Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 📈 КОМПАС ПОЖИДАЄВА | Архітектори майбутнього
Додано 14 лип 2024

📈 КОМПАС ПОЖИДАЄВА | Архітектори майбутнього

@bossandbrain
Кількість підписників: 192
Фото: 83
Відео: 16
Посилання: 233
Опис:
Канал для власників бізнесу та ТОП-ів, які хочуть усвідомлено та керовано проходити свої трансформації, щоб збільшити свій калібр лідера, масштаб лідерства та стати Архітектором свого майбутнього. Особливо в період революції ШІ.
Джерело

📈 КОМПАС ПОЖИДАЄВА | Архітектори майбутнього | Єдина робоча стратегія - перебудувати себе під майбутнє, щоб воно саме...

Логотип телеграм спільноти - 📈 КОМПАС ПОЖИДАЄВА | Архітектори майбутнього 📈 КОМПАС ПОЖИДАЄВА | Архітектори майбутнього @bossandbrain
35 Охват/переглядів 2026-02-11 10:25 Повідомлення №468
Єдина робоча стратегія - перебудувати себе під майбутнє, щоб воно саме «догнало» Вас.Саме це і є філософією "Архітекторів майбутнього"Поговірка, яка пояснює все"Генерали завжди готуються до минулої війни". Війна в Україні показує її правильність: поки країни накопичували звичайні озброєння, світ настільки змінився, що більшість з них у війні дронів стали непотрібні, чи їх роль кардинально змінилася. Наприклад - танки. Які перестали бути зброєю наступу.Чому так? Тому що вони вони: розуміють, що війна буде. Знають ризики і мають досвід, але програють, бо:- мислять старими категоріями- діють старими структурами- воюють минулою війноюЦе точна метафора використання патернів без трансформації.Ключова формула (зафіксуйте її)Патерн + стара буттєвість = стагнаціяПатерн + трансформація буттєвості = використанняУсе інше - ілюзія дії.Міст до третього рівняКоли людина:- перестає наздоганяти майбутнє- починає жити з нього- діє з нової ролівідбувається ще один зсув.Вона перестає лише адаптуватися. Вона починає формувати правила гри.Так ми природно приходимо до третього рівня:👉 Створення патернівІ там уже взагалі немає «навичок».Там є лише калібр людини, яка живе не в реакції, а в задумі.І в наступній статті ми розглянемо це. Які думки виникли у вас при читанні цієї статті? З чим згодні? З чим - незгодні. Поділіться, будь ласка, коментарях. 🤝Мені важливо розуміти, що ми в одному сенсовому полі і я не відірвався настільки далеко, що став незрозумілим.