🌹 ДАРУЄМО «ТРОЯНДОВУ УГОДУ» умови участі: ▫️ підписка на канали ANASSTEP та ПОГОВОРИМО ПРО КНИЖКИ?;▫️ залиште один + в коментарях під оригінальним дописом на каналі anasstep;▫️ перешліть цей допис книголюбу;▫️ проявіть активність на наших каналах. Лондон, 1848 рік. Уже чотириста років Англією править королева-фейрі, а кожен охочий може укласти з нею угоду — отримати найзаповітніше бажання в обмін на спогад із дитинства, зуб чи палець, здатність усміхатися тощо. Дебютантка Айві Бентон угоду укладати не планує — врятувати її соціальний статус може хіба що диво. Та коли королева несподівано оголошує конкурс на руку принца Брема, Айві вирішує, що титул принцеси кращий за будь-яку угоду — і підписує свою участь кров’ю. Незабаром, з допомогою брата принца — Еммета, Айві стає фавориткою. Хлопець відомий репутацією розпусника й обіцяє допомогти Айві завоювати серце Брема. Та що більше дівчину захоплює змагання, то ясніше вона розуміє: на кону стоїть не лише весілля, а можливо, її власне життя. Кількість переможців: 1Дата закінчення: 21.06.2026 20:00
Неймовірна краса від Лабораторії ❤️😇БЕЗСМЕРТНА ПІТЬМА Кідан Адане — спадкоємиця династії, яка виросла далеко від невловимих тіней і людських кровних ліній, що отримують владу завдяки союзу з безсмертними. Вона сирота, одержима захистом і готова на все заради тих, кого любить. Коли зникає її сестра Джун, Кідан упевнена: винен Сусеньйос Саґад — жорстокий вампір, пов’язаний з її родовою кров’ю.Щоб знайти Джун, Кідан вступає до елітного університету Юкслей, де людські спадкоємці навчаються, щоб обирати собі вампірів-покровителів і здобувати владу. Вона змушена вивчати древню філософію, працювати з чотирма загадковими студентами й ділити дах із самим Сусеньйосом — навіть коли той робить усе, щоб зламати її. Його темна сутність пробуджує у ній щось жорстоке і спокушає. І коли темрява шепоче її ім’я, час обирати: перемогти зло, яке б'ється в унісон з її серцем, або ж прийняти його.
ДО БЕЗПЕЧНИХ БЕРЕГІВЛаррі й Саллі Морґани — звичайна, сповнена надій сім’я, що торує собі шлях крізь труднощі. Сід і Черіті Ленґи — харизматична пара, що живе з відчуттям легкості й щастя. Їхнє знайомство починається в епоху Великої депресії і переростає в довічну дружбу, сповнену щедрості, підтримки, ніжності й внутрішніх викликів. Разом вони проживають хвороби, втрати, спільні літа у Вермонті й рік у Флоренції, коли всі четверо відчувають себе, немов у Едемі. Та життя — це гойдалки свята й буденності з обов’язками, болісними компромісами та напругою, що іноді так майстерно ховається за турботою.«До безпечних берегів» — неспішний роман про красу звичайного життя і ті невловні миті, коли найважливіші історії народжуються в тиші між словами. Це оповідь про дружбу, що стає домом, ідеалізм юності й зрілість, що вчить приймати. І про любов, яка не зникає, навіть коли все навколо змінюється.
