Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Противний голос
Додано 14 лип 2024

Противний голос

@boikovoice
Кількість підписників: 3 315
Фото: 468
Відео: 146
Посилання: 920
Опис:
Особистий блог коментатора Setanta Ігора Бойка про футбол та пов'язані з футболом речі.
Джерело

Противний голос | Можна легко уявити, що Артем Довбик хотів би залишитися в Жироні.У ньо...

Логотип телеграм спільноти - Противний голос Противний голос @boikovoice
3 200 Охват/переглядів 2024-07-23 06:10 Повідомлення №2504
Можна легко уявити, що Артем Довбик хотів би залишитися в Жироні.У нього все більш, ніж чудово. Усі ми вивчили та втомилися чути це слово, яке я спеціально не використаю.Попереду дебют в Лізі чемпіонів.Жирона також не проти залишити Довбика, про що говорили в клубі.Однак з економічної точки зору просто необхідно продавати 27-річного нападника з одним сезоном на цьому рівні за 40 мільйонів євро.Для гравця це можливість отримати великий контракт, значно більший за те, що він мав.Але не тільки контракт, тому що це не ж не Вест Гем, Фулем чи Ноттінгем.Для самого Довбика - це шанс потрапити в клуб, який точно буде на тому місці, де він був в минулому сезоні на відміну від Жирони. До команди, яка йому начебто підходить попри усю ротацію та до тренера, з яким треба, так, знайти спільну мову, але тоді може бути комфортно.Ось якраз комфорт гравця міг стати на заваді. Українські футболісти звикли не шукати щось краще за те добре, що вже є.І тому цікаво чи сам Довбик змінив рішення, адже раніше була інформація, що він хоче залишитися, чи в Жироні переконали?