Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦)
Додано 06 січ 2025

Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦)

@borschetskiyyy
Кількість підписників: 451
Фото: 1,260
Відео: 108
Посилання: 256
Опис:
—Інсайди —Предікти/думки щодо матчів —Новини зі світу CS2

👥 Кількість підписників

451
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -4

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Короткий дайджест по UESF Stage2:-провели гарний забіг, з урахуванням того що до турніру було трошки більше місяця награли склад-груповий етап видався для нас доволі легким, трішки попіжонили з мап вето проти FeverSquad, але перемогли, потім в пух і прах винесли GUESS 2-0 і неждано не гадано вийшли у плейофф перші за всіх.-в 1/8 впали 0-2 від KLG (команда t3ns1on), очікували кращого, але на власному повністю підготовленому і проаналізованому Ancient ми смокчемо 13-2 тому що наш матч затримався на 2 години і зловили розфокус.-D2 команди KLG міг стати казкою, з рахунку 11-3 ми відігрались і повели 14-12, проте за класикою всеодно впустили перемогу, хоча розрахунок був на три мапи, геній B1ad3 (Борщ) все передбачив.З рештою, я радий що за майже 2 місяці я сколотив крепкий мікс який дійшов аж до стадії плей-офф. Маючи нічого, ми змогли навязати боротьбу і стати командою котра грає в чіткий командний кс, команда котра не спить ночами аби як найкраще підготуватись до суперника. За це велика подяка хлопцям - avoidance; ner; awenly; shallthing; nedorufe і звісно ще трішечки m4d4ra, Тьома був в моменті з нами але пішов на котракт за що його не засуджую і лише вітаю, Тьома +вайб)Бажаю хлопакам успіхів в подальшому!На цьому новини не кінчаються, більше цікавого згодом, але поки - stay tuned 🫪
Я пам’ятаю я давав предікти з приводу академок деяких наших, те де я їх можу побачити але це було не в деталях. Зрештою я готовий вже перевзутись і сказати що B8 Acad. значно нижче рівнем ніж я думав а IC Acad. навпаки рівнем вище ніж я очікував. І тут варто не думати що це наїзд на когось, просто висновки по тому періоду який вже минув бо я бачу що все не так як думали всі і я також.Результати ІС говорять самі за себе, 3ippoch як капітан веде команду по правильному шляху, з помилками, з проблемами, але видно що ці проблеми швидко виправляються і команда має vrs рейтинг який зараз з гри у гру намагається покращити аби отримувати більше всіляких інвайтів в подальшому.Стосовно В8 академки все складніше, я вірив в цих хлопців більше і !досі!!! вірю, але справа в тому що в команди є класна індивідуалка але окрім неї і мандраж в важливих іграх. Вже досить багато важливих матчів програно на різних кваліфікаціях, а найкумедніше що двічі в цих квалах програли проти ІС.Я не ставлю хрест на цій команді і навіть не кажу що їм треба заміни, вже й так прийшов Хкта в якості тренера та порівняно з Токкʼом це два різних стиля гри і дві різні ідеології КСу. Пацанам треба час адаптуватись під це, але як прибрати фон в вирішальних матчах це вже питання більш складне.Проте в них все вийде, я певен. Єдине що варто було це відмітити, Зіпоч має незмінну картину гри, а у В8 ця картина часто мінялась. ІС згодом повинні отримати інвайти на турніри куди престидніше, бейтам же доведеться попотіти. В них на це думаю є ще 3 місяці, не більше, але це мої здогадки. Далі щось точно поміняється і сподіваюсь на краще і чим скоріше. А ще дивуюсь від WROTBERRY, хз як ці хлопці виграють але виграють 💅Сподіваюсь це не NEVERMORE 2.0, бо дуже на те схоже якщо чесно….Але поки, ставлю вподобайку)
Невеличкий вам звіт про сьогоднішній день 🤓Я хоч офіційно пішов с CSDE але все ще займаю посаду менеджера команди, тому нехай вас не дивує це.🏆Сьогодні грали квалу на ESEA Elite 2 і це було щось з чимось. Вся команда не знала, в тому числі і я, що буде з матчем на ROG Cup, бо буди не стиковки по часу, проте хоч в нас і була затримка але ми перемогли Basement Boys з рахунком 28-26 🫠 Вже сьогодні команда гратиме матч за вихід в головний турнір проти Minlate (команда Аманека)о 19:00Також сьогодні для нас розпочався плей-офф турніру ROG Regular Cup на 100тис. грн., де ми серед числа запрошених команд на одному рівні з 🇺🇦TNL, 🇺🇦ALGO та 😺Lazer Cats.Вже сьогодні ми зіграємо півфінальне БО3 проти TNL яке буде 99% на ХЛТВ. Буде важко(легко не було ніколи)Але я вірю в хлопців, зміни в складі пішли на користь, а в онлайн форматі кожен може виграти кожного. Тому тримайте кулачки за нас!🇪🇸Також додам що в нас є багацько інвайтів на різні турніри, поки не буду розголошувати які саме, але буде цікаво, тому чекайте анонси.Ну і щодо інсайдів. Останнім часом багато міг вам розповісти, проте не став цього робити, але найближчим часом чекайте що я вам повідаю щось цікавеньке 🙂Дякую велике моїм хлопцям що проявили неймовірну силу волі та самовіддачу, віддали всі сили але головне здобули позитивний результат там де це було можливо, великий респект їм за це!На цьому дайджест закінчено. Вболівайте за CSDE! Be stoic! 🇺🇦
