Джерело
Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦) | Короткий дайджест по UESF Stage2:-провели гарний забіг, з урахуванням ...
133 Охват/переглядів
2026-06-01 05:40
Повідомлення №2656
Короткий дайджест по UESF Stage2:-провели гарний забіг, з урахуванням того що до турніру було трошки більше місяця награли склад-груповий етап видався для нас доволі легким, трішки попіжонили з мап вето проти FeverSquad, але перемогли, потім в пух і прах винесли GUESS 2-0 і неждано не гадано вийшли у плейофф перші за всіх.-в 1/8 впали 0-2 від KLG (команда t3ns1on), очікували кращого, але на власному повністю підготовленому і проаналізованому Ancient ми смокчемо 13-2 тому що наш матч затримався на 2 години і зловили розфокус.-D2 команди KLG міг стати казкою, з рахунку 11-3 ми відігрались і повели 14-12, проте за класикою всеодно впустили перемогу, хоча розрахунок був на три мапи, геній B1ad3 (Борщ) все передбачив.З рештою, я радий що за майже 2 місяці я сколотив крепкий мікс який дійшов аж до стадії плей-офф. Маючи нічого, ми змогли навязати боротьбу і стати командою котра грає в чіткий командний кс, команда котра не спить ночами аби як найкраще підготуватись до суперника. За це велика подяка хлопцям - avoidance; ner; awenly; shallthing; nedorufe і звісно ще трішечки m4d4ra, Тьома був в моменті з нами але пішов на котракт за що його не засуджую і лише вітаю, Тьома +вайб)Бажаю хлопакам успіхів в подальшому!На цьому новини не кінчаються, більше цікавого згодом, але поки - stay tuned