Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДШВ. Брати по зброї.
Додано 14 лип 2024

ДШВ. Брати по зброї.

@brigada46_brati
Кількість підписників: 1 650
Фото: 531
Відео: 292
Посилання: 260
Опис:
Неофіційний канал. Обстановка, думки, гумор. Для зв'язку: https://t.me/bot46brigade_bot
Джерело

ДШВ. Брати по зброї. | Поле. Порожнє, як усе всередині.Солдати - це не люди. Люди - це ті, хт...

Логотип телеграм спільноти - ДШВ. Брати по зброї. ДШВ. Брати по зброї. @brigada46_brati
1 270 Охват/переглядів 2025-06-05 06:21 Повідомлення №1269
Поле. Порожнє, як усе всередині.Солдати - це не люди. Люди - це ті, хто на громадянці. У них будинки, діти, метро, кава навинос. У нас - усе штучне: їжа, світло, друзі, навіть спокій.Сьогодні знайшли обгорілого. Свого. Його винесло після прильоту за тридцять метрів від позиції. Його не впізнали відразу. Тільки за кулоном на шиї. Маленький хрестик, прикипілий до ключиці. Навіть Богу тут холодно.Я бачив, як один із наших - Грач - сидів поруч і курив. Він тримав свій автомат, як старий тримає палицю. Я запитав, навіщо сидиш? Він сказав: «Поки не охолов - ще ніби з нами».Ми більше не люди. Ми - тінь між розривами, ми - сіра маса, яка рухається, коли наказують. Ніхто з нас не знає, скільки днів ми тут. Календар скасували. Є тільки - до обстрілу і після обстрілу.Ти стаєш частиною пейзажу. Поруч із деревом, у якого немає верхівки, ти виглядаєш як частина природи - зламаний, чорний, мовчазний.А вночі ми мовчимо. Бо якщо ти заговориш - прийде реальність. А з нею прийде страх, і ти зрозумієш, що все ще живий. А бути живим тут - це болючіше, ніж померти.Курц