P.S. Забудь мене!Ну що, хочете емоційні гойдалки, пристрасть, сімейні таємниці, яскравий Париж, від якого захоплює подих, гарного чоловіка і сильну жінку? Що я питаю, точно хочете. Тоді ця історія вас зацікавить❤️😈Тут гарний троп від ненависті до кохання, багато життєвих помилок, бажань та прагнень, біль, який не відпускає багато років, і, звісно, багато недосказаності, через яку можуть (і страждають) близькі люди.Якщо дуже коротко. Леонор, головна героїня, неймовірно гарна дівчина, яка крутиться у модельній сфері, але, маючи один великий комплекс та ваду, не може працювати у звичайних агенціях зі звичайними моделями. Але на її шляху з'являється цікава пропозиція, місце, де працюють гарні люди з нетиповою зовнішністю. Там вона може заробити багато грошей, стати відомою, але є один нюанс, її новий бос, це людина, яку вона колись кохала, але зненавиділа після трагедії 👀 І тут починається найцікавіше...Мені подобалося спостерігати за взаємовідносинами і трошки пищати, як миша, коли хтось когось притискав до стіни, стовпа, підколював чи казав, що вирішить будь-яке питання. Ох, дівчатка - дівчатка, думаю, що не тільки мені подобається таке читати😐Є цікаві герої, окрім головних. Наприклад, чарівний дідусь Леонор, який завжди на її боці. Він має чудове почуття гумору, вірний, смачно готує і готовий зробити все для своєї зірочки. От він просто ТОП🙂 серденько за дідуся❤️Готуйтеся до постійних емоційних гойдалок, бо вони тут майже на кожній сторінці. Знайте, що поговорити нормально наша парочка зможе не одразу, але то таке, до таких моментів звикаєш швидко. Ще, на мою думку, тут усе досить легко і передбачувано. Це історія «на відпочити», а не «на подумати». Цікаво, динамічно, але трошки наївно👀 Також три вогники, які були зазначені в описі, не обіграли на всі сто відсотків. Так, було смачно, привертало увагу, що дівчина в деяких моментах сама була ініціаторкою, але загалом на три вогники не тягне. Хотілося більше розпусти, але то вже мені... завжди мало😇Враження від історії приємні. Задоволена. Було цікаво, але не на три вогники❤️#читаєморазом
Охоча здобич🌟Почнемо з приємного і ним же закінчимо❤️ Дівчата, в яких я бачила цю книгу, дівчата, які казали, що вона класна і мені вона треба, ДЯКУЮ❤️Мені сподобалося. Потрапило в настрій на всі 95%🔥Якщо коротко. Жіночка погоджується на роботу «оленятка», а простіше, людини, на яку будуть вести полювання. Сексуальне полювання🤪 І вона не проти, а навпаки, Клер, головна героїня, в захваті від того, що зможе провести літо, заробляючи гроші та ще й займаючись нестримним сексом з вродливим чоловіком.Книга містить багато попереджень та можливих тригерів. Якщо вам не подобається читати про насильство, біль, підкорення та інші моменти, які зустрічаються в цьому гарячому романі, тоді історія не для вас (тож раджу спочатку ознайомитися) Але якщо у вас грайливий настрій, готуйтеся, що прочитаєте книжку за один день, як це зробила я 😈Все динамічно, адекватно (бо тут є згода з двох сторін). Класні описи, чудово та яскраво прописаний секс, полювання, думки. Так що це доволі цікавий дарк-романчик, який точно підштовхне прочитати щось інше в цьому напрямку.Мені дуже сподобалося, емоції класні, все грайливо, відверто. Я і сміялася, і матюкалася, і читала у напруженому очікуванні, бо були дуу-у-у-у-же смачні моменти. Сподобалося, що написано легко та приємно для розуміння, а то бува закрутять так, що вже і спайсі-роман не в радість, але тут все було добре🕺Мінусую за кінець. Стало трохи нуднувато, бо дорослі люди відкладали деякі важливі розмови і ходили колами, думаючи: «А що?», «А чому?», «А для чого?». Іноді просто треба відкрити рота та сказати, і буде все добре. Але нічого, вони молодці і дійшли до тієї точки, до якої і треба було дійти.Тож рекомендую тим, хто полюбляє щось гаряченьке, динамічне та без великого навантаження «на подумати». Я задоволена, дуже сподобалося і потрапило в настрій❤️ 👀#читаєморазом
Це просто розйоб!🌟фентезі, у якому розкопки, антропологія та давні легенди поєднуються з небезпекою потойбічного світу🌟похмурі пригоди, кельтська міфологія, загадкові склепи, потаємні ходи🌟тут є змова, ритуали, страх перед невідомим і сильна героїня, яка покладається не лише на сміливість, а й на знання.Ну і анотація для вас, щоб теж спокусити (бо мене спокусили)⤵️Фейт Гелен — студентка-антропологиня, яка знає: кістки ніколи не брешуть. Коли вона отримує запрошення долучитися до розкопок двохсотлітнього склепу на острові Мен, то не вагається ані миті.Разом із командою музею дівчина спускається під землю — і швидко розуміє: щось не збігається. Люди, поховані одночасно, загинули в різні століття! І що глибше дівчина занурюється в місцеву історію, то виразніше вимальовується зв’язок із кривавими кельтськими ритуалами. Поки Фейт шукає відповіді в рештках, хтось наполегливо приховує істину й плете за спиною моторошну змову. Їй доведеться пройти крізь потаємні ходи, випробування й власні страхи, щоб знайти світло серед мороку. Та як обрати правильні двері, коли Тір на Ноґ має їх тисячі — і кожні стереже Кат Потойбіччя.
