Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Україна - Сильна💪
Додано 14 лип 2024

Україна - Сильна💪

@brovolunteering
Кількість підписників: 139
Фото: 28,400
Відео: 9,580
Посилання: 22,100
Опис:
Найважливіші події та новини з життя українців та світу. Кожного дня проклинаємо русню! Мемна ідеологія Чат: https://t.me/brovolunteeringchat

👥 Кількість підписників

139
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

20
Середній/День:: 27
Середній/Тиждень:: 20
ERR: 14.39%

📊 Кількість повідомлень на день

2.5
Останній день: 15
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 2.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Понад 149 тисяч одиниць зброї у розшуку в Україні у 2026 роціпродовж повномасштабної війни в Україні втрачено або викрадено 780 465 одиниць зброї. Це 66% від усього реєстру (1,17 млн).Найбільше записів з’явилося у 2022 році. Тоді зафіксували 266 086 випадків. У 2023-му кількість нових втрат зменшилась, але вже з 2024 року знову почала зростати.У 2026 році показники наближаються до пікових. Станом на зараз у розшуку вже 149 760 одиниць. Для порівняння: за весь 2025 рік було зафіксовано 179 315 випадків.Різке зростання відбулося у березні 2026 року. Реєстр поповнився приблизно на 130 тисяч записів. Водночас близько 60% із них стосуються зброї, втраченої ще у 2022 році.Більшість випадків втрати фіксується оперативно. За даними МВС:Більшість випадків позначені як втрата. Це вказує на те, що основний виклик пов’язаний не з протиправними діями, а з труднощами контролю та обліку в умовах війни. До трійки найпоширеніших типів зброї у розшуку входять:Автомати — 252 369 одиниць (32,3%);Мисливські рушниці — 210 712 (27,0%);Карабіни — 102 616 (13,1%).Пістолети під гумову кулю — 74 939 (9,6%);Пістолети — 32 223 (4,1%);Гранатомети — 23 693 (3,0%);кулемети — 22 749 (2,9%);Газові пістолети — 15 635 (2,0%);Гвинтівки — 14 641 (1,9%).Беззаперечним «антирекордсменом» є автомат АК-74. Кожен четвертий запис пов’язаний із цією моделлю.До регіонів-антилідерів за кількістю втраченої та викраденої зброї належать:Миколаївська область — 169 172 одиниці;Київ — 104 864;Донецька область — 86 188.ДжерелоІ шо, ви думаєте, що головна причина злочинів в майбутньому — це легальна зброя і легалізований короткоствол?))
25 травня свій 20-й День народження відзначає Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.І цього дня міжнародна волонтерська розвідувальна спільнота InformNapalm вітає з професійним святом всіх військовослужбовців, фахівців та ветеранів ДССЗЗІ, які щоденно тримають один із найважливіших фронтів сучасної війни — фронт зв’язку, кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури держави.Надійний спецзв’язок, стійкість державних систем, протидія російським кібератакам, захист інформації, розвиток технологічних спроможностей України — це невидима для багатьох, але критично важлива робота, без якої неможливе функціонування сектору безпеки і оборони.Окрема шана фахівцям CERT-UA, підрозділам кіберзахисту, військовослужбовцям та всім співробітникам Держспецзв’язку, які з перших днів повномасштабної війни забезпечують стійкість української держави під постійним тиском російської агресії — як у кіберпросторі, так і на полі бою.Із глибокою шаною згадуємо також полеглих воїнів та працівників служби, які віддали життя за Україну.Честь і повага всім, хто продовжує службу народу України.Слава Україні!
Жовта стрічка та Зла мавка. Якщо ви думали, що все закінчилось - ні. Тепер на канадській "The Globe and mail" сьогодні заглавна стаття "Канадські програми на окупованих територіях України звинувачують у загрозі активістам"Здебільше тут вже канадську частину фінансування, але не без деталей. Винесу пару цитат, які трошки проливають світла на об'єм проблеми:Значна частина канадського фінансування «Жовтої стрічки» та «Злої Мавки» надходила через Innovation and Insight FZ LLC (IN2) — британську комунікаційну компанію із головним офісом в Об’єднаних Арабських Еміратах. Згідно з документами публічних рахунків Канади, у період з 2022 по 2025 рік IN2 отримала виплати на суму 4,65 мільйона доларів. Отже, лише Канада дала мінімум 4,6 млн доларів на ЖС та ЗМ. У підсумку - фоточки зі спірним результатом та бот, який штовхав людей на небезпеку Дональд Бауер, канадський радник з питань безпеки, який подавав заявку на частину робіт, що зрештою дісталися IN2, розповів, що під час співбесіди попереджав Міністерство закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії: «Жовта стрічка» привертатиме увагу ФСБ і піддаватиме небезпеці тих українців, яким програма мала допомагати. В цій історії з нашого боку найгірше, що всі дотичні до ЖС та ЗМ в не самому гарному світлі (м'яко кажучі) не стали не рукопожатими, оговтались та продовжують рухатись в напрямку заробітках на довірі партнерів та українців. Це я ще про "Премію Сахарова" промовчу....І так. За моїми даними - це не остання публікація та ще далеко не кінець скандалу. Поки, на щастя, вдалось принаймні частково пояснити партнерам, що це не має впливати на підтримку Руху Опору та реального Спротиву в окупації.
