Джерело
Отець Богдан live | Спочатку вони ридають під ковдрою, лупляться лобом об стіну, волають, ...
70 Охват/переглядів
2025-02-07 12:08
Повідомлення №14400
Спочатку вони ридають під ковдрою, лупляться лобом об стіну, волають, що нічого не виходить. А ти такий приходиш, кажеш: "Ось, хлопці, відповіді на всі ваші питання!" І що? Вони вже кривляться: "А чого це ти в рясі? Ми в церкву не віримо!" Добре, кажу українською — "Ой, складно розуміти!" Перехожу на російську — "Непатріотично!" Кажу прості речі — "Нам треба щось мудрєніше, щоб аж ніхр*на не зрозуміти!"І в такі моменти я вкотре переконуюсь, що Ісус реально був Богом. Бо витримати оце все людське неподобство, ще й любити вас, пробачати та добро робити, навіть коли тебе вже на хресті розтягнули — це, вибачте, тільки Бог може. Я б уже давно всіх послав.Вчора, значить, пишу в Фейсбуці й Телеграмі: "Якщо щось продаєте на всю Україну, є для вас крута пропозиція, як знайти клієнтів". Думаю, ну бізнес же ж! Клієнти потрібні, тим паче нашому, українському. І що? Тиша. Як в склепі.Ок, думаю, зараз я вам покажу, як це працює. До цього мої проповіді дивились 25 людей. Вмикаю ту штуку, про яку вам вчора говорив. Не кажу, що саме, інтрига ж! І ось дивіться: наступне моє відео набере не 25, а 1000, а може й більше переглядів. Потім самі прибіжите, питатимете, як так вийшло. Тільки вже не самі будете, а в черзі стояти.І взагалі, коли я записую відео, а його дивиться всього 25 людей, з одного боку я радий — може, ці 25 щось таки зрозуміли. А з іншого — почуваюсь трошки божевільним, який говорить в порожнечу. Але це тимчасово. Потім натовпи прийдуть, і ви разом з ними.Всіх люблю, всім добра і Господнього благословення! Але не забувайте — Бог то любить, а я ще вчуся.