А ще сьогодні п'ятниця, і якщо у вас немає планів, то я знаю, що вам запропонувати❤️Якийсь в мене ностальгійний настрій, тож я передивилася фільм «Двоє: Я та моя тінь» і прибігла радити його вам. Знаю, що ви точно колись чули або бачили це кіно, але це не відміняє того, що настав час його передивитисяЯкщо стисло — це історія про двох маленьких дівчат, які дуже схожі одна на одну. Одна з них мешкає у дитячому притулку. Друга ж виховується дуже багатим батьком. І одного разу ці дві дівчинки зустрічаються… і вирішують не тільки дружити, а й стати маленькими купідончиками😎❤️Це те кіно, яке можна передивлятися нескінченно. Воно легке, просте, літнє, про сімейні цінності, любов і доброту, з маленькою крихтою проблем, але вони вирішуються без страждань та болю. Можна подивитись наодинці, з родиною, друзями. Гарантую, ви отримаєте задоволення від перегляду незалежно від віку❤️Я от постійно сиділа з посмішкою, тож і у вас так буде. Моя рекомендація❤️❤️❤️🙂P.S. А ще наче є схожий фільм про двох близнючок, але я не пам'ятаю назву. Вони там точно вухо комусь проколювали… Якщо знаєте, підкажіть, будь ласка.#кіноразом
Мідноголовий Демон, або подорож людини, яка не знає, куди треба йти💔Чи були в мене очікування? Ні, точно ні. Взяла книгу на книжковий клуб без якихось великих сподівань, а отримала неперевершений твір, який витріпав мені майже всі нерви, покатав на емоційних гойдалках, закинув у стан безвиході, змусив ненавидіти, сподіватися, знову ненавидіти, матюкатися, знову сподіватися, змиритися з тим, що кращим життя людини не стане, а навпаки, ми стрімко прямуємо у безодню страждань, а потім, не легко і просто, знаходимо стежку, яка допомагає знайти свій справжній шлях🫶«Мідноголовий Демон» зробив щось незвичне та особливе. Я не закохалася в цю книгу, спостерігаючи за життям юнака. Я прожила його життя та настраждалася так само, як і він🤪Це дійсно досить похмура історія про хлопчика-сироту, якому дуже не пощастило в житті. Він намагається знайти своє місце, але життя - це не цукрова вата, ніколи не буде легко та просто, ніколи не знаєш, що буде завтра і чи не заберуть те, що в тебе є сьогодні.Тут є багато всього: постійні трагедії та несправедливість, пошук родини або місця, де тебе хоч трохи вважатимуть за людину, втрати, втрати, втрати... втрати, маленький тріумф і відчуття, що пошук можна припинити, але ні, все повертається до череди несправедливості, болю та тих самих втрат...Текст наповнений неймовірно атмосферними описами, що робить його не просто цікавим, а й важливим для роздумів. Бо кожен момент, кожна сторінка наповнена життям, за яке треба боротися, або ні? Повертаючись до емоційних гойдалок, можу сказати, що це було важко та виснажливо. У деякі моменти в мене опускалися руки, і було відчуття, що це кінець, що я більше так не можу, що досить цієї гнітючої несправедливості, досить цього болю, досить такого життя😔 Мене бісили та виводили з себе деякі персонажі, мене до істерики та стану «я зараз повбиваю» доводили сцени, які пробуджували відчуття справжньої несправедливості. Я хотіла епічно відкинути книгу, виматюкатися і більше не брати її до рук, але кожного разу мене щось повертало назад.Написано блискуче, і сказати нічого🧐Не думаю, що ця книга сподобається всім, але якщо вона дійсно «твоя», то відчуття від прочитаного будуть неперевершені. Історія залишила дуже приємний післясмак і логічно завершений фінал, після якого я видихнула та із задоволенням поставила в голові галочку, що ця історія точно вартувала моєї уваги❤️👩#читаєморазом
