Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бердянськ⚓️online 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Бердянськ⚓️online 🇺🇦

@brdnews
Кількість підписників: 7 132
Фото: 6,400
Відео: 1,630
Посилання: 9,180
Опис:
📩@berdiansk_ua_bot
Джерело

Бердянськ⚓️online 🇺🇦 | Як «поховали» центр реабілітації воїнів та ВПО з Бердянська та області...

Логотип телеграм спільноти - Бердянськ⚓️online 🇺🇦 Бердянськ⚓️online 🇺🇦 @brdnews
1 820 Охват/переглядів 2025-07-09 16:36 Повідомлення №16229
Як «поховали» центр реабілітації воїнів та ВПО з Бердянська та області. ЧАСТИНА 1. У червні 2024 р. БМВА за Вікторії Галіціної змінила директора та назву ДОЦ “Червона гвоздика” на “Перлина Азову”. На базі релокованого КП хотіли зробити реабілітаційний центр для військових Бердянська та ВПО. Знайшли тоді у Запоріжжі і місце - спорткомплекс «Мотор січі».Спектр запланованих медпослуг: лікувальні масажі, фізіо-, акватерапія, психологічна підтримка тощо. Військовим з Бердянська-безкоштовно. Також з іншими громадами Запорізької області була домовленість щодо реабілітації на платній основі, а це - поповнення бюджету міста. Восени 24-го «Перлина Азова» могла запрацювати, колектив < 20 людей, в бюджеті були гроші і до кінця року, і на 25-й. Після звільнення Галіціної, в.о.нач. Коля Матвієнко (маріонетка Бакая), сказав, ідея «йому не сподобалася». Громадо, а вам як? реакцію 👍, якщо «ЗА» такий центр. Завтра розкажемо, як ідіотизм Матвієнка/Бакая поховав «Перлину Азову», і втрачає сотні тисяч грн.