Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бойкот пожежних України
Додано 13 лис 2021

Бойкот пожежних України

@bpu101_info
Кількість підписників: 9 818
Фото: 1,980
Відео: 374
Посилання: 811
Опис:
❗️Телеграм-канал ГС БПУ ✅️ Наш телеграм бот для зворотнього зв'язку. Там Ви можете надати будь-яку інформацію . Анонімність гарантовано↙️↙️↙️ @BPU101_bot
Джерело

Бойкот пожежних України | І знову Кіровоград. 10.01.2025 орієнтовно о 01:30 в центрі міста Кропи...

Логотип телеграм спільноти - Бойкот пожежних України Бойкот пожежних України @bpu101_info
14 200 Охват/переглядів 2025-01-18 20:29 Повідомлення №2951
"І знову Кіровоград. 10.01.2025 орієнтовно о 01:30 в центрі міста Кропивницький по вул. Соборна, 1А два офіцера, начальники караулів вживали оковиту, після чого вирішили помірятися силою з молоддю яка на 10 років менша. Під час бійки один із співробітників отримав травму голови. Приїхали співробітники національної поліції, слідом за ними на місце прибули "керівники", сам начальник 1 ДПРЗ якого ми всі вже знаємо, полковник Руслан Солод та начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Володимир Тимчишин, звісно "вирішили питання" щоб дану подію не реєстрували в системі ЄО та не надавали розголосу батьки дітей яких ці лобуряки побили, цікаво а керівництво ГУ НП знає що ситуацію?Даних співробітників "покарали" переведенням на рівнозначні посади в інші частини, погодьтесь так собі покарання за такий дисциплінарний проступок. Поки вся країна воює, ці хряки в службі бухають в комендантську годину під час військового стану і б'ють дітей, бо заброньовані і відчувають вседозволеність! Нема покарання - нема дисципліни. Руслану Солоду палкий привіт, назбирав вже бензин по частинах на свою Toyota Camry 3.5? Побачим до чого ти дослужишся! Доброго вечора, і таких цікавих історій в Кіровоградській області безліч, починаючи від начальників загонів і до начальника ГУ, весь ланцюг прогнив вже давно, після Федорчака ці неповноцінні намагаються копіювати його дурну манеру керування, але їм ще далеко, і це добре."