У Києві завершили пошуково-рятувальну операцію на місці російського удару по житловому будинку. Наші рятувальники ДСНС України працювали безперервно понад добу. Росіяни практично знесли цілий під’їзд своєю ракетою. 24 людини були вбиті цим ударом, і серед них три дитини. Мої співчуття рідним і близьким. Усім, хто був поранений і втратив дім, має бути надана необхідна допомога. Загалом у Києві через учорашню атаку 48 людей поранено, і з них двоє – діти. Дякую ДСНС, Нацполіції, усім, хто ліквідував наслідки цієї російської атаки та допомагав людям. Таку Росію ніколи не можна нормалізувати. Росію, яка цілеспрямовано знищує життя і сподівається залишитися безкарною. Треба тиснути. Саме Україна захищає Європу та світ, щоб такі удари, коли гинуть діти, не поширювалися далі. Тому підтримка захисників життя має продовжуватися. Антибалістика потрібна завжди. Дякую партнерам, які продовжують вкладатися в PURL і розвивають нашу антибалістичну коаліцію. Все це обов’язково потрібно реалізовувати. Вдячний усім, хто не змовчав і засудив цей жорстокий удар.
Двоє рятувальників загинули внаслідок повторної атаки РФ на Полтавщині.Цієї ночі РФ вдарила по об’єкту газовидобування. Коли на місце прибули підрозділи ДСНС та почали ліквідацію масштабної пожежі, росіяни завдали повторного ракетного удару по людях.Загинув заступник начальника оперативно-координаційного центру ДСНС Полтавщини Віктор Кузьменко – Герой України, під керівництвом якого після удару по Полтаві в 2024 році було врятовано 17 людей. Він брав участь у понад 50 операціях з ліквідації наслідків обстрілів, запобігав техногенним катастрофам, власноруч ліквідовуючи пожежі на обʼєктах критичної інфраструктури.Другий загиблий – пожежний-рятувальник Дмитро Скриль. На службі в ДСНС понад 20 років. Неодноразово брав участь у ліквідації складних пожеж на об’єктах нафтогазової промисловості, спричинених ворожими обстрілами. Унаслідок повторного удару загинули ще 2 людей, а 8 - поранені. 23 рятувальники отримали травми. Троє людей у важкому стані, медики борються за їхні життя.✒️📸: Ігор Клименко | МВС (Telegram)
💥ССО уразили ракетний корабель і нафтовий термінал біля Санкт-ПетербургуСили спеціальних операцій уразили ракетний катер “Каракурт” з крилатими ракетами “Калібр” на борту та нафтовий термінал в порту Приморськ у Ленінградській області рф у ніч проти 3 травня. Підрозділи Deep-strike ССО працювали спільно з СБУ, ГУР, СБС та ДПС. Уражені об’єкти розташовані приблизно за 1000 кілометрів від північного кордону України. Малий ракетний корабель “Каракурт” мав на борту пускову установку та вісім крилатих ракет “Калібр” дальністю до 2000 км. Корабель завдовжки 67 метрів також був обладнаний зенітним ракетно-гарматним комплексом “Панцирь-М” морського базування.Призначений для морських боїв в прибережній зоні або у відкритому морі “Каракурт” саме мав прикривати інфраструктуру та нафтовий термінал від українських безпілотників. Уражений нафтоналивний термінал “Приморськ” російської державної компанії “Транснефть” є найбільшим на Балтійському морі. До терміналу сходяться всі трубопроводи північного заходу рф, звідки нафтогазова продукція експортується тіньовим флотом. Ураження морської та нафтогазової інфраструктури ворога знижує його економічні та логістичні спроможності вести війну проти України, а також обходити міжнародні санкції й наповнювати свій бюджет. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога у веденні війни проти України. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
