Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжковий тріатлон
Додано 14 лип 2024

Книжковий тріатлон

@bookstriathlon
Кількість підписників: 195
Фото: 417
Відео: 8
Посилання: 69
Опис:
Привіт! Мене звати Лєна, я працюю в маркетингу, вивчаю психологію та веду цей канал про книжки. Тут ти знайдеш відгуки на нон-фікшн та фікшн книжки, огляди книгарень на західному ринку та цікаві пропозиції. Для звʼязку - @elbaidak
Джерело

Книжковий тріатлон | Ален Клод Зульцер «Подвійне життя»★★★☆☆Біографічний роман про братів Г...

Логотип телеграм спільноти - Книжковий тріатлон Книжковий тріатлон @bookstriathlon
93 Охват/переглядів 2026-05-09 10:09 Повідомлення №612
Ален Клод Зульцер «Подвійне життя»★★★☆☆Біографічний роман про братів Гонкур - Едмона та Жюля. Якщо ви, як і я, щось чули про Гонкурівську премію, але не дуже задумувалися, хто ж ці Гонкури, книжка допомагає це виправити. Такі собі літературні сіамські «близнюки», які все робили разом: жили, писали разом книжки, ділили спільних коханок. Мали богемне, специфічне життя в Парижі в 19 сторіччі. Зустрічалися з Флобером і Золя, а потім вдома обговорювали та критикували всіх у своїх щоденникам. Проте, в цій історії, мене найбільше збивала з пантелику паралельна з лінією братів лінія їхньої покоївки Рози. І наскільки я зрозуміла, саме через її «подвійне життя», про які брати дізналися вже після смарті Рози і що легло в основу однієї з їхніх книжок, Ален Клод Зульцер використав той самий прийом і написав цю історію про братів на основі їхніх щоденників.«Подвійне життя» - це не не до кінця про двох братів, більше про дві паралельні реальності, які існують в одних стінах і ніколи не перетинаються.Шкода тільки, що до цього розуміння я прийшла ближче до останніх сторінок книжки. Якби структура відчувалась зрозумілішою з самого початку, читалось би інакше.Книжка може бути цікава тим, хто любить біографії і стару літературу, особливо французьку. Але попереджаю, що початок може здатися нудним і незрозумілим. Мені не вистачило динаміки, але як рефлексія про самотність і «подвійне дно» кожної людини - це було непогано.