Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тілесні практики та бодинаміка
Додано 14 лип 2024

Тілесні практики та бодинаміка

@bodysapiens
Кількість підписників: 828
Фото: 125
Відео: 59
Посилання: 141
Опис:
Практична бодинаміка та тілесно-орієнтована терапія з Вадимом Гавриленко https://www.facebook.com/havrylenko.bodynamic https://www.instagram.com/havrylenko.bodynamic/
Джерело

Тілесні практики та бодинаміка | Про вміння жити.Виживати, розвиватися і трансформуватися - це системни...

Логотип телеграм спільноти - Тілесні практики та бодинаміка Тілесні практики та бодинаміка @bodysapiens
872 Охват/переглядів 2024-08-06 15:05 Повідомлення №296
Про вміння жити.Виживати, розвиватися і трансформуватися - це системний підхід до живих систем. Це дійсно щось, що достатньо спрямовано еволюційним процесом. Тобто, системи виживають, системи розвиваються, системи трансформуються або гинуть. Дуже просто. Трансформація – це спосіб ускладнитися для того, щоб вижити. Тобто, знову ж таки, ми починаємо той же самий шлях: якщо ми зможемо трансформуватися після свого розвитку, то ми знов подолаємо момент виживання. Це про ускладнення, яке допомагає далі рухатися і адаптуватися в середовищі. А якщо додавати в цю трійку ще й сенсу жити, в принципі це вже натяк на екзистенційний підхід, котрий маніпулює, я би так сказав, чотирма цими речами. Могти бути. Любити жити. Бути собою. Набувати сенсу. Тобто я можу починати змінюватися для того, щоб рухатися далі і ускладнюватися, якщо набуваю сенсу дійсно в цьому світі, особистісного сенсу.І дійсно для мене розширення оцього аспекту життя, особливо в наші часи, це не те, що "маст хев", але те, що допомагає знижувати рівень стресу. Тому що рівень стресу непомітно зростає і в наші часи це, мабуть, вже просто неможливо уникнути.Але навряд можна було би зберегти свій стан якогось розширеного сприйняття, якщо я не дозволяю собі в таких умовах жити, як зараз. І я думаю, це неважливо, які умови біля нас. Тобто, оця можливість жити, це є, мабуть, те, про що дійсно і казали і Франкл, і, я думаю, і Едіт Егер, на що звертати увагу під час цього нашого життя в хаосі.Вміння жити і отримувати, навіть, насолоду для життя. Маленькі частинки, навіть, не задоволення, а насолоди, не залежно від умов.Оце я називаю вмінням жити.——Триває набір на тілесний інтенсив "Страх.Злість.Сором.Секс", що відбудеться 30.08-01.09 в Києві. Залишилось ще кілька місць.Реєстрація: https://forms.gle/tvsE6cJ2sD7XPKGz7