Зараз фактично вже відбувається виконання нашої домовленості з Євросоюзом про розблокування пакету підтримки для України обсягом 90 мільярдів євро на два роки, а також нового санкційного пакету проти Росії за цю війну. Розблокування – це правильний сигнал у наявних обставинах. Росія повинна закінчити свою війну. І мотиви для цього в неї можуть зʼявитися тільки тоді, коли і підтримка для України, і тиск на Росію будуть достатніми. Україна виконує свої зобовʼязання у відносинах з Євросоюзом, навіть у таких неоднозначних питаннях, як робота нафтопроводу «Дружба». Розраховуємо, що і з європейського боку буде те, що потрібно для реального захисту життя й наближення повноцінної європейської інтеграції України. Важливо, щоб європейський пакет підтримки запрацював оперативно.Будемо говорити з лідерами Європи і про відкриття кластерів для України: умови щодо цього вже реалізовані. Також продовжуємо роботу щодо посилення санкцій проти Росії та щодо подальшого розвитку європейської енергетичної системи таким чином, щоб Росія втратила можливість маніпулювати енергопостачанням у Європу. Дякую всім, хто допомагає! Сьогодні й завтра – особливо важливі дні для нашої європейської дипломатії. Слава Україні!
‼️Я готовий зустрітися з Путіним. Звичайно, не в Москві чи Києві. Але якщо він готовий зустрітися зі мною, є багато місць, де це можна зробити. Ми можемо знайти таке місце на Близькому Сході, в Європі, Сполучених Штатах, будь-де, — Зеленський▫️Ми не можемо просто обговорювати передачу Донбасу. Якщо ми залишимо Донбас росіянам, вони окупують наші найкраще захищені місця без жодних втрат. Будівництво нових ліній укріплень може тривати рік, півтора. Вони можуть атакувати Харків та інші міста, які роблять великий внесок у наш ВВП. І в суспільстві буде розкол. ▫️Сполучені Штати були більше зосереджені на Близькому Сході, тому тристоронні переговори з Росією були відкладені. Але ми їх перезапустимо.▫️Сьогодні нам потрібно розблокувати 90 мільярдів євро допомоги нашій країні. Це залежить від багатьох голосів.▫️Проведення виборів зараз суперечить нашому закону. По-друге, нам потрібно забезпечити безпеку для людей, для солдатів, які повинні голосувати. Як ми можемо це зробити під атакою?▫️У кого кращі стосунки з Трампом, ніж у мене? Я думаю, що у нас добрі стосунки, тому що я один з небагатьох людей, хто говорить йому, що він думає. Небагато людей можуть сказати президенту Сполучених Штатів, що він не завжди правий.ПОДПИСАТЬСЯ
‼️Ризик нової війни залишається високим, попри перемир’я США та Ірану, — AxiosВидання розкрило деталі переговорів, які привели до двотижневого припинення вогню:➡️ За даними джерел, ключовим моментом стала згода верховного лідера Ірану Моджтаба Хаменеї на перемир’я — вперше з початку війни він доручив рухатися до угоди.➡️ Переговори проходили закрито через посередників, важливу роль відігравали Пакистан, а також дипломати Єгипту і Туреччини. При цьому Пентагон готувався до ударів по інфраструктурі Ірану, а союзники очікували масштабної відповіді Тегерана.➡️ У понеділок вимоги Ірану в США назвали «катастрофою», але вже у вівторок сторони фактично вийшли на угоду. Попри жорсткі заяви Вашингтона та погрози ескалації, переговори не зупинялися.➡️ За даними Axios, у фінальний момент на Трампа тиснули прихильники жорсткого сценарію, однак після контактів з Ізраїлем і Пакистаном він погодив перемир’я.➡️ Водночас між сторонами залишаються серйозні розбіжності: США наполягають на згортанні ядерної та ракетної програм Ірану, тоді як Тегеран заявляє протилежне. Ризик відновлення війни оцінюється як цілком реальний.ПОДПИСАТЬСЯ
⚡️⚡️Уражено НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника⚡️1-го та 2-го квітня Сили оборони України завдали уражень по важливих об’єктах агресора⚡️Зокрема, уражено нафтопереробний завод "Башнефть-Новойл" (Уфа, Башкортостан, рф). Зафіксовано ураження цілі з подальшою пожежею на території підприємства.НПЗ розташований на значній відстані від державного кордону України, яка становить близько 1400 км."Башнефть-Новойл" – один із найбільших у рф виробників високоякісних мастил (суднових, гідравлічних, моторних). Потужність з первинної переробки нафти становить близько 7 млн тонн на рік.Зазначений НПЗ є важливою складовою паливно-енергетичного комплексу рф та використовується для забезпечення потреб російської армії. Масштаби завданих збитків уточнюються.⚡️Також уражено полігон "Куликовський" (Новопетрівка, ТОТ Запорізької обл.) та склад боєприпасів (Успенівка, ТОТ Запорізької обл.).⚡️Окрім того, уражено райони зосередження живої сили противника в Котлиному, Шандриголовому Донецької області та Березовому на Дніпропетровщині.Втрати ворога уточнюються.💪Сили оборони України продовжують уражати важливі об’єкти противника як на тимчасово окупованих територіях України, так і на території російської федерації до повного припинення збройної агресії проти України.💥Далі буде! Слава Україні! 🇺🇦