряних сил ЗСУ, міністра оборони України та керівника Укрзалізниці. Очікую виконання доручень уже сьогодні. У Києві досі більш ніж 200 будинків без опалення – в основному це наслідки аварій. Для ремонтної роботи залучені бригади з багатьох регіонів України, загалом працюють понад дві сотні таких ремонтних бригад. Доручив МВС України та обласним, місцевим адміністраціям перевірити роботу всіх пунктів підтримки та обігріву в Україні. Незалежно від того, який рівень користування пунктами був цими днями, мають бути готовими на час усього похолодання до будь-якого розвитку подій. Також обласні керівники отримали доручення перевірити всі базові станції зв’язку – за даними МВС України, десята частина станцій не працює в умовах відключень, і особливо часто це – у сільській місцевості. Зв’язок повинен бути стабільним. Було окреме доручення для Укренерго щодо частини Одеської області: графіки відключень мають бути відкореговані з урахуванням наявності значного числа будинків з електроопаленням. Складна ситуація з відключеннями в Кропивницькому та області, на Полтавщині, Дніпровщині, у Черкаській області, також у громадах прикордоння з Росією. Робиться максимум, щоб допомогти людям. Дякую всім працівникам енергокомпаній, комунальних служб, аварійних та ремонтних бригад, кожному бізнесу – усім, хто працює заради людей і допомагає своїй громаді та всій нашій країні пройти цей складний час.
👁 3,080 26-01-06 14:38
👆 Провів робочу нараду з питань цивільного захисту населення.🔹 Основну увагу під час наради приділили питанню надання допомоги мешканцям міста, які постраждали від ворожих ударів.🔹 Заслухав доповіді начальника управління цивільного захисту Чернігівської міської ради пана Вернидуба та заступника начальника ЧМВА пана Мисенка щодо кількості отриманих заяв від постраждалих мешканців, обсягів наданої матеріальної допомоги та виконаних робіт з відновлення пошкодженого житла.‼️Кожен випадок руйнувань — це не просто цифри у звітах, а долі конкретних людей. Тому допомога постраждалим мешканцям міста має бути своєчасною, адресною та максимально ефективною.🔹 Нагадую, що у місті продовжують діяти міські програми підтримки постраждалих мешканців, зокрема:• програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям багатоквартирних будинків, житло яких було пошкоджене або зруйноване;• програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям приватних житлових будинків, знищених або пошкоджених;• програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів;• програма компенсації витрат на відновлення пошкоджених вікон у багатоквартирних та приватних житлових будинках. Також діє державна програма «єВідновлення».
👁 4,140 25-12-26 07:05
👆 Аварійно-рятувальна операція завершена.🔹 На жаль, одна людина загинула. Висловлюю співчуття близьким загиблої. 10 людей поранено, 4 людини врятовано.🔹 Загалом пошкоджено 164 квартири, з них 2 — зруйновані повністю.🔹 Станом на зараз у будинку, який найбільше зазнав руйнувань, відновлено теплопостачання, газопостачання та електропостачання у 60 квартирах. 25 квартир залишаються без опалення. Ремонтні бригади працюють на місці та роблять усе можливе, щоб сьогодні відновити опалення максимальної кількості квартир.🔹 Усього до аварійно-рятувальної операції було залучено понад 150 осіб. 🤝Дякую всім, хто з перших хвилин долучився до рятувальної операції: ДСНС, військовим, поліції, волонтерам, муніципальній варті, керівникам і працівникам комунальних підприємств міста, а також усім небайдужим мешканцям.‼️ Незважаючи на те, що місцеві проросійські сили намагаються розколоти громаду, підвищити напругу серед населення, всі люди діяли оперативно та злагоджено. Нас не залякати, не зламати. 🇺🇦 Слава Україні.
👁 1,450 25-12-19 12:44
👆 Білогура та Пекур освоїли мільйони з бюджету, а діти залишилися без нормального повітря. 🔹 У минулому році управління освіти міської ради витратило мільйони гривень з бюджету на встановлення систем вентиляції в укриттях шкіл. Офіційна мета — безпека дітей і можливість нормально перебувати в укриттях під час навчального процесу.‼️ І увага — вентиляція фактично не працює.Не працює вона тому, що роботи були виконані номінально: неправильні технічні рішення, слабка потужність, системи не тягнуть потрібну площу. Тобто вентиляцію поставили «для галочки».🔹 Усі ці роботи виконували наближені до начальника управління освіти Білогури компанії. Гроші освоєні — а результату немає.🔹 І тепер, замість того щоб відповідати за провал, Білогура разом із заступницею міського голови Пекур знову просять кошти — вже на капітальний ремонт вентиляції, яку встановили лише минулого року.🔹 Їм не потрібно, щоб вентиляція реально працювала. Головне — знову загнати бюджетні гроші в свої фірми і заробити.🔹 У результаті гроші освоєні, вентиляції в укриттях немає, а діти досі дихають чим доведеться.Будемо й надалі щотижня інформувати громаду про результати їхньої багаторічної діяльності, адже для них важливіший розвиток власного бізнесу, ніж майбутнє наших дітей.