У темряві. Книга 2: Пастка зімкнулась - вже на передзамовленні у bookchef🤪🌟Сталкер🌟Чоловік у масці🌟Байкер🌟Мафіозна родина🌟Зірка та співвласниця клубу для дорослихЯ жадав цю жінку. А я з тих чоловіків, які завжди отримують те, чого хочуть. Ніко (Джуніор) Троччі чудово знає: Лорен Марчетті для нього під забороною. Вона — саме втілення ніжності й сміху, тоді як світ Джуніора зітканий із насильства й пороку. Таким, як він, не судилося бути з такими, як вона. Саме тому ще в старшій школі він відштовхнув її і відтоді тримався на відстані. Однак варто було Джуніору знайти Лорен у мережі, як він зрозумів: тієї сором’язливої дівчинки з книжкою, яку він пам’ятав, більше немає. На її місці з’явилася розкішна красуня, чиї соцмережі рясніють відвертими фото, а шлях веде до закритого клубу неподалік. Невинна цікавість Джуніора швидко переростає в темну одержимість. Спостерігати за нею здалеку вже замало — він мусить зробити її своєю. Він нещадний. Справжній «червоний прапорець». На щастя, червоний — мій улюблений колір. Лорен заінтригована таємничим незнайомцем, який дедалі частіше з’являється в її житті, розпалюючи в ній жагу й бажання. Та поки їхнє грайливе листування переростає
Світло згасло🌟Баланс у цій історії фантастичний. Багато гумору, кумедних моментів, трохи проблем і травм, а найголовніше, тут дійсно багато гарячих та спокусливих моментів, від яких іноді хочеться випити водички🔥
Вона захоплюється чоловіками в масках. Для неї ніщо не могло перевершити фантазію про те, як її улюблений татуйований чоловік у масці полює на неї. Але вона навіть уявити не могла, що одне п’яне повідомлення перетворить ці мрії на реальність.Ночами він публікує відео в масці для мільйонів прихильників, аж поки одна підписниця не привертає його увагу. Вона - та єдина😈 Не думала, що ковтну цю історію майже за один день. Читається легко, швидко, цікаво. Багато сцен 18+, багато моментів, коли герої ходять по межі дозволеного та пересікають її. Цікаво спостерігати, як саме відбувається те саме переслідування, цікаво відчувати емоції головної героїні та дивитися на реакцію чоловіка, який цим займається. (Але про таке лише треба читати, а не ставати жертвою, ну а що, так воно і є)🙂Сподобалося, як авторка описує життя людей, як детально занурює в історію, як гарно показує взаємодію не лише між двома людьми, але й серед оточення та друзів (жваво та динамічно, не нудно). Тут був чудовий котик, який робив кожну сцену унікальною, бо читати про солодку булочку, яка муркотить, одне задоволення. Мені теж треба котика 😐 у масці, а, ой🙂В захваті від початку історії та її завершення, трохи підкачала середина і «проблема», яка звалилася на них, як сніг на голову. Хто читав - зрозуміє. Думаю, що можна було обійтися без цієї частини і більше зосередитися на взаємодії героїв, розпусті та гарячих моментах. Саме для цього я і брала цю книгу.Загалом мені дуже сподобалося. Було динамічно, емоційно, весело. Посміхалася майже на кожному розділі і з затамуванням подиху чекала на щось гаряченьке🔥🔪і отрималаІсторія для відпочинку, порції розпусти та читання для задоволення. Мені сподобалося, раджу і хочу ще❤️#читаєморазом
Книга ще не вийшла, а я вже її хочу😐Побачила у ВСЛ цікавинку, яка привернула мою увагу — «Посеред ночі». Це психологічний трилер про загадку минулого, яку так і не розкрили, але тепер, коли пройшло багато років, ми отримуємо шанс зрозуміти, що ж трапилось насправді. Я і моє бажання почитати новий трилер ⬆️⬆️⬆️Ну а тут анотація, щоб довго не шукали⤵️Літо 1994 року, США, штат Нью-Джерсі. На задньому подвір’ї будинку, що стоїть на одному з найпрестижніших провулків усієї країни, двоє десятирічних друзів лишаються ночувати в наметі — це їхня традиція. Однак одного ранку тут прокинувся лише один хлопчик, Ітан, а другий, Біллі, безслідно зник.У цьому районі мешкають виключно заможні та успішні науковці, інженери, банкіри, що мають усе, чого хочуть. Невже це хтось із них прокрався вночі на подвір’я, розрізав намет і викрав беззахисного хлопчика? Але навіщо?Навіть через тридцять років справа не розкрита. За збігом обставин, улітку 2024 року в батьківський дім повертається Ітан. Невже йому нарешті вдасться розгадати найжахливішу загадку рідного району?