Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bogpoet
Додано 14 лип 2024

Bogpoet

@bogpoet
Кількість підписників: 503
Фото: 14
Посилання: 445
Опис:
Телеграм-канал сайту "Українська християнська поезія" (bogpoet.com.ua)
Джерело

Bogpoet | Сьогодні — Страсний четвер«Він помирав. Один. Стражденний. Збитий»* * ...

Логотип телеграм спільноти - Bogpoet Bogpoet @bogpoet
335 Охват/переглядів 2026-04-02 12:56 Повідомлення №492
Сьогодні — Страсний четвер«Він помирав. Один. Стражденний. Збитий»* * *Він помирав. Один. Стражденний. Збитий.Вжахнулось сонце. Впала хижа ніч.Йому б ще жити, жити, й жити!Йому б ще ряст топтати босоніж.Йому б нести ще факели надії:Он скільки ще зболілих та калік.Ще у скількох душа без світла скніє.Який же Він був добрий чоловік!Та Він вмирав. Один. Один на світі.Пекельно-чорна падала вуаль.А серце билось в грудях, наче в кліті:Воно вже чує списа гостру сталь.Але не спис підпер Йому легені,І не вінок вразливо так пече,Ні вигуки жорстоко-навіженні,Ні ненадійне другове плече.Йому болять майбутні всі століття,Що розіпнуть уже не просто плоть:Плювати в душу будуть і щомитіНа нову смерть без жалю поведуть.Вмирати буде у серцях жорстоких,В байдужості, упертості людській,Коли гріхи колоти будуть в боки,Як знов Голгофа — й Він вмира на ній.Коли забудуть істинні дороги,Коли зневажать жертвенну любов,Коли у Ньому світ відкине Бога,Він помирати буде знов і знов,В серцях байдужих вкотре розіп’ятий,Розміняний на грішні бариші...Не так жахливо на хресті вмирати:Найбільш болюче вмерти у душі...© Юрій Вавринюк https://t.me/vavrynyuk/182https://bogpoet.com.ua/tema/strazhdannya-isusa/vin-pomyrav-odyn2.html