🔥 OLDPLAYER TOUR MASTERS SUMMER 2025 — головна кіберспортивна подія цього літа!Відбіркові кваліфікації та LAN у Львові і 160 000 грн призового фонду!🟢 ЕТАП 1 — ONLINE КВАЛІФІКАЦІЇ💥OLDPLAYER TOUR MASTERS SUMMER 2025📅 4 онлайн-кваліфікації — з кожної виходять 2 команди:Кваліфікація 1 — 16 серпняКваліфікація 2 — 17 серпняКваліфікація 3 — 23 серпняКваліфікація 4 — 24 серпня🏟 ЕТАП 2 — LAN-ТУРНІР У ЛЬВОВІ💥OLDPLAYER TOUR MASTERS LVIV 2025💎 Force Arena, м. Львів (пл. Міцкевича, 10)⚠️ 8 команд, які пройдуть кваліфікації, змагатимуться наживо за великі призи!💲 ПРИЗОВИЙ ФОНД — 160 000 грн!🥇 1 місце — 50 000 грн🥈 2 місце — 30 000 грн🥉 3 місце — 20 000 грн🏅 4 місце — 15 000 грн🎖 5-6 місця — по 12 500 грн🎖 7-8 місця — по 10 000 грн💰 Усі учасники, незалежно від результату, отримають грошову винагороду, яка покриватиме витрати на дорогу та проживання у Львові!📘Ознайомитися з регламентом⚡️Не зволікай — реєстрація вже відкрита!🐸 Збирай склад, реєструйся, проходь квали — і зустрінемось у Львові! 🏆OTMGAMING.PRO
Хочу висловити свою думку щодо організації турніру Road to ROG SPRING CUP 2025, зокрема щодо некомпетентності адміністратора v1rum.• Перш за все, були неправильно вказані дати проведення матчів – 27-28 травня. Потім, коли ми самостійно зрозуміли, що пари, швидше за все, не встигнуть зігратись, я написав адміністрації з питанням, яким чином ми маємо вкластися в заявлені дати. У відповідь мені сказали, що ми мали самі здогадатися, що буде продовження 29 числа. Це свідчить як про відсутність чіткої комунікації, так і про невизначеність з датами, знання яких є для нас – важливим елементом планування через теперішній щільний графік.• Адміністратор повідомив, що турнір проводиться за стандартами Faceit, але при цьому до турніру була допущена людина, яка мала бан за смурф на майже 200 днів. Тобто перевірка складу команди не була проведена належним чином, хоча це важливий елемент підготовки. Та ж команда, у складі якої був цей гравець, пройшла кваліфікації та була допущена до другої стадії турніру без додаткових перевірок. Потім ця команда вийшла до стадії плей-офф і знову не була перевірена. Тільки після того, як друга команда(3one 13) з півфіналу побачила цей бан у складі суперників і звернулася до адміністрації – вжиті заходи не були правильними по регламенту, тобто далі пропустили команду зі смурфом(про це буде далі). • Під час того, як вирішувались ці проблеми нам повідомили, що матч відбудеться одразу після вирішення ситуації. Пізніше знову зв’язалися з нами і сказали, що матч скасовано. Через це ми втратили цілий день(спочатку чекаючи на гру, потім – на рішення щодо виявлених порушень,гра мала бути у вечері), який є дуже важливим у нашому доволі насиченому сезоні.• Переносимось вже до фіналу. У складі команди з гравцем, який мав бан, не було зареєстровано жодної заміни. На faceit у цій команді додатково був зареєстрований лише їх CEO. Згідно з регламентом, вони не мали бути допущені до подальшої участі, або мали грати вчетверо, оскільки участь мають брати лише ті гравці, які були заздалегідь вказані у гугл-формі. Проте адмін дозволив зробити заміну – додали гравця, який не був вказаний у формі, не був зареєстрований на faceit як частина команди. Після того, як ми повідомили адміну, що хочемо грати по правилах, тобто проти команди, в якій немає гравця з баном, а також з заміною, яка була зареєстрована, нам відповіли, що адміністрація сама вирішує, кого дозволяти на заміну. Таким чином, дозволили заміну на гравця, який не мав відношення до цієї команди і не був заявлений, причому наголошу ще раз - це відбулося вже під час фінальної стадії. Крім того, ця заміна – людина, яка раніше грала у складі команди, що була забанена на UPEA за чіти(він з ними грав всі етапи кваліфікації та стадію плей-офф).• Вже під час матчу, на рахунку 4:0, адміністратор написав, що згадав про вимогу всім учасникам включати камери та записувати teamSpeak. Це ще один приклад недопрацювання з боку адміністрації та свідчення її ставлення як до учасників, так і до турніру загалом.•Такі ситуації не вперше трапляються саме з цим адміністратором(v1rum). Я розумію що всі можуть помилятися, і враховую «людський фактор», але коли таких порушень багато й вони повторюються знову і знову – це вже неприйнятно для турніру, який має хорошу репутацію в українському кіберспортивному ком’юніті