Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДШВ. Брати по зброї.
Додано 14 лип 2024

ДШВ. Брати по зброї.

@brigada46_brati
Кількість підписників: 1 650
Фото: 531
Відео: 292
Посилання: 260
Опис:
Неофіційний канал. Обстановка, думки, гумор. Для зв'язку: https://t.me/bot46brigade_bot
Джерело

ДШВ. Брати по зброї. | Бліндаж. Тихо. Занадто.Мені снилася мама.Не та, що з останньої фотогра...

Логотип телеграм спільноти - ДШВ. Брати по зброї. ДШВ. Брати по зброї. @brigada46_brati
1 650 Охват/переглядів 2025-06-06 08:23 Повідомлення №1270
Бліндаж. Тихо. Занадто.Мені снилася мама.Не та, що з останньої фотографії. Не стара, не втомлена. А та, що з мого дитинства - з руками в борошні, із заплаканими очима, коли я пішов у перший клас без шапки. Вона стояла в нашому коридорі й запитувала: «Ти ще повернешся?»Я не знав, що відповісти. Навіть уві сні.Потім мені снився ворон, який сів на наш ДШК і почав сміятися. Сміятися так огидно, як тільки може смерть, яка не поспішає, але точно знає, що її час прийде. Він сказав: "Ви всі мої. Просто не поспішаю".Прокинувся в холодному поту. Бинти на ногах знову мокрі. Пульс - як у загнаного собаки. Вставати не хотілося. Ніхто не говорив уголос, але ми знали - вночі когось не стало. Просто один із нас не хропів. І все.Сни - це тортури. Тому що в них ти знову людина. Чуєш голоси, смієшся, бачиш сонце не крізь дим. Але потім прокидаєшся - і реальність як постріл у скроню: холодна, сіра, справжня.Я думаю, скоро перестану бачити сни. Це буде як відключення залишкової душі. Решта давно пішла - надія, злість, прихильність. Залишилася тільки інерція. І військові черевики, в яких я, здається, народився.Іноді я думаю: може, сон - це репетиція смерті. І тоді тут, на передку, ми - беззмінні актори. Граємо, поки хтось не вимкне світло.Курц