Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тілесні практики та бодинаміка
Додано 14 лип 2024

Тілесні практики та бодинаміка

@bodysapiens
Кількість підписників: 828
Фото: 125
Відео: 59
Посилання: 141
Опис:
Практична бодинаміка та тілесно-орієнтована терапія з Вадимом Гавриленко https://www.facebook.com/havrylenko.bodynamic https://www.instagram.com/havrylenko.bodynamic/
Джерело

Тілесні практики та бодинаміка | Давайте трохи про тривогу.Коли я думаю про такі явища, як тривога, то ...

Логотип телеграм спільноти - Тілесні практики та бодинаміка Тілесні практики та бодинаміка @bodysapiens
726 Охват/переглядів 2025-07-22 10:28 Повідомлення №341
Давайте трохи про тривогу.Коли я думаю про такі явища, як тривога, то я точно не назву це емоцією, тим більше базовою. Але для мене це, скоріше, якесь базове фонове відчуття готовності, котре дає нам можливість познайомитися зі своєю внутрішньою мавпою — тобто з нашим пращуром, котрий був достатньо контролюючою істотою.І з цього приводу наша людська тривога — це дійсно прагнення зібрати всю інформацію, котра допоможе мені контролювати простір.Це гарна еволюційна навичка, дає багато переваг перед тваринним існуванням і одночасно — для нас, людей, іноді трішки занадто, тому що ми вміємо фіксувати. Тобто наше сприйняття достатньо фіксуюче за допомогою назв і якихось концептуальних сенсів або значень. Ми робимо світ стабільним і хочемо цю стабільність отримати.І з цього приводу, коли ми перебільшуємо з цим, то відчуття того, що потрібно щось робити або необхідно якось діяти, — воно весь час нас може супроводжувати.І одночасно ми фруструємося тим, що нам складно це зробити. Тобто це ще й підвищує нашу активність і наші катехоламіни — тобто норадреналін, адреналін, дофамін. Це все активує нас на діяльність і розганяє все більше й більше. Ми пробуємо, помиляємось, не можемо знов зібрати все докупи, знов пробуємо схоплювати.І все це приводить до того, що дійсно ми багато часу проводимо в увазі ззовні й мало граємось із цим світом. А наша робота в «Еко. Емо. Его» якраз буде спробою знайти цей перехід між контролюючою тривогою і грайливим буттям.Тобто ми будемо прагнути привідпустити трішечки контроль і більше спертися на реальність, на дослідження в цьому світі. А також — на цікавість, котра дозволяє символізувати й знаходити свої ролі і способи регуляції енергії в цьому світі.От така ідея про те, як ми можемо побалансувати, погратися з цим відчуттям, з цим емоційним процесом.Побачимось.________Розклад найближчих занять в тілесній лабораторії «Еко. Емо. Его» на тему "Тривога і емоційна гра":23.07 - Київ30.07 - Онлайн04.08 - КиївРеєстрація по посиланню або в особистих у Катерини @platantree