Джерело
щоденник Ів📚🛋️ | що вам сказати…я в шоці, бо я йшла з впевненістю, що мені не сподобаєт...
173 Охват/переглядів
2026-02-16 20:09
Повідомлення №6051
що вам сказати…я в шоці, бо я йшла з впевненістю, що мені не сподобається, а зараз якби хотіла прям викласти всі думки і враження, то не знала б з чого почати…чоловік хотів підняти мені настрій, і сам обрав кіно, хоча я планувала йти з дівчатами, які приходили на клуб по «Буремному перевалу», але зараз навіть не шкодую, бо я радо піду на нього вдруге.все що говорять про цей фільм - правда, яка мені сподобалась. якби його зняли чисто по книжці, то навряд я була б така вражена.зараз я вдома і мені не хочеться нічого ні дивитися, ні читати. ми вже 30 хв обговорюємо на скільки розкішно знятий цей фільм, як передані почуття персонажів.мій найулюбленіший уривок, це той, де показано Кетрін після того, як вона вийшла заміж за Лінтона і як вона крізь радість та сміх тужить за Гіткліфом.чи є там бридкі моменти?море.чи сподобалась мені акторська гра? однозначно так.чи є там збіги з книжкою?мізерні.чи викликало побачене мурашки?так.а ще я плакала вкінці…боже, я так старалася не плакати, але коли їх показали дітьми сльози просто текли рікою. на фото чолка прикрила мій зіпсований макіяж🫣Діма записував аудіо другу і каже: «якщо дружина плакала - значить не дарма пішли»😅і до речі, фільм Дімі теж сподобався, він йшов чисто ради мене і зовсім не сподівався, що ми разом будемо під сильним враженням.радити нікому не буду, адже ця адаптація дуже специфічна, і я прям дратувалася в кіно, коли чула вздохи незадоволення від інших глядачів, ну і відгуки я бачила також. нам сподобалось і це головне, останнім часом з чоловіком щастить на фільми, які ми дивимося разом, вони захоплюють нашу увагу, і після них нічого не хочеться дивитися окрім як обговорювати побачене🧡